CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

PŘIJEDU NA CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

ANO
39
74%
NE
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

Tak to vypada ze Brno jede!! :D
Čelda 98'' GT (SS)
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Praetorian píše:Tak to vypada ze Brno jede!! :D
Já vím! Já vím! Včera jsem byl navštívit berlátora...
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Tak musím říct, že není jisté, jestli na sraz pojedu. Tak moc jsem se na něj těšil, ale Mikaela mi teď leží na heveru na dílně s kompletně rozebraným motorem a řeší se odkud pochází kovové špony, které se našli v olejové vaně. Ještě tu malá šance je, že se to do srazu stihne, ale už začínám bejt zoufalej. Musím i dodat, že se na ní velmi poznamenaly některé zásahy z proslule známé dílny, kam jezdila spousta lidí s Celicou. Nebýt jednoho velmi šikovného toyoťáka co celici zná do posledního šroubku, jelikož s nima celej život jezdí rally a má dílnu, tak jsem v těchto dnech už mohl být s nepojizdným autem, kterýmu se potkal motor, ale možná že i to nakonec nastane :? Budu se snažit udělat vše pro to abych dorazil, ale nic neslibuji :(
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Preatorian píše:Tak musím říct, že není jisté, jestli na sraz pojedu. Tak moc jsem se na něj těšil, ale Mikaela mi teď leží na heveru na dílně s kompletně rozebraným motorem a řeší se odkud pochází kovové špony, které se našli v olejové vaně. Ještě tu malá šance je, že se to do srazu stihne, ale už začínám bejt zoufalej. Musím i dodat, že se na ní velmi poznamenaly některé zásahy z proslule známé dílny, kam jezdila spousta lidí s Celicou. Nebýt jednoho velmi šikovného toyoťáka co celici zná do posledního šroubku, jelikož s nima celej život jezdí rally a má dílnu, tak jsem v těchto dnech už mohl být s nepojizdným autem, kterýmu se potkal motor, ale možná že i to nakonec nastane :? Budu se snažit udělat vše pro to abych dorazil, ale nic neslibuji :(
tak to je hnus... :(. Držím palce ať zase jezdí.
Uživatelský avatar
czmk5
Manager Týmu
Příspěvky: 334
Registrován: čtv 08.11.2007, 00:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od czmk5 »

Praetorian píše:Tak to vypada ze Brno jede!! :D
Jsem po operaci a celkem v klidu... do srazu stihnu ještě pár rehabek a snad už budu pajdat po dvou nohách uvidíme... každopádně jedem s jančou pouze jako spolujezdci...

PS: kdo zná ježka z minulé akce (človíček v oranžovém) tak jede taky takže JEŽEK RULEZZZ
Toyota Celica 2.0 GT, T20, 1994
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Tak já se asi taky nakonec dojedu podívat a pokecat v tu sobotu. Letiště bude pro nás celé :P
Pojedu z Přerova přez Olomouc, kdo se přidá? Žeby oturbená 7.gen :twisted:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

celorepublikový celica meetihg 24.6-26.6

Příspěvek od Pavel Liška »

vše chce svůj čas,ale u cecilky ještě nenastal
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: celorepublikový celica meetihg 24.6-26.6

Příspěvek od Sutech »

Pavel Liška píše:vše chce svůj čas,ale u cecilky ještě nenastal
No počkej...a kdo s náma bude letos v chatce?? :P
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Preatorian píše:Tak musím říct, že není jisté, jestli na sraz pojedu. Tak moc jsem se na něj těšil, ale Mikaela mi teď leží na heveru na dílně s kompletně rozebraným motorem a řeší se odkud pochází kovové špony, které se našli v olejové vaně. Ještě tu malá šance je, že se to do srazu stihne, ale už začínám bejt zoufalej. Musím i dodat, že se na ní velmi poznamenaly některé zásahy z proslule známé dílny, kam jezdila spousta lidí s Celicou. Nebýt jednoho velmi šikovného toyoťáka co celici zná do posledního šroubku, jelikož s nima celej život jezdí rally a má dílnu, tak jsem v těchto dnech už mohl být s nepojizdným autem, kterýmu se potkal motor, ale možná že i to nakonec nastane :? Budu se snažit udělat vše pro to abych dorazil, ale nic neslibuji :(
"Kdy už přestanou katastrofy stíhat tuto rodinu Celicářů"..

Ty prostě přijet musíš!!!
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Trochu si pamatuju jak jsme se bavili na srazu minule Preatoriane a nějak mi je líto že jsi tak dopadl, auto se opraví a budeš ho mít opět pojízdné a rally ze 6 generací jezdili lidi od Otta takže jsi měl možná trošku štěstí.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Doky píše:Trochu si pamatuju jak jsme se bavili na srazu minule Preatoriane a nějak mi je líto že jsi tak dopadl, auto se opraví a budeš ho mít opět pojízdné a rally ze 6 generací jezdili lidi od Otta takže jsi měl možná trošku štěstí.
Taky doufám, že zas budem moct pokecat a to již o pozitivnějších věcech ohledně našich milenek :-) Na autě se už pracuje a jen doufám, že se neukáže nějaká další závada. Zjistily jsme, že kovové šupiny v olejové vaně pocházejí z lágrů. Ty již byly téměř na rozpadnutí. Tak se začala řešit příčina a ta byla celkem jednoduchá. Šlo o špatné vsazení těsnění, které se nachází na boku hlavy v ose vačky + zbastlená vana a olej tudy neustále unikal ven, takže kdybych co měsíc nedolíval litr oleje, tak už bych měl zadřený motor. K tomu ještě je záhadou, jaktože si nikdo z techniků v Dobříši nevšiml při přetěsňování hlavy (pokud tedy k nějakému došlo), že rozvodový řemen je tak volný, že se s nim dá pootočit o 180 stupňů. O přetěsnění olejové vany způsobem " strhly jsme šrouby, tak to nevadí, vyvrtáme nové díry jinde, dáme jiné šrouby, zalepíme tmelem a je hotovo" se již zmiňuji jen tak okrajově. Pokud vše dobře dopadne, tak se již dnes zkompletuje motor a když vše poběží jak má, tak do čtvrtka by snad již mohlo být vše zprovozněno, hotová technická a já se budu moct ukázat o víkendu na Celica Meetingu, ale bude to pěkná hoňka, protože po motoru příjdou ještě další "drobnosti", který je potřeba dodělat, abych udělal technickou. Snad si pak zaslouženě dám s vámi pivo na Konopáči.

Nechci tady nikoho pomlouvat, dotyčný si to tu určitě taky přečte, ale pokud mám na starosti dílnu a své techniky, tak jsem za ně a jejich činy zodpovědný a musím na ně dohlížet, aby se vše dělalo důkladně a ne formou dočasného bastlení.
Teď přímo k tobě Honzo (Idaho). Vím, že jsi toho měl na starosti na dílně hodně a lítal od čerta k ďáblu a v některých složitých situacích jsi mě pomohl, za což jsem ti moc vděčný, ale co se týče odvedené práce, za dob tvé dílny v Dobříši, tak na to bohužel doplácím doteď a to bych mohl ještě řešit naši domluvu ohledně toho, že chci abys mi během oprav říkal, že když se změní typ, či výrobce dílu, který chceš použít, tak mi o tom dopředu řekneš, což se na konec nestane a já se to dozvídám až když si přijíždím pro opravené auto. V tuto chvíli mě opomenuté těsnění, kterým vytékal olej ven přišlo na 20 000,- na opravách motoru a to ještě není konečná částka, jen tak pro informaci.

Sorry za OT a pevně věřím, že se s Vámi shledám o víkendu na Konopáči.
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ja na srazu nebudu letím na kongres jak jsem psal ale vzpomenu si při večeri v San Diegu :lol: na Vás.U mně auto udělalo první restart po opravě motoru a nyní Krosmen bude to asi nějak zajíždět, jsou tam ještě stále potíže a něco je zapotřebí asi ještě dodělat v rámci svodů ale rád pokecám o milenkách i na dalším srazu :lol:

Jsem rád že jsi auto vyrešil diagnostikoval důvod potíží a bude pojízdné!
P.S.Stěží vůbec k textu OT něco říci.Asi ti praskly saze, nedivím se ti po tom co jsem to pročetl.Sorry za OT.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

nebylo by dobry rict, kdo je vlastne za tyhlety veci, ktery postupne vylejzaj z podpoklicky, zodpovednej? nemyslim toho, kdo to mel ohlidat, ale toho, kdo to skutecne takhle udelal a treba i toho, kdo o tom vedel. do dneska jsem z toho docela rozcarovanej. myslim ze nejen ja, jsem mel hroznou radost, ze tady bude fungovat dilna, kam se clovek nebude muset bat dat auto a vsechno co se na nem provede, bude udelano perfektne. a takhle to dopadlo. do dneska vylejzaj na povrch podivny pribehy, pomluvy a spina, na zaklade cehoz doslo i k nejakymu rozdeleni lidi na dva tabory, podle toho kam ted davaj svoje auto. nechci tady vypoustet nejakyho dzina z lahve, ale popravde me to docela sere, protoze to tak nejak smutne zapada do koloritu tyhle zeme. neni v tom nic osobniho, nikdo ze zucastnenejch mi neublizil a snad ani nasemu autu, presto bych byl radsi, kdyby uz se to jednou pro vzdy vyresilo a udelalo se v tom jasno... treba jirasek, ze by se toho ujal, nebo tak.. :?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Zde je místo společné cesty v pátek od Plzně na Prahu. Čas setkání na benzínce 13:30 v odkazu jsou souřadnice místa
http://www.mapy.cz/#q=49%C2%B045%2711.6 ... 753236_0_1 :lol:
Uživatelský avatar
Dacan
Manager Týmu
Příspěvky: 405
Registrován: stř 30.07.2008, 02:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dacan »

pro prahu navrhuju sraz na dalnici na prvni benzince z prahy 50°6'29.145"N, 14°38'18.322"E. sraz je domluven na 16:00.pokud se budete chtit sejit pred tim navrhuju parkoviste u cčm a to někde tady GPS: 50°6'25.359"N, 14°34'56.218"E .Eventualně se ozvěte jedu z vršovic,můžem se posbírat po cestě
ex 1,6 sti 1992
corolla e11 1,6 gt (81kw)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“