Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

[quote="Parek"]LED světlomety se dají taky upravovat. Asi zřejmě jako to xenony. Zezhora toho světlometu. Taky si je budu muset malinko přizvednout. Zdá se mi, že svítí dost do země, i když to na té fotce moc nevypadá.
Taky se mi stalo, že když jsem měl v autě další 2 pasažéry, tak mi přišlo, že to svítí snad na zem. Ani značky to neosvětlovalo.

Zatím co jsem s tim najezdil, tak se mi zdálo, jako by to mělo malý jas. Nicméně to mohlo hodně ovlivnit to, že jsem jezdil pořád v mokru a mokro tuhle teplotu světla pohlcuje.[/quote
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Parek píše:LED světlomety se dají taky upravovat. Asi zřejmě jako to xenony. Zezhora toho světlometu. Taky si je budu muset malinko přizvednout. Zdá se mi, že svítí dost do země, i když to na té fotce moc nevypadá.
Taky se mi stalo, že když jsem měl v autě další 2 pasažéry, tak mi přišlo, že to svítí snad na zem. Ani značky to neosvětlovalo.

Zatím co jsem s tim najezdil, tak se mi zdálo, jako by to mělo malý jas. Nicméně to mohlo hodně ovlivnit to, že jsem jezdil pořád v mokru a mokro tuhle teplotu světla pohlcuje.
Díval jsem se tak nějaké bílé šrouby tam jsou,ale nevím do které strany a o kolik bych to měl zvednout ať neoslňuji.Jinak jsem se ptal v Toyotě jestli hlásí palubní počítač,když se vypálí nějaká žárovka tak mi bylo řečeno že ne,což se hodně divím,to jsem měl už v deset let starém Peugeotu 307.Doufám že to bude aspoň hlásit hladinu oleje a servisní interval.Jinak fotka vypadá moc hezky,máš talent a ta barva auta je taky pěkná.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Oleje a servisního intervalu bych se nebál, to mít bude. Ono LEDky by jen tak přestat svítit neměly a na blinkru to poznáš.. Možná i z tohohle důvodu to tam neni. V interiéru, že něco nesvítí taky poznáš.. :D Naopak je to jen věc, která otravuje..:D
Parek
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 08.06.2015, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Parek »

reniha píše:
Parek píše:LED světlomety se dají taky upravovat. Asi zřejmě jako to xenony. Zezhora toho světlometu. Taky si je budu muset malinko přizvednout. Zdá se mi, že svítí dost do země, i když to na té fotce moc nevypadá.
Taky se mi stalo, že když jsem měl v autě další 2 pasažéry, tak mi přišlo, že to svítí snad na zem. Ani značky to neosvětlovalo.

Zatím co jsem s tim najezdil, tak se mi zdálo, jako by to mělo malý jas. Nicméně to mohlo hodně ovlivnit to, že jsem jezdil pořád v mokru a mokro tuhle teplotu světla pohlcuje.
Díval jsem se tak nějaké bílé šrouby tam jsou,ale nevím do které strany a o kolik bych to měl zvednout ať neoslňuji.Jinak jsem se ptal v Toyotě jestli hlásí palubní počítač,když se vypálí nějaká žárovka tak mi bylo řečeno že ne,což se hodně divím,to jsem měl už v deset let starém Peugeotu 307.Doufám že to bude aspoň hlásit hladinu oleje a servisní interval.Jinak fotka vypadá moc hezky,máš talent a ta barva auta je taky pěkná.
Díky.

Stoupni si proti zdi a pak pootoč o půl otáčky. Pokud to půjde dolu, tak zase zpět a pak půl otáčky na druhou stranu. Takhle to bylo poraděné mě. A neměl by jsi oslňovat. Já to ještě nešteloval.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Multidrive S Executive 2016
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

K tomuhle postupu bych tedy ještě doporučil, aby jsi si případně nalepil izolepou linku, jak Ti to svítí teďko.. Občas málo je víc než dost. :)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Jo asi je to tím že tam jsou ty ledky,oni slibujou svítivost až 100 tisíc hodin,tak doufám že vydrží.Už jsem si vyměnil i žárovky v interiéru za ledky,ty žluté svítily a vypadaly divně.Ty ledky svítí pěkně.Ještě se chystám na spz.S těma světlama to zkusím,díky za tip,snad to nerozšteluju.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:Jo asi je to tím že tam jsou ty ledky,oni slibujou svítivost až 100 tisíc hodin,tak doufám že vydrží.Už jsem si vyměnil i žárovky v interiéru za ledky,ty žluté svítily a vypadaly divně.Ty ledky svítí pěkně.Ještě se chystám na spz.S těma světlama to zkusím,díky za tip,snad to nerozšteluju.
Když jo, tak ta izolepa Ti to pomůže vrátit zpátky. Kde a jaký jsi ty LED do interiéru objednával? Taky bych to chtěl povyměňovat za ty žlutý hrůzy. Máš fotku, která by mě ukecala to udělat rychleji, než chci? :D
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Fotky nějaké mám ale je to focené mobilem a mobil mám takový veterán a žárovky jsem kupoval v autodoplňcích u nás.Pošlu ti to na email,tady se špatně vkládají fotky a nebo to neumím.Aha tak nemám tvůj email,když tak mi ho pošli do sz.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Parek
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 08.06.2015, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Parek »

Nad LEDkama do interiéru taky hodně přemýšlím. Tohle žluté světlo jsem nesnesl ani v předešlé Felině. :-D Ale zase nerad bych si to nějak rozesral. Aby ta ledka něco nezkratovala nebo tak a ještě to nepokurvilo auto. :-D
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Multidrive S Executive 2016
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Já si myslím že ty ledky nemůžou nic pokazit mám je tam a svítí o 100 procent lépe než ty žluté hnusy,nevím proč je tam nedávají standartně,když je to auto v nejvyšší výbavě executive.Počítač nic nehlásí takže by to mělo být v pohodě.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

reniha píše:Já si myslím že ty ledky nemůžou nic pokazit mám je tam a svítí o 100 procent lépe než ty žluté hnusy,nevím proč je tam nedávají standartně,když je to auto v nejvyšší výbavě executive.Počítač nic nehlásí takže by to mělo být v pohodě.
S timhle mě taky pěkně štvou! Minimálně alespoň na tu SPZ to mohli nacpat.. Uplně to kazí dojem toho auta. Stejný je to i s blinkry. Proč? Nechápu důvod. A když jsem to vybíral, tak jsem furt přemýšlel, proč to neni full led. Nechápu, proč jen v blinkrech jsou klasiky, když i u zpátečky jsou LED..
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

No to jo,nedomyšlené.Jinak fotky by jsi měl na emailu.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Kcheml
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29.01.2015, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kcheml »

Parek píše:Nad LEDkama do interiéru taky hodně přemýšlím. Tohle žluté světlo jsem nesnesl ani v předešlé Felině. :-D Ale zase nerad bych si to nějak rozesral. Aby ta ledka něco nezkratovala nebo tak a ještě to nepokurvilo auto. :-D
Já mám vyměněno, bez velkých praktických zkušeností, není to nic složitého. Interiérové jsem dal 8000K, do kufru, kosmetické a na RZ jsem dal 6000K. Kupoval jsem Philips na
http://www.nejlepsiautozarovky.cz/led-autozarovky/.

A kdyby se něco trochu nezadařilo :oops: ... tak pojistky jsou v motorovém prostoru, pojistka pod názvem DOME. Tady jsem se přesvědčil, že manuály (český i ten podstatně obsáhlejší anglický) jsou k ničemu a pomohl až internet. Výrobce je zřejmě raději, když i s vypálenou pojistkou člověk jede do servisu.
Toyota Auris Hybrid Touring Sports Executive TSS 2015
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Kcheml píše:
Parek píše:Nad LEDkama do interiéru taky hodně přemýšlím. Tohle žluté světlo jsem nesnesl ani v předešlé Felině. :-D Ale zase nerad bych si to nějak rozesral. Aby ta ledka něco nezkratovala nebo tak a ještě to nepokurvilo auto. :-D
Já mám vyměněno, bez velkých praktických zkušeností, není to nic složitého. Interiérové jsem dal 8000K, do kufru, kosmetické a na RZ jsem dal 6000K. Kupoval jsem Philips na
http://www.nejlepsiautozarovky.cz/led-autozarovky/.

A kdyby se něco trochu nezadařilo :oops: ... tak pojistky jsou v motorovém prostoru, pojistka pod názvem DOME. Tady jsem se přesvědčil, že manuály (český i ten podstatně obsáhlejší anglický) jsou k ničemu a pomohl až internet. Výrobce je zřejmě raději, když i s vypálenou pojistkou člověk jede do servisu.
Důležitý je, že v tom manuálu je popsáno, kde všude máš odkladová místa, ne? :D Pojistky přeci nejsou důležitý :D A co Ty? Máš nějaký foto, jak vypadají 8000??
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Já jsem tam dal ledky,jedna stála 120 kč,ptal jsem se prodejce jestli to neudělá v autě nějakou paseku,tak mně ujišťoval že ne tak mu budu věřit.Říkal že kdybych měnil v potkávačkách nebo dálkových tak by mohl nastat nějaký problém,ale v interiéru by se prý nemělo nic stát.Teď jsem byl venku a zkoušel jsem přizvednout to svícení a jde to pěkně,přitáhl jsem to o třičtvrtě otáčky na každé straně,tak uvidím ráno jak pojedu dopráce,jestli je to lepší,ale točit s těma šroubama jde lehce a krásně se to zvedá.
Naposledy upravil(a) reniha dne pon 25.01.2016, 21:32, celkem upraveno 1 x.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Odpovědět

Zpět na „Auris“