_______TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2007________

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

to chce hlavně klid a najít dobrou příležitost :lol: Taky bych se s tebou leňulko rád seznámil ale hodně jsi tam poletovala a byla jsi jako Jára Cimrman-teď tady byl.A ještě jsi nás všechny převezla-v profilu máš foto bílé čelky ale máš bílou se závodníma polepama,to jsme nečekali :wink:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
highwayman
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: pát 04.11.2005, 08:11
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od highwayman »

PetrD píše:to chce hlavně klid a najít dobrou příležitost :lol: Taky bych se s tebou leňulko rád seznámil ale hodně jsi tam poletovala a byla jsi jako Jára Cimrman-teď tady byl.A ještě jsi nás všechny převezla-v profilu máš foto bílé čelky ale máš bílou se závodníma polepama,to jsme nečekali :wink:
No v Pribrami ta Celda byla jeste bila :P
highwayman
#Avensis 1.8 VVT-I Combi - r.02 ( Toyota Motor M.E. Belgie )# http://toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=3325 :-)
#Carina E 2.0 GLi 16V Combi - r.96 ( Toyota Motor U.K.)# http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pi ... ic_id=3308 :-(
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

no ja taky necekala ze se to stihne, neni to teda jeste komplet ty polepy, chybi ramecek na startovni cislo, ale uz se to blizi do finale, pristi tyden se makne na ramu a bude to hotovo, jinak se omlouvam ze jsem mela tak rozletane, ale stacilo me odchytit, rada bych pokecala, ale ceske ucastniky moc neznam, tak jsem nevedela kdo je kdo, omlouvam se :wink:
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Leňulka píše:no ja taky necekala ze se to stihne, neni to teda jeste komplet ty polepy, chybi ramecek na startovni cislo, ale uz se to blizi do finale, pristi tyden se makne na ramu a bude to hotovo, jinak se omlouvam ze jsem mela tak rozletane, ale stacilo me odchytit, rada bych pokecala, ale ceske ucastniky moc neznam, tak jsem nevedela kdo je kdo, omlouvam se :wink:
v klidu,než jsme zjistili že to jsi ty tak nám to taky chvilku trvalo :D snad příště :oops:
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
Leňulka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 978
Registrován: úte 09.11.2004, 15:17
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Leňulka »

tak tady je par foto z SK srazu, at z toho maji neco i ti co se nezucastnili :wink:

http://multipics.net/?id=45467&klic=9m73w4fb&overall=1
..::Toyota Celica 2.0Turbo 4WD 89' 150kW ::..
..::Toyota 4Runner 2.4i 4WD 89' 84kW ::..
..::N.M.T. Engineering::..
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“