Minisraz Celica 14.5.-16.5 2010 Butov (u Plzně)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Přijedu na tuto akci?

Ano
23
48%
Možná
19
40%
Ne
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

I bez své celdy jsem si to užil. Bylo to moc příjemné setkání :wink: Fotky budou časem.
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Ahoj:-) Všechno ohledně díků atd tu už napsáno bylo, ale přidat se musím. Z pohledu člověka co tu prudí 5 let to byl moc prijemny zazitek, na poslednim sraze jsem byl nekdy pred 3 nebo 4 lety.

Je skvele, ze neco funguje, ze se lide dokazou domluvit (nekdy lip a jindy hur), ze si lide najdou cas na to, aby jen tak zrelaxovali a pokecali o všem možném.

Takže díky moc, těším se na příště, i když vzhledem k místu kde má Tygr vybeh, asi moc nepomuze, ale rad by :wink: Ono se neco najde.
Fakt to bylo super, i kdyz jsem nebyl ve svem kozichu, neco jako chripka uz se rozjela naplno :? Ale mam cumet doma nebo zazit fajn vikend :lol:

Díky ))
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Tygr píše:Ahoj:-) Všechno ohledně díků atd tu už napsáno bylo, ale přidat se musím. Z pohledu člověka co tu prudí 5 let to byl moc prijemny zazitek, na poslednim sraze jsem byl nekdy pred 3 nebo 4 lety.

Je skvele, ze neco funguje, ze se lide dokazou domluvit (nekdy lip a jindy hur), ze si lide najdou cas na to, aby jen tak zrelaxovali a pokecali o všem možném.

Takže díky moc, těším se na příště, i když vzhledem k místu kde má Tygr vybeh, asi moc nepomuze, ale rad by :wink: Ono se neco najde.
Fakt to bylo super, i kdyz jsem nebyl ve svem kozichu, neco jako chripka uz se rozjela naplno :? Ale mam cumet doma nebo zazit fajn vikend :lol:

Díky ))
S tím kožichem tě chápu taky jsem tam nebyl zrovná v poho už od středy a na sraz jsem si dovezl chřipku snad jsem to tam na Vás nerozházel :? .
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Invader píše:ja vim ze sem tam byljen chvilku takze nemam zadny fotky jen tyhle ale tesim se na vase
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bude možno dodat foto ve větším rozlišení než co je zde vloženo?? popř. vložit odkaz ke stažení ?? Děkuji :lol:
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Foost píše:
S tím kožichem tě chápu taky jsem tam nebyl zrovná v poho už od středy a na sraz jsem si dovezl chřipku snad jsem to tam na Vás nerozházel :? .
No na mne urcite ne, já si ji taky vezl hezky s sebou
:D
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Také si dovoluji přihodit pár fotek http://foost.galerie.cz/4518601-celica- ... 0#65080283
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

garf+ foost> supr fotky... musim se přiznat že sem tentokrát nefotil... lenost maximální... chtěl sem po ránu, teda resp. po obědě/ snídani no dobře po 12h ale to už jste letěli na letiště 8) příště si to dám ale, + HD movies... ps: tak mě napadá... čí byl/ je ten lexus co kopíruje design bočních oken od celicy 5g? po mým levoboku? To mi nějak uniklo... :unsure:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

cau jasna vec pridal jsem to k lonskemu srazu na rajce http://jikl.rajce.idnes.cz/sraz_celik_21%2C3%2C09/
ps. taky dekuju za srazik
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Dalkod
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 31.08.2008, 07:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalkod »

zdravím všechny:-)...taky všem díky za hezkej víkend,ikdyž jsem byl jen nárazově a prošvih sem páteční chlastačku...viď mickrone:-))...i tak to pro mne (i pro spolujezdkyni ze soboty:-) ) byl zase jeden ze super zážitků a letos budu muset vyrazit i na celoČR...jinak díky patří hlavně Foostovi a Vladasovi za organizaci ,a že byly nějaký neshody?to se stává a já si skoro ničeho nevšim a kdes jich Zdendo napočítal 350?:-))))Jsem rád,že sem se dostal mezi lidi,kteří si něčeho váží a ikdyž chčije celej den,tak jedou na sraz a jedou (nebo zůstanou) tam i další den a ikdyž sou zmrzlí,tak se baví a užijí si to...za to všem díky a znovu DÍKY FOOSTE (klobouk dolů),nebýt tvého úsilí,myslim že by nic nebylo.
Jinak jen pro info...během týdne by mi měly dorazit ty kola,tak už mi poznáte nejen podle kapoty:-)))foto pak dodám....zatím se všichni mějte ,užívejte Celic a těšim se další setkání
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

srázek byl opět supr,mohu jen potvrdit co již bylo napsáno :).microne ty příště spíš dole,aby jsme tě mohli lépe vytáhnout :lol: .jinak celicka se bohužel nezůčastnila programu na letišti,ale jako náhradu,jsem jí zkusil na dálnici a dostal jsem se na cc 213 km/h :lol:.
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

Kdo byl v plzni s bílou 6g. :?: A kam ve stříbře zmizel :?: :cry:
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Musím taky velice poblahopřát organizátorům akce, protože bez nich by to byla nuda a úsilí které vynaložily na veškerou organizaci, muselo být značné. Díky nim jsem se skvěle pobavil a strašně rád jsem Vás všechny viděl a pokecal a nemůžu se už dočkat dalšího srazu, protože to prostě nemělo chybu :wink: Jen škoda tý bouraný 6g. Sám si nedovedu představit, jak by mě to vzalo, kdyby se to stalo mě. Doufám, že jí na příštím srazu zas uvidíme v plný parádě :wink:
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Preatorian píše:Musím taky velice poblahopřát organizátorům akce, protože bez nich by to byla nuda a úsilí které vynaložily na veškerou organizaci, muselo být značné. Díky nim jsem se skvěle pobavil a strašně rád jsem Vás všechny viděl a pokecal a nemůžu se už dočkat dalšího srazu, protože to prostě nemělo chybu :wink: Jen škoda tý bouraný 6g. Sám si nedovedu představit, jak by mě to vzalo, kdyby se to stalo mě. Doufám, že jí na příštím srazu zas uvidíme v plný parádě :wink:
Souhlasim...je to pech, jedina smutna věc na celem srazu, takova spoušt... doufam že tu krasku fak dobře opravěji
P.S. na aukro prodavaji uplně stejnou kapotu, stribrnou, na celdu 98, nevim jak hodně ji ma poškozenou...

http://aukro.cz/item1028576089_kapota_t ... a_98r.html

Držim palce :P
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Cera dík moc. S největší pravděpodobností bude potřeba i když nevypadala na mém autě zase tak poničeně. Jinak i přes to co se mi stalo, jsem rád, že jsem mohl dojet a zůčastnit se a ničeho nelituji!!! Asi při té vší smůle mám z prdele kliku, protože co na to koukal servisák, tak to asi půjde rozumně opravit. Na zadek mám vpodstatě všechno a na předek doufám co chybí seženu. Navíc mám žolíka v kapse v podobě havarijního pojištění a zítra ráno se na to jde kouknout likvidátor. Tak uvidím co mi navrhne a jak mě bude chtít moc odrbat. Mám pocit, ale že nejdražší ze všeho bude lakování. Pro mě je to velké ponaučení a doufám, že ze mě bude mnohem lepší řidič než jsem si doposud myslel a až bude Celica v cajku, tak mám v plánu s ní jet na nějakej kurz bezpečné jízdy, abych jí lépe poznal. Pevně věřím, že na celorepublikový sraz bude Celda v plné kondici a přítomná.

Jinak co se týká tohohle srazu, tak musím podotknout, že počasí má u mě vroubek za to jak nám to kazilo. Ale je vidět, že ani počasí nedovede dostatečně pokazit fajn akci správné partě lidí. Trochu lituji toho, že jsem si nemohl z Celdou zkusit sprint na letišti, ale to se holt nedá nic dělat, takže někdy příště snad.

Hlavní dík patří samozřejmě Fostovi s Vladasem za organizaci a s tím žehlením to Foste zase tolik nehroť. :D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“