NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

zviditelnění, propagace klubu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Trochu to proberu a zase zaktualizuji titulní stránku. Nicméně pár poznámek:
Gramo - nelze vzít cizí logo a zakomponovat do něj českou vlajku, to opravdu ne. To je proti srsti, i když to v zadávacích podmínkách přímo zmíněné není :D
ArnieGT by mohl opět svá loga trochu umenšit :idea:

A tohle jsem tedy nepochopil....:
ArnieGT píše: Logo na auto bych viděl diametrálně odlišné od toho jaké jsou pomínky loga...
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

OK, nějaké kombinace loga a vlajky už tu byly, tak mi to až tak proti nepřišlo... K výsledku jsem se dobral oklikou, původně jsem měl jen vlajku a to "TEQ" v červeném obdélníku, kosodélníku a furt to nebylo ono, pak jsem to vrátil zpátky do toho kruhu...

Stejně se mi víc líbí biscuitův návrh se zatáčkou, je to čistě dvoubarevné, má to nápad, a líbí se mi i to, že nemusí každý hned vědět co to vlastně znamená. A ten předchozí návrh taky, i když se nekvalifikoval na logo, jako samolepku bych bych si to na auto dal.
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Koukám že jsem se dostal do užšího výběru :banana: hlasuji ale pro návrh č.6, čím víc na něj koukám tím víc se mi zamlová, jednoduché,úderné,bez toy znaku,státních symbolů apod., i bez popisu vhodné, prostě splňuje mé představy o logu. I to vzorové umístění na víko nádrže je super,to bych navrhoval jako základní klubové umístění 8) , pro výrobu na A4-ku se vejde dvakrát,čili druhé umístění jak je komu libo :wink:
Naposledy upravil(a) m5t dne stř 23.03.2011, 17:15, celkem upraveno 1 x.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7656
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

o dekuji :-) jen bych si dovolil zaslat aktualizovanou verzi a poprosil jimmiho a zaktualizovani na uvodni strane. jak jste si asi vsimli, udelal jsem z maleho "t" velke a vzal si tak k srdci micronovu vitku o krestanskym spolku ;) nic proti krucifixovani, ale asi je to i tahle lepsi (viz "fotka" s vikem nadrze).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Ne2d
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: sob 31.01.2009, 17:42
Bydliště: Č.Budějovice,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ne2d »

všechny super, mě osobně č.4 a č.6 se líbí moc.

Na tu nádrž č.6 vypadá moc dobře, přiklonil bych se i k tomu nápisu pod logem, přece jen každému nedojde co znamená TCCZ ,klidně i bez www, to už dnes snad každého napadne,nebo se to automaticky doplňuje.
Ale já do toho nemám co kecat, budu rád, když se to povede realizovat !
_________________________________________

Corolla E11 vvt-i 4ZZ-FE
Obrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Ne2d píše:..........Ale já do toho nemám co kecat, budu rád, když se to povede realizovat !
Jak nemáš, je to i tvůj klub. Třeba někoho můžeš navést k nějakému nápadu a když ne,tak i pochvala potěší.
K těm nápisum u loga mám jen toto,spousta log je bez popisu a postupem času se dostala do podvědomí spojit si logo s nějakou firmou či značkou. Pro začátek stačí když to bude jasné nám :wink:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7656
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

kazdej do toho ma co kecat ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Ne2d
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: sob 31.01.2009, 17:42
Bydliště: Č.Budějovice,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ne2d »

ok ok :) tak teda imho přijde vhodnější mít například to logo na nádrž TCCZ plus pod ním jednoduše napsáno toyotaklub.cz

Vím že loga bez popisu fungují, ale to jsou většinou velké mezinárodní všeobecně známé firmy, které mají jiné poslání, než sdružovat nadšence nějakého produktu nebo značky.. navíc jsou vidět doslova všude a to asi není cílem vašeho nápadu ( i když by to bylo fajn ). Toto logo není pořád na očích a musí i zároveň informovat během pár vteřin o čem je, zároveň to může přivést návštěvníky, které by třeba nenapadlo se na stránky podívat..
_________________________________________

Corolla E11 vvt-i 4ZZ-FE
Obrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

I na ten případ mám svůj háček a to webadresu pod spézetkou :D a v záloze vizitku :wink:
Podle mě je bombově vymyšleno, logo jako univerzální základ s možností doplnění názvem,barvou,vlajkou,použitím jako vodotisk nebo tapeta do pozadí apod.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7656
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

zase to opakuju, ted a tady jde o to, vybrat si jeden (aspon) design, kterej budem pouzivat jako oficialni a podle potreby je mozny s nim pracovat - samozrejme podle nejakejch pravidel.. ale obarvovani, texty apod. to vsechno prijde po schvaleni designu a navrhuju, aby se na tom zas podilelo vic lidi az si vyberem design ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

za me: Návrh č.6 (biscuit)

pokud by byl odsouhlasen, mel bych k tomu jeste pripominku, ale uvidime jak to dopadne, kazdopadne me se libi nejvic :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Lidi, znovu opakuji: nehlasujte, diskutujte :idea:

Jedině tak se totiž můžeme dobrat k tomu, že se třeba i jako trochu kolektivní dílko něco vymyslí. Je lepší mít připomínky ke konkrétnímu provedení konkrétního návrhu, než to pořád zaplevelovat tím, že budu hlasovat v době, kdy to nemá žádnou váhu. Beztak kopíruji všechna dle mého názoru použitelná loga dopředu.

Biscuite, jestli chceš aktualizaci, musíš hodit obrázek. Já to za Tebe opravovat nehodlám. Stačí, že to po některých musím zmenšovat :wink:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Nehlasuju ;) pouze vyjadruju svuj nazor :D hlasovat budu az bude v topicu moznost hlasovat ;) me vyse uvedeny navrh nejvic sedi :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7656
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

tak jeden dalsi napad bez ambic :-)
Obrázek

a oprava hlavniho navrhu
Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Tak jsem ho biscuite opravil. Ale ten první necháme jenom jako kuriozitku, jo......? :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“