Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Petanek
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 22.08.2011, 21:51
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Petanek »

Vazli píše:Dneska pri návratu z mini srazu v pacově sem potkal v Pelhřimově červenou 5G u kauflandu, zdravily jsme se :) priznejte se kdo to byl? :)
To sem byl já :D
Zdravím ještě jednou :thumbsup:
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Petanek píše:
Vazli píše:Dneska pri návratu z mini srazu v pacově sem potkal v Pelhřimově červenou 5G u kauflandu, zdravily jsme se :) priznejte se kdo to byl? :)
To sem byl já :D
Zdravím ještě jednou :thumbsup:
tak to nekdy dame srazek :)
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Petanek
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 22.08.2011, 21:51
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Petanek »

to klidně můžem, čas od času jedem s přítulkou na kafe, až pojedem, dám vědět :)

V Pejlhřimově je ještě minimálně jedna 6g. stojí někde mezi panelákama u kauflandu. Taky někdo odsud?

V HB jsem potkal 4g. řídil jí pán tak kolem 45, pakruje zanádražím, nevíte někdo o koho to je?
Fojt
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10.03.2011, 21:41

Příspěvek od Fojt »

Winc píše:Asi tady máme hnízdo, dneska jsem potkal další stříbrnou 6.g směrem na Poděbrady.

Žádné hnízdo, v pátek i v neděli jsem to byl pravděpodobně já. Nestála vedle tebe u benzinky v neděli Impreza?
Winc
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 11.05.2012, 10:37

Příspěvek od Winc »

jj, viděl jsem Tě až na poslední chvíli :) Odkud jsi? :) :D
Toyota Celica ST20 1,8
Fixal
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 22.03.2012, 15:24

Příspěvek od Fixal »

Včera odpoledne u Shellky u Tesca v Ostravě-Třebovicích a po deváté večer na Alšově náměstí v Porubě černá 7G s přelepeným oknem spolujezdce igelitem.
Celica ST182
Fojt
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10.03.2011, 21:41

Příspěvek od Fojt »

Winc píše:jj, viděl jsem Tě až na poslední chvíli :) Odkud jsi? :) :D
Z prahy, ale jezdím tam kousek na chatu, takže od jara do podzimu je to tam o víkendech můj druhý domov. Vždycky v pátek a neděli jezdím přes Kolín (Zálabí) :) . A ty jsy odtamtud?
Winc
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 11.05.2012, 10:37

Příspěvek od Winc »

jj, bydlím kousek od Kolína. Se třeba někdy potkáme :) Já jsem od té doby viděl jen jednu 7G jinak krom kámošovi žádná 6G přes Kolín nejezdí :)
Toyota Celica ST20 1,8
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Hohohoho tak to pozor,přes Kolín jezdím jak 7G tak 6G taky 8) 8) 8)
Petanek
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 22.08.2011, 21:51
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Petanek »

Dnes na náměstí červená 7gen.
Havlíčkův Brod, kolem 18 hodiny
Přiznejte se :)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Minipozdrav ze Španělska - město Castelldefels pár km od Barcelony

Tak tady máme první objev:
Obrázek

Objev přesně jako z brožury prodeje japonských aut z počátku 90" let - Celica v přístavu (majitel vystoupil, umyl loď a odjel):
Obrázek

Obrázek

Obrázek

A zde ještě zajímavý stilling - nevypadalo to v reálu vůbec špatně:
Obrázek

Nemůžu si odpustit: "MOBIL JET OIL II" (B737)
Obrázek
Obrázek

No jinak ti španělé jsou buď hovada nebo neumí ta auta opravovat. Na výletě jsem neměl v úmyslu nějaká auta sledovatl ale prostě jsem musel :) a pak se po 100 autech začít i smát a pak i moji kamarádi - skoro všechna auta byla nabouraná. Staré Golfy, nová šestková BMW, Mercedesy SLR..., VW CC... prostě všechno buď mělo proražený práh nebo kompletně odřený bok. Když projížděla auta kruháčem byla to expozice bouraných nových aut. No a vrcholem byl B5 který se objevil ráno hned před hotelem :) :) :)

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

michalS> zdravim do espana... 8) Ta 6G v přístavu nemá chybu... vynikající, dobrej lovec... a co 5G? nic zatim koukám, že by je ty španěláci všechny zničili? nebo je maj nasyslený v garáži... asi spíš :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

Si rikam dnes kolem pul osme rano na Konecnaku co to tam na me povedomeho v protismeru kouka! Tak dojedu rovnobezne na uroven cca 3m a chci ho pozdravit a rict at si rozsviti a on to SPOOKY! tak poradne troubim ale on nic! Jen sverepy pohled pred sebe a krecovite drzel volant!:D
Čelda 98'' GT (SS)
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

Praetorian píše:Si rikam dnes kolem pul osme rano na Konecnaku co to tam na me povedomeho v protismeru kouka! Tak dojedu rovnobezne na uroven cca 3m a chci ho pozdravit a rict at si rozsviti a on to SPOOKY! tak poradne troubim ale on nic! Jen sverepy pohled pred sebe a krecovite drzel volant!:D
Cau to vis ja normalne vstavam pozdej takze sem mel jeste noc :D :D a moc nevnimal ;) BTW as nic moc klakson ja nic neslysel :D
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Dnes dopoledne v Týnci nad Sázavou zaparkovaná červená 7g.
Celica 7g TS
Odpovědět

Zpět na „Celica“