Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Uživatelský avatar
David P.
Řidič
Příspěvky: 257
Registrován: pát 13.09.2013, 10:44
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od David P. »

Za mě moc hezke určíte to pěkně oživí interiér. .
Auris Touring Sportc CVT
recenze: http://moje.auto.cz/David-C3/automat-1.html
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Na prvy pohlad (prvy tyzden uzivania)..... Neskor pripojim dlasie poznatky....

Auris htb 1,6 multidrive S, executive Touch and go 2 + navigacia, 17" kolesa.
Vacsina porovnani je s nasim predoslym vozidlom VW golf 5 1,9tdi 2008.
Moj pohlad/nazor nemusi korespondovat s pohladom/nazorom inych. Preto prosim z rezervou, nechcem sa dotknut nikoho... Ale rad si vypocujem iny nazor....

Niektore veci su mozno nepodstatne malickosti, no u mna prave tie dotvaraju celkovy obraz.

Co sa mi paci?

1/ Dizajn, dizajn a este raz dizajn. Exterier - interier.
To, co ine automobilky s fanfarami oznacuju, ako novu generaciu a aj ta je este po FL.. Toyota oznaci sucasny model FL.. Poklona..
- Tlacidla ovladania okien, prijemne na dotyk, tu sa ma aj koncern VW (q7, touareg atd) co ucit - ziadne ostre hrany a umiestnenie vzdialenosti pri prirodzenom polozeni predlaktia na opierku dvier.. Nie je potrebne mat zakrpatene predlaktie na urovni Tyrannosaura Rex.. a este zalomene, aby sa dali ovladat aspon predne okna. Top Gear....
- Rozsah posuvu volantu horizont-vertikal, dovolim si nesuhlasit s kritikou.. Znamena to, ze rozsah povazujem pre mna za dostatocny. Mam 170cm.
- Ideálne nastaveny posilovac riadenia a sila odporu meniaca sa podla rychlosti. Rovnako je dobra ergonomia/tvar (gulatost) volantu, netlaci do dlane, pri otacani volantu dlanou napriklad pri parkovani. A verte, ze su take nestastne volanty a obtazuje to.
- Brzdny tlak na pedal, velmi dobre davkovanie na odhad brzdnej sily. To sa tesim, ci zacnu casom piskat, alebo nie. (Technik povedal, ze uz to vyriesili, zmena materialu a dakou drazkou atd..)
- Spatne zrkadla, maju dobry tvar aj funkcnost na pokrytie sirky vozovky a mozneho mrtveho uhla pre ine vozidlo.
- Multidrive S : iba par km zatial (300km), ale bavi ma to. Meniaci sa rezim pri pridavani plynu, nuti vodica, trochu premyslat pri jazde.. Pouzivam v praci DSG a Multidrive S hodnotim, ako vhodnejsiu pre plavnu, pokojnu, rodinnu jazdu. Co znamena - Vhodna pre nepretekarov. A kto chce predsa, ma moznost natvrdo tam napadlovat kvalty podla lubosti.... Funguje bez trhania, rozmyslania na akom stupni zrychlovat, na akom brzdit, kedy zrychlit po slapnuti na plyn, ci trhnut z celym autom, co je "vlastnost" DSG prevodoviek atd. Otazna bude a zostava zivotnost.
- Nic sa neobliskuje od pristrojov na celne a bocne skla, Poznam auta, kde si na bocnych sklach precitate vsetky udaje pristrojovej dosky, vratane kontroliek. Pripadne na celnom skle vidite kopiu vacsej casti kokpitu. Mna to napriklad rusi, hlavne v noci. Resp. pocas slnecnych dni.
- Ovladanie na volante a rozmiestnenie prvkov.. Pre mna Super.. Pride mi praktickejsie mat ovladanie radia na lavej strane a Pocitac na pravej.. Ak by to bolo na pravej strane, ako pred FL, to uz by som si vedel ovladat aj priamo na radii. Takto mam pravu ruku volnu k dalsej obsluhe auta. Vec nazoru..
- Lahkost a odpor navijania, tlak bezpecnostnych pasov je prikladne a jemne. Neobtazuje pri jazde, ani manipulacii.
- Mechanicka rucna brzda... Ja viem, nie je to moderne cvak-cvak, ale kto vie pouzivat rucnu brzdu, zachranil si vela situacii a potu na cele, na cestach aj mimo ciest...
- Dielenske spracovanie.. Interier - hodnotim, ako velmi precizne v danej triede. Dielce k sebe zapadaju spravne, doliehaju, nic sa neohyba, nepraska, neodstava, nevrzga, tvari sa ako zaslepka, lebo dizajner nevie ako to ukoncit. Neposobi ako past na oko. Exterier, rovnako slusne zlicovany, diely dostriekane...Poklona..... Vidiet, ze Toyota si zbytocne nekomplikuje zivot. Ide smerom, ktory si vie ustrazit.. Alebo som este nenasiel nic co by ma rusilo na spracovani...
- Grafika Touch2 s navigaciou Go, pristrojovy panel, farebne podsvietenie displeja a ovladacov, rozlisenie, ergonomia, dostupnost, prehladnost pristrojoveho panelu a zobrazovanych informacii.. Na Jednotku.. + navigacia.... Myslim TomTom dodaval podklady, rychla na prepocet trasy, nabeh navigacie rovnako. Da sa ovladat za jazdy. Zobrazovanie jazdnych pruhov, vystraha rychlosti, dopravne spravy - moznost natahat DS z internetu, original ikonky/loga niektorych bodov z POI, upozornenia na radary, prekrocenie rychlosti a zbytocne neotravuje hlasom.. (pani ohlasuje nastavene prekrocenie rychlosti aj bez spustenej navigacie. A nemame safety sense). jednoducha a prehladna.. Fanusikom vymalovavaniek od Navigon, Sygic atd., bude pripadat mozno nezazivna a skromno-stroha. Kto preferuje jednoduchost, orientaciu a ucelovost, bude spokojny.
- BiLed.. Takto si predstavujem osvetlenie vozovky. Konecne niekto pochopil, ze aj nizsia trieda si zasluzi byt videny a moct vidiet na cestu pred sebou za rozumnu cenu.

Co mi vadi?

- Trciace vodiace posuvy prednych sedadiel do priestoru noh pasazierov na zadnej lavici. To je zle vyriesene...
- Sklapanie spatnych zrkadiel po nastupeni do auta a zamknuti dvier tlacidlom na dverach vodica, po nastartovani sa opat vyklopia. Preco?!?!? A mozno som este nenasiel v nastaveni toto deaktivovat.
- Malo odkladacich miest (napriklad oproti VW golf 5) Mam pocit, ze je to sucasny trend vsetkych automobiliek, ako tak pozeram.
- Reproduktory: kapitola sama o sebe, v stavebnici Merkur najdete kvalitnejsie a lepsie ozvucenie. Toto JPN podcenili a to velmi!
- Prijem a kvalita signalu radia. (Touch2 s navigaciou Go) Slabucky priemer, opat nesrandujem... a to byvame v Bratislave.
- Podbehy a hluk prenikajuci do interieru. Suhlasim s tym co uz bolo X krat povedane, je DOST vyrazny a otravny (napr. oproti VW golf 5.) Od pazvukov odletujucich kamienkov, po prejazd kaluzi vody na cestach. Chvilami som si myslel, ze mam pootvorene okno a chcel zatvorit, zatvorene okna. Mam zimne pneu momentalne, uvidim na letnych
- Chybajuce vyduchy kurenia v stredovom tunely, resp. pod sedackami. Sme dvaja, takze to tolko nevadi. Pocas chladnych dni, ten kto bude sediet vzadu, nebude moc spokojny. Alebo som tie vyduchy iba nevidel.
- Smerovace vyduchov.. Dnes trend skoro vsetkych automobiliek.. Nenastavite si vyfukovanie na vsetky smery. Celne sklo, stred, nohy.. Vzdy, jedna maximalne dve pozicie, celne sklo + nohy, stred + nohy atd... Alebo to len neviem nastavit.
- Na slnecnej clone pre vodica mi chyba paska/pracka pre uchytenie dokladov, vizitky, blocku atd.. To mali auta pred 15 rokmi.
- Schranka pred spolujazdcom. Ak si date do dvier 1,5L flasku, bez manipulacie s nou, dvierka neotvorite. Flasa na vysku zavadzia.
- Vypinanie parkovacich snimacov. Iba cez menu PP. tlacidlo niekde pod volantom, mi pride jednoduchsie a praktickejsie (pohyb auta v kolonach).
- Nastavovanie jasu Touch2 s navigaciou Go iba cez menu, rovnako aj osvetlenie pristrojovky... Koliesko, niekde v prazdnych sachtach ovladacov by bolo jednoduchsie a praktickejsie.

Koniec hlasenia po tyzdnovom uzivani.. :D
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
Kayman
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pát 08.01.2016, 22:20

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kayman »

Beneold píše:Na prvy pohlad (prvy tyzden uzivania)..... Neskor pripojim dlasie poznatky....

Auris htb 1,6 multidrive S, executive Touch and go 2 + navigacia, 17" kolesa.
Vacsina porovnani je s nasim predoslym vozidlom VW golf 5 1,9tdi 2008.
Moj pohlad/nazor nemusi korespondovat s pohladom/nazorom inych. Preto prosim z rezervou, nechcem sa dotknut nikoho... Ale rad si vypocujem iny nazor....

Niektore veci su mozno nepodstatne malickosti, no u mna prave tie dotvaraju celkovy obraz.

Co sa mi paci?

1/ Dizajn, dizajn a este raz dizajn. Exterier - interier.
To, co ine automobilky s fanfarami oznacuju, ako novu generaciu a aj ta je este po FL.. Toyota oznaci sucasny model FL.. Poklona..
- Tlacidla ovladania okien, prijemne na dotyk, tu sa ma aj koncern VW (q7, touareg atd) co ucit - ziadne ostre hrany a umiestnenie vzdialenosti pri prirodzenom polozeni predlaktia na opierku dvier.. Nie je potrebne mat zakrpatene predlaktie na urovni Tyrannosaura Rex.. a este zalomene, aby sa dali ovladat aspon predne okna. Top Gear....
- Rozsah posuvu volantu horizont-vertikal, dovolim si nesuhlasit s kritikou.. Znamena to, ze rozsah povazujem pre mna za dostatocny. Mam 170cm.
- Ideálne nastaveny posilovac riadenia a sila odporu meniaca sa podla rychlosti. Rovnako je dobra ergonomia/tvar (gulatost) volantu, netlaci do dlane, pri otacani volantu dlanou napriklad pri parkovani. A verte, ze su take nestastne volanty a obtazuje to.
- Brzdny tlak na pedal, velmi dobre davkovanie na odhad brzdnej sily. To sa tesim, ci zacnu casom piskat, alebo nie. (Technik povedal, ze uz to vyriesili, zmena materialu a dakou drazkou atd..)
- Spatne zrkadla, maju dobry tvar aj funkcnost na pokrytie sirky vozovky a mozneho mrtveho uhla pre ine vozidlo.
- Multidrive S : iba par km zatial (300km), ale bavi ma to. Meniaci sa rezim pri pridavani plynu, nuti vodica, trochu premyslat pri jazde.. Pouzivam v praci DSG a Multidrive S hodnotim, ako vhodnejsiu pre plavnu, pokojnu, rodinnu jazdu. Co znamena - Vhodna pre nepretekarov. A kto chce predsa, ma moznost natvrdo tam napadlovat kvalty podla lubosti.... Funguje bez trhania, rozmyslania na akom stupni zrychlovat, na akom brzdit, kedy zrychlit po slapnuti na plyn, ci trhnut z celym autom, co je "vlastnost" DSG prevodoviek atd. Otazna bude a zostava zivotnost.
- Nic sa neobliskuje od pristrojov na celne a bocne skla, Poznam auta, kde si na bocnych sklach precitate vsetky udaje pristrojovej dosky, vratane kontroliek. Pripadne na celnom skle vidite kopiu vacsej casti kokpitu. Mna to napriklad rusi, hlavne v noci. Resp. pocas slnecnych dni.
- Ovladanie na volante a rozmiestnenie prvkov.. Pre mna Super.. Pride mi praktickejsie mat ovladanie radia na lavej strane a Pocitac na pravej.. Ak by to bolo na pravej strane, ako pred FL, to uz by som si vedel ovladat aj priamo na radii. Takto mam pravu ruku volnu k dalsej obsluhe auta. Vec nazoru..
- Lahkost a odpor navijania, tlak bezpecnostnych pasov je prikladne a jemne. Neobtazuje pri jazde, ani manipulacii.
- Mechanicka rucna brzda... Ja viem, nie je to moderne cvak-cvak, ale kto vie pouzivat rucnu brzdu, zachranil si vela situacii a potu na cele, na cestach aj mimo ciest...
- Dielenske spracovanie.. Interier - hodnotim, ako velmi precizne v danej triede. Dielce k sebe zapadaju spravne, doliehaju, nic sa neohyba, nepraska, neodstava, nevrzga, tvari sa ako zaslepka, lebo dizajner nevie ako to ukoncit. Neposobi ako past na oko. Exterier, rovnako slusne zlicovany, diely dostriekane...Poklona..... Vidiet, ze Toyota si zbytocne nekomplikuje zivot. Ide smerom, ktory si vie ustrazit.. Alebo som este nenasiel nic co by ma rusilo na spracovani...
- Grafika Touch2 s navigaciou Go, pristrojovy panel, farebne podsvietenie displeja a ovladacov, rozlisenie, ergonomia, dostupnost, prehladnost pristrojoveho panelu a zobrazovanych informacii.. Na Jednotku.. + navigacia.... Myslim TomTom dodaval podklady, rychla na prepocet trasy, nabeh navigacie rovnako. Da sa ovladat za jazdy. Zobrazovanie jazdnych pruhov, vystraha rychlosti, dopravne spravy - moznost natahat DS z internetu, original ikonky/loga niektorych bodov z POI, upozornenia na radary, prekrocenie rychlosti a zbytocne neotravuje hlasom.. (pani ohlasuje nastavene prekrocenie rychlosti aj bez spustenej navigacie. A nemame safety sense). jednoducha a prehladna.. Fanusikom vymalovavaniek od Navigon, Sygic atd., bude pripadat mozno nezazivna a skromno-stroha. Kto preferuje jednoduchost, orientaciu a ucelovost, bude spokojny.
- BiLed.. Takto si predstavujem osvetlenie vozovky. Konecne niekto pochopil, ze aj nizsia trieda si zasluzi byt videny a moct vidiet na cestu pred sebou za rozumnu cenu.

Co mi vadi?

- Trciace vodiace posuvy prednych sedadiel do priestoru noh pasazierov na zadnej lavici. To je zle vyriesene...
- Sklapanie spatnych zrkadiel po nastupeni do auta a zamknuti dvier tlacidlom na dverach vodica, po nastartovani sa opat vyklopia. Preco?!?!? A mozno som este nenasiel v nastaveni toto deaktivovat.
- Malo odkladacich miest (napriklad oproti VW golf 5) Mam pocit, ze je to sucasny trend vsetkych automobiliek, ako tak pozeram.
- Reproduktory: kapitola sama o sebe, v stavebnici Merkur najdete kvalitnejsie a lepsie ozvucenie. Toto JPN podcenili a to velmi!
- Prijem a kvalita signalu radia. (Touch2 s navigaciou Go) Slabucky priemer, opat nesrandujem... a to byvame v Bratislave.
- Podbehy a hluk prenikajuci do interieru. Suhlasim s tym co uz bolo X krat povedane, je DOST vyrazny a otravny (napr. oproti VW golf 5.) Od pazvukov odletujucich kamienkov, po prejazd kaluzi vody na cestach. Chvilami som si myslel, ze mam pootvorene okno a chcel zatvorit, zatvorene okna. Mam zimne pneu momentalne, uvidim na letnych
- Chybajuce vyduchy kurenia v stredovom tunely, resp. pod sedackami. Sme dvaja, takze to tolko nevadi. Pocas chladnych dni, ten kto bude sediet vzadu, nebude moc spokojny. Alebo som tie vyduchy iba nevidel.
- Smerovace vyduchov.. Dnes trend skoro vsetkych automobiliek.. Nenastavite si vyfukovanie na vsetky smery. Celne sklo, stred, nohy.. Vzdy, jedna maximalne dve pozicie, celne sklo + nohy, stred + nohy atd... Alebo to len neviem nastavit.
- Na slnecnej clone pre vodica mi chyba paska/pracka pre uchytenie dokladov, vizitky, blocku atd.. To mali auta pred 15 rokmi.
- Schranka pred spolujazdcom. Ak si date do dvier 1,5L flasku, bez manipulacie s nou, dvierka neotvorite. Flasa na vysku zavadzia.
- Vypinanie parkovacich snimacov. Iba cez menu PP. tlacidlo niekde pod volantom, mi pride jednoduchsie a praktickejsie (pohyb auta v kolonach).
- Nastavovanie jasu Touch2 s navigaciou Go iba cez menu, rovnako aj osvetlenie pristrojovky... Koliesko, niekde v prazdnych sachtach ovladacov by bolo jednoduchsie a praktickejsie.

Koniec hlasenia po tyzdnovom uzivani.. :D

Super zhrnute, taka mala recenzia :) Funguje ti citanie SMS? Mam iPhone 6 a vsetko funguje super, az dokial neprepnem na Spravy a ukaze sa hlaska "Ziadne zaznamy". Celkom som sa tesil na tuto funkciu, hadam sa najde niekto s podobnym problemom
Auris TS 1.6 Valvematic 2016
Andrea001
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: pon 28.09.2015, 13:28

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Andrea001 »

[quote="Beneold"]Na prvy pohlad (prvy tyzden uzivania)..... Neskor pripojim dlasie poznatky....

- Vypinanie parkovacich snimacov. Iba cez menu PP. tlacidlo niekde pod volantom, mi pride jednoduchsie a praktickejsie (pohyb auta v kolonach).

------------------------------------------------------------------------
Zdravím, pěkné shrnutí...
Malý komentář, co se týče parkovacích snímačů: Také jsem stále hledala nějaký knoflík, kterým mohu pípání vypnout, když vjíždím do stísněného prostoru/mezi úzkou bránu a řve skoro vše. Zjistila jsem, že lze vypnout snímače i přes dotykový displej. Jakmile začnou senzory pípat, na displeji se zobrazí ikonka senzoru a přeškrtnutého zvuku. Když na ni klepnete zvuková signalizace se vypne.
Tlačítko je univerzálnější, ale aspoň něco. Lézt během couvání do menu, to by mě trefilo :-)
Hezký den
Toyota Auris 1.6 TS 2015 (od 12/2015)
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Kayman: mam Iphone 5s a funguje mi telefonovanie, hudba, obrazky.. Sms, mail, streetview atd, pripojenie na internetove sluzby zrejme neni podporovane cez bluethoot.. V navode pisu, ze "Tato funkcia nemusi byt dostupna v zavislosti na telefone" .. Dalej myslim, ze bude potrebne mat pripojenie WIFI hot spot na aktivaciu...
A to nemam.. strana 147 v navode Touch2 GO..resp. cennik prislusenstva Auris Hotspot WIFI 309,60€ manual gratis :blush:

Andrea001: dakujem za malu naplast, ked uz to nemoze fungovat dako rozumnejsie... snimace zostanu aktivovane, akurat zvukova signalizacia stichne a na touch2 sa spusti DISCO palickova farebna hudba :D
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Já bych zhodnotil mého Aurisa dosti negativně,nejsem s autem spokojený,byla chyba jít do Toyoty,myslel jsem si že jsou to kvalitní vozy ale není tomu tak.Na autě je hodně věcí které mně štvou např.hlučný výfuk,podběhy to je katastrofa,odhlučnění od okolí z auta jde slyšet vše co si lidi povídají na ulici,rádio děs nebo spíše repro,kvalita laku,pískající brzdy atd.Příští auto už Toyota určitě nebude.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Pista Hufnágl
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 16.10.2015, 14:48

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Pista Hufnágl »

Sleduji tohle forum už asi 3/4 roku a pomalu docházím k témuž názoru. Ve středu jdu na osobní prověření a testovací jízdu na oba mé kandidáty, ale když porovnám diskuze a hodnocení na druhého adepta, o kterém uvažuji, tak tam jediný problém, který tam řeší je infotainment. To lze naštěstí vyřešit objednáním varianty bez. Jinak nic, jen chvála, na provedení. Dám tomu ještě šanci v tu středu a bude finální rozhodnutí. Budu na tom asi líp než reniha, který to zjistil až po koupi.
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

A co teda budeš kupovat když ne Aurise.¨
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Pista Hufnágl
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 16.10.2015, 14:48

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Pista Hufnágl »

Druhý kandidát je Honda Civic Tourer. Dlouho byl mimo hru kvůli ceně, ale konečně to pochopili a zlevnili proti původním cenám o 80.000,- Takže nyní je +- podobná výbava stejně drahá u obou. Ono moc dalších na výběr nemám, protože hlavní požadavek je na spolehlivý atmo benzínový motor.
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

reniha píše:Já bych zhodnotil mého Aurisa dosti negativně,nejsem s autem spokojený,byla chyba jít do Toyoty,myslel jsem si že jsou to kvalitní vozy ale není tomu tak.Na autě je hodně věcí které mně štvou např.hlučný výfuk,podběhy to je katastrofa,odhlučnění od okolí z auta jde slyšet vše co si lidi povídají na ulici,rádio děs nebo spíše repro,kvalita laku,pískající brzdy atd.Příští auto už Toyota určitě nebude.
Tak to som mierne v šoku. Moje dve corolly nemajú s výfukom najmenší problém, odhlučnenie od okolia v pohode, hudba príkladná, lak bez pripomienok. Brzdy staršej corolky pískali - vyriešilo sa to výmenou dostičiek odvtedy ok, hluk od podbehov je fakt enormný, to je jediná vec s ktorou musím súhlasiť. A to sa corolly robia v Turecku a aurisy tuším v UK.
Civic tourer mi príde ako športový pohrebák, ale dizajn je fakt vec veľmi subjektívna.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Na to odhlučnění podběhů hledám nějakou firmu v okolí Ostravy.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

Len sa poriadne započúvaj odkial ti ide ten hluk od kamienkov. Ja som to tomu trošku v poslednej dobe viac sledoval a niesom si istý, že to je od podbehov, ten rachot je skorej od podvozku pod kabínou, v úrovni miesta vodiča a spolujazdca. Takže ak by si poriešil podbehy neviem či by to znížilo hluk prenikajúci do kabíny.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Hm tak já jsem si myslel že to jde od podběhů až tak moc jsem to nepozoroval.Tak to asi ten podvozek odhlučnit nepůjde,ale zase ty kamínky nejsou na cestě pořád.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

No keď ti mám pravdu povedať na prvej corolle som si ten hluk vobec nevšimol, a jazdil som na nej dve zimy. Tak neviem či cestári nesypali kamienky či čo. Na tejto mi ten rambajz pije krv od vianoc. Ešte sa budem musieť skúsiť previezť na tej prvej, tú som dal otcovi, ako je na tom s hlukom. Či generačne niečo upravovali alebo som to predtým len jednoducho nevnímal.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

Na mém Aurisu to jde od podběhů.Je to dost nepříjemné.
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
Odpovědět

Zpět na „Auris“