Kdo za náma přijede??

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

Tak se tedy hlásím, v sobotu na Petrii, bohužel jenom Yarouškem, protože Rollnička je ještě na zimácích... :?
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Charliech: no a co, já mám taky stále zimní :D ;)

když to vyjde, tak dojede i kolega se Suprou :P a možná jedna MR2 ;) :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Já mám taky pořád zimní, přece jen ráno je eště kolem nuly a čeličce by mohlo být zima na nožičky, tak má pořád zimní obutí :lol: :twisted:

Celerak: to sou dobrý zprávy, snad dojedou :wink:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

petiss2.0Gti píše:Já mám taky pořád zimní, přece jen ráno je eště kolem nuly a čeličce by mohlo být zima na nožičky, tak má pořád zimní obutí :lol: :twisted:

Celerak: to sou dobrý zprávy, snad dojedou :wink:
na nožičky? :shock: :o to máš nějakou special celicu lenochod, že má nožičky? :D :twisted: spíš jí může být zima na kotoučky, aby jí tak ještě nachladly brzdiče a začla kuckat při brždění ještě víc než teď :D

jinak teda zatim to tak vypadá že aspoň supra přijede... doufám že to tak i zůstane a poctí nás svou návštěvou :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše: na nožičky? :shock: :o to máš nějakou special celicu lenochod, že má nožičky? :D :twisted: spíš jí může být zima na kotoučky, aby jí tak ještě nachladly brzdiče a začla kuckat při brždění ještě víc než teď :D

jinak teda zatim to tak vypadá že aspoň supra přijede... doufám že to tak i zůstane a poctí nás svou návštěvou :)
to s tím bržděním je možný, u předchozího majitele (resp. podle papírů majitelky) měla to nejlepší obutí - "univerzální" :rolleyes: :sly: takže je možný že od toho má nachladlý brzdy :cry: a při brždění kope potfůrka jedna.

no taky doufám, že aspoň ta supra dojede se podívat za sourencema ze stáje pane Toyoty 8)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

petiss2.0Gti píše:
no taky doufám, že aspoň ta supra dojede se podívat za sourencema ze stáje pane Toyoty 8)
ehm, pana Toyody, když už... ale nejsme přeci puntičkáři :lol: :twisted:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“