Problémy se spotřebou oleje

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
MATES T23
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13.01.2014, 19:07
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od MATES T23 »

krosmen píše:co k tomu mám napsat?Ano písty jsou nové.....Staré dostane zákazník stejně jako všechny vyměněné věci jako každý jiný.....
Celková cena opravy se vším všudy vyšla na 75000.- nevím kolik se to komu zdá peněz,součástí ceny je vše nové v originální kvalitě toyota vyjma pístů ty jsou od někoho kdo je umí líp než oni :-)
Jinak motor není dodělaný,majitelse může příští týden přiject podívat a být u skládání :-)
Petře a jaké tam tedy mám já písty? Ty kolbenschmit?
... psal jsi:

krosmen
Věčnej rejpal


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 680

Zaslal: st 17.07.2013, 18:00 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

ještě sem se i koukal do papírů a asi bude to že písty vypadají jinak dáno tím že jsem po špatné zkušenosti se stávající variantou pístů-dle motorárny byly veliké rozdíly v hmotnosti pístů a jejich tvaru přešel na jiného dodavatele a shoduje se to s tím kdy se co loni bralo a použilo,proto ten jiný vzhled a i to může být tím že sem loni měl jiný foťák ale písty jsou opravdu nové a pokud bude zájem mohu celkovou cenu kompletní opravy konkrétně této celicy tady rozepsat stejně jako to dostane majitel společně s certifikátem k motoru,záručnímu listy,manuálu jak v prvních kilometrech jezdit a jak dále servisovat...
_________________
specializovaný servis Toyot tel 777193983

...a potom:

krosmen
Věčnej rejpal


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 680

Zaslal: ne 12.01.2014, 17:38 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

http://krosmen1.rajce.idnes.cz/?sort=&page=0
tady je odkaz na celou galerii.
Nyní se celková suma za kompletní GO která obsahuje:
zkontrolovanou a dle potřeby přebroušenou klikovou hřídel
zkontrolované a zúhlované ojnice
nová ložiska klikové hřídele OEM toyota
písty kolbenschmit
ocelové vložky válců v bloku motoru který je kompletně orovnán

hlava válců je kompletně vyčištěná
dle potřeby vyměněné ventily,orovnaná ventilová sedla a zabroušené ventily spolu s novými vodítka a těsněními
zkontrolované vačkové hřídele

kompletní těsnění motoru
iridiové svíčky
termostat
vodní čerpadlo
kompletní náplně(olej motor,filtr vzduchu,filtr oleje,olej převodovka a nápln klima)

Auto je předáno po najetí cca 1500km s novou náplní oleje v motoru a filtru

Nyní díky jednomu motoru skladem je celá operace otázkou 14 dní .
Cena za takto udělanou GO je 60000.-
_________________
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz

Návrat nahoru

Takže kolbenschmit?
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Tak abych uvedl na pravou míru písty, Petr (Krosmen) zaslal omylem jiné fotky. Napsal jsem mu mail a tady mi poslal správnou fotku: http://jdm-meeting.cz/forum/download/fi ... &mode=view V pořádku Petře?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Trosku se ztracim v tom co se vlastne delalo, z ceho se to delalo a kolik to stalo a jestli je k tomu dokumentace tak jak bylo slibovano?!

A taky jestli z toho byly odvedeny dane :lol:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

vloudil se mi šotek při nahrávání fotek na rajče a byly tam fotky starých ebayových pístů který stojej zahovno.Na motoru sou použity KS písty.
K tomu co a jak s autem se může vyjádřit majitel-celkově jak se kubrt ptá.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Tak uz jsem klidnejsi.
Bylo to slozitejsi, motor byl nejdrive delany jinde, ale pak to Petr prevezl predelat ke Kaslovi, kde uz mel jeden motor. Ta motorarna kde to mel predtim to tak neumela...a asi opravdu ne...Petr rikal, ze byli komplikace a ta motorarna to udelala tak, ze jedna vlozka presahovala ven z bloku a kdyz jim to vratil na prebrouseni, tak jim pri ubrusovani te precnivajici vlozky ta vlozka praskla a museli objednavat novou...proto se to tak protahlo.
Nakonec to tedy bylo delano u Kasla, tak to se mi ulevilo.
Takze kvalita zarucena.
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

Jinak nejak jim to tady na foru blbne, takze psat bez diakritiky a zprava se zobrazi. S diakritikou se tady ukaze jen prazdne pole...
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

jojo kaslovi to trva dyl ale max spokojenost a tady se secetlo vse dohromady-spatne odvedena prace v jedne motorarne a pak cas straveny u kasla navic a dohadovani se s motorarnou kdo spatne udelanou opravu zaplati...parada...motor co se delal ihned po tomhle do avensise si majitel odvezl do ctrnacti dnu od pristaveni auta....tak by to melo vypadat...
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Je tak tezke napsat zda je k tomu dokumentace tak jak bylo slibovano, seznam pouzitych dilu a jejich vyrobce?

Na jedne strane je inzetrat ktery neco slibuje a me zajima jestli je to pravda a zda na konci je vse tak jak ma byt. Auto jezdi to vime tak co zbytek?

Seznam puzitych dilu, vcetne vyrobce a cen? Fotodokumentace (konecna a ne kazdou chvili jina fotka). Jak je to se zarukou?


Kasl nebo nekdo od nej videl ten zmrvenej blok? Rad bych se s panem Kaslem o tom pobavil. Myslim, ze si to bude pamatovat .... Existuje fotka? Tohle by si totiz vyfotl snad kazdej, uz jen kvuli hadani se s motorarnou kde to zmrvili.

Jak se vyresila reklamace v motorarne kde to pokazili? Jaka je to motorarna? Vratila penize? Nebo si to platil dvakrat? Jendou ve spatne motorarne a pak u kasla?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

vzhledem k tomu ze mi zacalo byt vyhrozovano likvidaci nehodlam vice uz nic nikdy tady na tomto foru resit,nemam to zapotrebi....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Presne... je to vse totiz top sekret.. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: výběr oleje - mazací plán

Příspěvek od Kubrt »

Reklamu a jeste klamavou to jo. Ale postavit se k tomu jako chlap to ne. To radsi samej manevr a ve finale hlava v pisku ze pane Pstros?!
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: výběr oleje - mazací plán

Příspěvek od biscuit »

tak nejak nevim, proc tady mit takovejhle topic, kterej nikam nevede a jeste ke vsemu je vytopovanej. kdo tady vlastne urcuje, kterej topic zustane navrchu a co ho k tomu vede?!
jedinej prispevek k tematu je ten prvni liboruv :roll:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Antimistrator
Site Admin
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29.11.2013, 10:57

Re: Problémy se spotřebou oleje

Příspěvek od Antimistrator »

To je fakt, odštípl jsem to do samostatného tématu.
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Problémy se spotřebou oleje

Příspěvek od MATY 7g »

Petře a kdo dělal hlavu? Kasl?
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Problémy se spotřebou oleje

Příspěvek od MATY 7g »

Chlapi, zeptám se vás, když děláte hlavu na 1zz (otázka pro ty kteří to někdy a nebo víckrát dělali...) a měníte misky na vymezení ventilových vůlí...
Zeptám se, je možné aby ze dvou motorů, to znamená 32 misek...nepoužijete ani jednu?
Jakože ani jedna nikam rozměrově nesedí? Takže se koupí všech 16 nových... A cena za 1kus?
Odpovědět

Zpět na „Celica“