Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Kcheml
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29.01.2015, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kcheml »

Peetrs píše: Důležitý je, že v tom manuálu je popsáno, kde všude máš odkladová místa, ne? :D Pojistky přeci nejsou důležitý :D A co Ty? Máš nějaký foto, jak vypadají 8000??
Foto nemám, myslím, že to ani pořádně nafotit nejde v tom tmavém interiéru. Ale vypadá to o dost líp, s LED světlomety už je to takové kompaktní...
Toyota Auris Hybrid Touring Sports Executive TSS 2015
Parek
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 08.06.2015, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Parek »

Kcheml píše:
Parek píše:Nad LEDkama do interiéru taky hodně přemýšlím. Tohle žluté světlo jsem nesnesl ani v předešlé Felině. :-D Ale zase nerad bych si to nějak rozesral. Aby ta ledka něco nezkratovala nebo tak a ještě to nepokurvilo auto. :-D
Já mám vyměněno, bez velkých praktických zkušeností, není to nic složitého. Interiérové jsem dal 8000K, do kufru, kosmetické a na RZ jsem dal 6000K. Kupoval jsem Philips na
http://www.nejlepsiautozarovky.cz/led-autozarovky/.

A kdyby se něco trochu nezadařilo :oops: ... tak pojistky jsou v motorovém prostoru, pojistka pod názvem DOME. Tady jsem se přesvědčil, že manuály (český i ten podstatně obsáhlejší anglický) jsou k ničemu a pomohl až internet. Výrobce je zřejmě raději, když i s vypálenou pojistkou člověk jede do servisu.
Ty Philipsky vypadjí dobře i kvalitně, ale interiér a kuft vyjde dohromady za 2000,-. :-D To je ranec. Když k tomu přidám SPZ, tak to je za 2500kč. :-D Už je mi jasný, proč to tam Toyota nedala.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Multidrive S Executive 2016
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:Já jsem tam dal ledky,jedna stála 120 kč,ptal jsem se prodejce jestli to neudělá v autě nějakou paseku,tak mně ujišťoval že ne tak mu budu věřit.Říkal že kdybych měnil v potkávačkách nebo dálkových tak by mohl nastat nějaký problém,ale v interiéru by se prý nemělo nic stát.Teď jsem byl venku a zkoušel jsem přizvednout to svícení a jde to pěkně,přitáhl jsem to o třičtvrtě otáčky na každé straně,tak uvidím ráno jak pojedu dopráce,jestli je to lepší,ale točit s těma šroubama jde lehce a krásně se to zvedá.
Tak hlavně, jestli jsi to nepřetočil :D Aby to nesvítilo v dálce až do nebe :)
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Když to vezmeš, že by těch 2500,- dali do celkový ceny tak to vemeš a víš prd. Navíc oni by je měli sakra levnější v tom objemu, kterej kupujou.. :)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

No doufám že ne že to bude svítit tak akorát,když tak to stáhnu a s těma ledkama máš naprostou pravdu těch pár tisícovek navíc,to člověk ani v celkové ceně nepozná
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:No doufám že ne že to bude svítit tak akorát,když tak to stáhnu a s těma ledkama máš naprostou pravdu těch pár tisícovek navíc,to člověk ani v celkové ceně nepozná
To poznáš, až Ti tam někdo pošle dálkový :D Hlavně v jejich objemu by to bylo nákladově pár stovek a i to možná přehánim. :/
ts1990
Manager Týmu
Příspěvky: 389
Registrován: ned 13.04.2014, 12:14

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od ts1990 »

Pozor na ledky s tema kontakznima spojema blizko sebe. Takhle jsem se lehce dotknul pri vymene v interieru a bylo po pojistce. Sranda byla, kdyz jsem zil v domneni, jak kvalitni ledky jsem nekoupil- po roce a pul svitej stale stejne, kvalitni zpracovani a jedna stala 125 kc, pro zajimavost jsem kouknul do ceniku vyrobcu ledek v Cine, od kterych objednavam i ty ledky do potkavacek a shodou nahod jedna a ta same za 23 kc :D uz jsem to dal radeji nestudoval :D
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

ts1990 píše:Pozor na ledky s tema kontakznima spojema blizko sebe. Takhle jsem se lehce dotknul pri vymene v interieru a bylo po pojistce. Sranda byla, kdyz jsem zil v domneni, jak kvalitni ledky jsem nekoupil- po roce a pul svitej stale stejne, kvalitni zpracovani a jedna stala 125 kc, pro zajimavost jsem kouknul do ceniku vyrobcu ledek v Cine, od kterych objednavam i ty ledky do potkavacek a shodou nahod jedna a ta same za 23 kc :D uz jsem to dal radeji nestudoval :D
A kde Ty jsi kupoval?
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Zdravim Vás všechny..
Kdo přemýšlí o koupi LEDek, našel jsem docela slušnej odkaz se super cenama. Maj v nabídce i LED, s obsahem CANBUS.
http://www.autoplay.cz/autozarovky-led-zarovky-k345
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Interier FC40 Cierna bezova farba prirodna synteticka koza.. (terakota)
Přílohy
IMG_0394b.jpg
(235.49 KiB) Staženo 1427 x
IMG_0419b.jpg
(236.15 KiB) Staženo 1427 x
IMG_0399b.jpg
(239.03 KiB) Staženo 1427 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Multidrive S executive 1,6
Přílohy
IMG_0417b.jpg
(240.07 KiB) Staženo 1425 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

No neviem, na mňa tá hnedá pôsobí dosť divne, moc mi to tam nepasuje. Až oranžovo. Ale proti gustu žiaden dišputát...
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
wlamik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 11.02.2016, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od wlamik »

podla mňa to vyzerá celkom dobre, práve ta oranžovosť sa mi páči, no keď raz budem meniť môjho aurisa za nejakeho noveho executive tak sa poobzeram aj po takomto interiery :) S akou to mas vonkajsou farbou, asi by sa mi to hodilo iba k tej hnedej
Uživatelský avatar
Beneold
Navigátor
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 31.12.2015, 15:19

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Beneold »

Avantgarde bronze 4v8? Myslim ;-)
Přílohy
image.jpeg
(124.67 KiB) Staženo 1378 x
rôzne značky
Camry Hybrid 2020
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Kocúr píše:No neviem, na mňa tá hnedá pôsobí dosť divne, moc mi to tam nepasuje. Až oranžovo. Ale proti gustu žiaden dišputát...
Taky mám hnědočerný interiér a vypadá moc dobře.Není to vůbec oranžové ale hnědé a hodně to oživí interiér.Je to určitě hezčí než celý černý interiér,který má skoro každé auto.Měl jsem z toho obavy jak to bude vypadat,ale jsem hodně spokojený.Barvu auta mám temně modrá metalíza.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Odpovědět

Zpět na „Auris“