CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

PŘIJEDU NA CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

ANO
39
74%
NE
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Pojede nekdo směrem od Ostravy, Nového Jičína, Olomouce atd. v sobotu ráno ? Rád bych se k někomu přidal, zn. "generace nerozhoduje" :)
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

biscuit píše:nebylo by dobry rict, kdo je vlastne za tyhlety veci, ktery postupne vylejzaj z podpoklicky, zodpovednej? nemyslim toho, kdo to mel ohlidat, ale toho, kdo to skutecne takhle udelal a treba i toho, kdo o tom vedel. do dneska jsem z toho docela rozcarovanej. myslim ze nejen ja, jsem mel hroznou radost, ze tady bude fungovat dilna, kam se clovek nebude muset bat dat auto a vsechno co se na nem provede, bude udelano perfektne. a takhle to dopadlo. do dneska vylejzaj na povrch podivny pribehy, pomluvy a spina, na zaklade cehoz doslo i k nejakymu rozdeleni lidi na dva tabory, podle toho kam ted davaj svoje auto. nechci tady vypoustet nejakyho dzina z lahve, ale popravde me to docela sere, protoze to tak nejak smutne zapada do koloritu tyhle zeme. neni v tom nic osobniho, nikdo ze zucastnenejch mi neublizil a snad ani nasemu autu, presto bych byl radsi, kdyby uz se to jednou pro vzdy vyresilo a udelalo se v tom jasno... treba jirasek, ze by se toho ujal, nebo tak.. :?
Dle meho nazoru oba "tabory" skonci naprosto stejne.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Pavel Slepecky
Navigátor
Příspěvky: 92
Registrován: úte 15.09.2009, 09:48
Bydliště: Zubate zaby Bruntal

Příspěvek od Pavel Slepecky »

Joe_y píše:Pojede nekdo směrem od Ostravy, Nového Jičína, Olomouce atd. v sobotu ráno ? Rád bych se k někomu přidal, zn. "generace nerozhoduje" :)
jo jedem z Bruntalu,ale uz v patek, jede nekdo sever.morava?
Celica T20 GT
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Pavel Slepecky píše:
Joe_y píše:Pojede nekdo směrem od Ostravy, Nového Jičína, Olomouce atd. v sobotu ráno ? Rád bych se k někomu přidal, zn. "generace nerozhoduje" :)
jo jedem z Bruntalu,ale uz v patek, jede nekdo sever.morava?
...hmm, v kolik vyrážíte ? A jakou trasu, na Olomouc ?
Uživatelský avatar
Pavel Slepecky
Navigátor
Příspěvky: 92
Registrován: úte 15.09.2009, 09:48
Bydliště: Zubate zaby Bruntal

Příspěvek od Pavel Slepecky »

Joe_y píše:
Pavel Slepecky píše:
Joe_y píše:Pojede nekdo směrem od Ostravy, Nového Jičína, Olomouce atd. v sobotu ráno ? Rád bych se k někomu přidal, zn. "generace nerozhoduje" :)
jo jedem z Bruntalu,ale uz v patek, jede nekdo sever.morava?
...hmm, v kolik vyrážíte ? A jakou trasu, na Olomouc ?
po praci po 14hod.Pokud pojedou ol. jsem pro pres olmik, jinak trasa na unicov atd..
Naposledy upravil(a) Pavel Slepecky dne úte 21.06.2011, 15:10, celkem upraveno 1 x.
Celica T20 GT
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Jestli má někdo zájem o společnou jízdu v pátek odpol. z liberce, tak odjezd od tipsport arény (GPS 50°45'4.217"N, 15°3'0.959"E) v 15:00 po trase Liberec - Turnov - Jičín - Hradec - Pardubice. Zatim se mi neozval nikdo, tak nevim jestli jedu fakt sám když nás na poslednim srazu v liberci bylo docela dost.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Příspěvek od RED5ive »

Já se případně přidám z toho Hradce... nebo pokuď někdo jede ze směru Náchod nebo přilehlý okolí... dejte vědět...
Uživatelský avatar
CLC
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 22.09.2010, 08:50

srazík

Příspěvek od CLC »

ku*vajs já se tam nedostanu, zrovna se to kryje.
Mám dělat s čeldou Safetycar na závodech. Ale že se to zrovna trefí do celik, je paráda :(
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

biscuit, Preatorian, atd.. píše: Nechci tady nikoho pomlouvat, dotyčný si to tu určitě taky přečte
.....
nebylo by dobry rict, kdo je vlastne za tyhlety veci, ktery postupne vylejzaj z podpoklicky, zodpovednej?
....
No vzhledem k tomu že mě také takové setkání stálo hezkých pár desítek tisíc (prostě jedno blbé rozhodnutí někomu svěřit projekt a je to víme kde...) mě přivádí k závěru že je nás tady o dost víc a tak si říkám jestli by nestálo za to založit fan-klub? ;)

Ale vážně. Najít v ČR někoho kdo ví o čem mluví (takže nemá znalosti načtené někde z internetu), je precizní (utáhne co má, udělá co má jak má) a ještě tě nechce obrat na čem to jen jde se dá velice těžko... kdyby alespoň když už to stojí majlant měl člověk záruku že dostane 100% kvalitu. To ale tady neplatí. Takže doporučení kam auto v ČR dát na přestavbu fakt nemám... To by bylo k OT! Tím navážu podrobnostmi na cestu kterou jsem slíbil (třeba se s trochou štěstí přidá i Honza (Preatorian)):
Malpaso píše:Pro zájemce cestovat až v sobotu okolo/z Prahy. Jedeme cestu méně než 100km mimo placené úseky (přes Úvaly, Kolín a Čáslav), dojezd předpisovou rychlostí za 1h 45min tedy pokud chcem dojet na desátou bude to znamenat výjezd nejpozději v 8:15 někde z Černého mostu v Praze.

Obrázek

Zatím jsme potvrzeně dvě auta.
Místo odkud budeme vyjíždět je úplně spodní parkoviště u CČM (to co je nejblíž k IKEA u kina) nejpozději v 8:15 ráno

Zatím to vypadá že nás bude 5...

Obrázek

Tady ještě link pro naplánování trasy:

http://maps.google.cz/maps?daddr=50.105 ... 0&t=h&z=17
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ty máš Malpasso alespoň nyní auto :lol: /sice za peníze které jsou trochu vyšší jak jsi myslím předpokládal ale jezdí ti/ já mám zatím,,hovno" a to se snaží Petr mimo svůj hlavní job stále dokončit ten zle finančne a odborně postavený projekt prestavby něčeho co za ty peníze absolutně nestálo :lol:/mohla být hotová pěkná TA28/.Jen je mi líto to nedokončit když se to alespoň nastartovalo po roku když to leželo ladem.Jsem zvědavej co mi odepíše i LIBOR na základní naladění jednotky VIPEC na záběh když řekne že to nezvládne nebo mi na to nebude moci dát záruku auto dám odladit někde jinde.

P.S. Užijte si sraz trochu Vám závidím.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Doky píše:Ty máš Malpasso alespoň nyní auto :lol: /sice za peníze které jsou trochu vyšší jak jsi myslím předpokládal ale jezdí ti/ já mám zatím,,hovno" a to se snaží Petr mimo svůj hlavní job stále dokončit ten zle finančne a odborně postavený projekt prestavby něčeho co za ty peníze absolutně nestálo :lol:/mohla být hotová pěkná TA28/.Jen je mi líto to nedokončit když se to alespoň nastartovalo po roku když to leželo ladem.Jsem zvědavej co mi odepíše i LIBOR na základní naladění jednotky VIPEC na záběh když řekne že to nezvládne nebo mi na to nebude moci dát záruku auto dám odladit někde jinde.

P.S. Užijte si sraz trochu Vám závidím.

To nám nezáviď trochu,to nám záviď hodně :lol:

Těch ztrát a zásadních ztrát je nějak moc :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
PerryCZ
Věčnej rejpal
Příspěvky: 678
Registrován: pon 12.05.2008, 11:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerryCZ »

Doky píše:Ty máš Malpasso alespoň nyní auto :lol: /sice za peníze které jsou trochu vyšší jak jsi myslím předpokládal ale jezdí ti/ já mám zatím,,hovno" a to se snaží Petr mimo svůj hlavní job stále dokončit ten zle finančne a odborně postavený projekt prestavby něčeho co za ty peníze absolutně nestálo :lol:/mohla být hotová pěkná TA28/.Jen je mi líto to nedokončit když se to alespoň nastartovalo po roku když to leželo ladem.Jsem zvědavej co mi odepíše i LIBOR na základní naladění jednotky VIPEC na záběh když řekne že to nezvládne nebo mi na to nebude moci dát záruku auto dám odladit někde jinde.

P.S. Užijte si sraz trochu Vám závidím.
Doky, si pak udelame sraz spolu ;-) az budem jezdit :-D ... U me taky nestihacka :( auto nebude jeste delsi dobu ...

Jinak taky preji vydareny sraz a taky zavidim :(
Toyota Celica 2.0 GT
Toyota Celica 2.0 GT na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=33639
Toyota Corolla 1.3 16V na dily - http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 21&t=35106
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Já bych se toho hrozně rád dožil :woot: :woot: :woot:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

presne tak, uzijte si to :(
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

sraz

Příspěvek od zejdy »

Takže pro ty. kdo sledují do posledního okamžiku forum....
Zítra vyrážíme do kempu a děláme předvoj. Omrkneme restauraci a podmínky. Čekat Vás budeme v Chrudimi u Kauflandu v pátek cca v 18 hodin.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“