Tak jsem se k vám přidal

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

jo lidem a MNĚ se to líbí :lol:
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
votecc
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: sob 05.07.2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od votecc »

jen par slov... Kdyz by Pepa nechal ty 19" kola na seriovem aute tak by to podle me opravdu vypadalo a dopadalo tak jak tu vsichni psali ze zacatku. Nicmene to, ze Pepa neni jako vetsina z nas obycejny smrtelnik ale stoprocentni profik vedel ze zacatku asi malokdo a jak jsem se mohl sam presvedcit na vlastni kuzi na autu je opravdu odvedena stoprocentni prace v kazdem detailu a ikdyz nejsem u MR2 zrovna velky zastance vetsich uprav a mam rad seriove ladene auto tak tady v tomto pripade ma u me Pepa obrovsky respekt a poklonu, je to fakt sila. Jinak, ze se podari vymena motoru z N/A na turbo a ze to pojede slusne receno jako krava :-) me uz neprekvapuje a jsem si tim vic nez jist a moc se tesim az to uvidim nazivo :-) drzim palec at je to bez vetsich problemu uz hotove :bigups:
-----------------
Celica T23 2000 - Sold
MR2 MKII 91 rev1 - Sold
MR2 MKII 95 rev3 - Sold
Honda CRX - Sold
Mazda MX3 V6 - Sold
BMW 320i e36 vanos coupe - Sold
BMW 520i e39 2002 - Sold
BMW 330i e46 - in use
Mitsu 3000GT - in use
Uživatelský avatar
pupik.ml
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: úte 27.01.2009, 11:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupik.ml »

...asi tak :) :thumbsup:
Toyota Mr2 SW20, 156 PS - heart affair
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to votecc-nevypadalo-páč by je tam nedal-páč by se mu tam nevešli, ale to sme nikdo, kdo jsme mu to rozmlouvali, nemohli vědět, že Pepa nejni člověk-takže nová výzva-kdo tam narve dvacítky? :lol:
Jinak naživo to díky dalším úpravám opravdu ani nevypadá, že by ty kola byli na to auto až moc velký-což jsem si na začátku nedovedl představit.
to pepamoto-doufám, že tu výměnu motoru stihneš do toho japan campu, jak sme se domlouvali, Honzy s 350Z jsem se na to ubytování ptal, ale nic novýho nevěděl, a Magdě jsem od pondělí volal 5x a nevzala mi telefon-tak až budu něco vědět, tak dám vědět. Sem chtěl do toho japan campu vyměnit ty sedačky-mám je objednaný měsíc a zatím nic, přesto že doba dodání byla psaná týden až tři týdny... :?
Uživatelský avatar
votecc
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: sob 05.07.2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od votecc »

to marcelus: nevim co jsi mi tim chtel rict .... nikde nepisu, ze by tam Pepa na seriove auto narval 19" bez mrknuti oka, pisu, ze by to dopadalo tak jak zde psali ostani na zacatku diskuze. Dvacitky tam klidne dam - Schmidt wheels bez pneu by tam mohli vlizt, jsem vitez :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=hrxXCXdcqVs
-----------------
Celica T23 2000 - Sold
MR2 MKII 91 rev1 - Sold
MR2 MKII 95 rev3 - Sold
Honda CRX - Sold
Mazda MX3 V6 - Sold
BMW 320i e36 vanos coupe - Sold
BMW 520i e39 2002 - Sold
BMW 330i e46 - in use
Mitsu 3000GT - in use
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to votecc-a až mi to přijedeš po kolejích vokázat, tak ti za to předám čokoládovou medajli
Uživatelský avatar
pupik.ml
Řidič
Příspěvky: 163
Registrován: úte 27.01.2009, 11:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pupik.ml »

a pajsr na výhybky :)
Toyota Mr2 SW20, 156 PS - heart affair
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to už si bude musit přivýzt s sebou aby vůbec mohl dorazit a bude to nejom první mr2 na dvacítkách, ale i první mr2 použitá jako drezína-taktéž použitelná jako dvoumístné pendolíno :D
Uživatelský avatar
votecc
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: sob 05.07.2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od votecc »

...a kdo tu mluvi o kolejich, se Schmidt wheels se da jezdit bez pneu i po betonu nicmene prenechavam cokoladovou medajli druhemu mistu coz je Pepa s 19"-kama :)
-----------------
Celica T23 2000 - Sold
MR2 MKII 91 rev1 - Sold
MR2 MKII 95 rev3 - Sold
Honda CRX - Sold
Mazda MX3 V6 - Sold
BMW 320i e36 vanos coupe - Sold
BMW 520i e39 2002 - Sold
BMW 330i e46 - in use
Mitsu 3000GT - in use
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

ok-Pepa prozatím vyhrává čokoládovou medajli. :lol:
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

čau lidi . já myslel Marcelus ,že už tam ty sedačky máš , no to bych se z toho po.... , oni ti je ještě neposlali .
Tak doufám že v pátek budu mít vyleštěný to sání a trubky od turba , silikonové modré hadice už mám doma , a v sobotu začne MONTÁŽ motoru zpět do auta ,
Dneska jsem chtěl vylisovat poloosy -normálně vyndat nešly - z těhlic no a pod elektrickym hydraulickym lisem povolila jenom těhlice :x a poloosa zustala nadále v náboji, to jsem ještě nezažil aby to bylo takhle zarezlý ,ještě ze mám náhradní :?
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

jo a ten volant jsem ještě nesundal tak ani nevim jestli tam ta tyčka je
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

A VON NEDA POKOJ VID? TO JE HROZNY
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Invader-a nedám :lol: , kua já bych troubil jak vsteklej, ale nemohu, tudíž vypadám jako hrozně klidnej řidič i přesto že skáču po autě jak vsteklej.
to pepamoto-jojo, mi to zas příde, že snad ty peníze vo de mě ani nechtěj..., sem jim po třech tejdnech volal, co se děje, jelikož dodací doba byla 1-3 týdny a pán mi řekl, že pro ně pravděpodobně během dalších dvou tejdnů pojedou do němecek a že je ani neobjednávali, nebo nezamlouvali, jelikož je přesvědčenej že budou... a že se ozvou sami, tudíž mi to bohužel příjde, jakože čekaj až si někdo další objedná další zboží, pro který by mohli jet tou samou cestou...
bohužel to je firma s kterou jsem byl v minulosti s přístupem velmi spokojen
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to pepamoto-to si kupoval ty extra drahý modrý hadice od Samco? Já když viděl tu cenu za sadu tak mě málem položilo..., tak držim palce s montáží moutoru-ať to klapne a doufám že na Japan campu už budeš s jednou s mála turbín v republice :D
Odpovědět

Zpět na „MR2“