Minisraz Celica 14.5.-16.5 2010 Butov (u Plzně)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Přijedu na tuto akci?

Ano
23
48%
Možná
19
40%
Ne
6
13%
 
Celkem hlasů: 48

Thomas CZ
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: ned 15.06.2008, 23:51

Příspěvek od Thomas CZ »

Sraz masirka :lol: i přes patecni pocasi celkem hojna ucast,nejradsi bych tam zustal do zejtra,ale prace vola :? uz aby bylo zari :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Jo, ta páteční "vodně prašná" jízda na dálnici byla hodně očišťující :lol: motor a spodek auta je fakt umytej dokonale.... super pokec, super lidi, i na muziku se dostalo. supr. Mam pocit že ještě spaluju zbytky alkoholu :lol: Zpáteční let konstantně 170km/h parádní, žádnej provoz, žádnej déšť- parádní dálnice, až na ten žaludek teda "dosti "na vodě. U Prahy sem si všimnul takovýho "hutnýho basovýho zvuku" doma čumim a ďoura že i prsty by se mi tam do zadního tlumiče vešly :lol: tak dostane Bosal dáreček 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

micron píše:Jo, ta páteční "vodně prašná" jízda na dálnici byla hodně očišťující :lol: motor a spodek auta je fakt umytej dokonale.... super pokec, super lidi, i na muziku se dostalo. supr. Mam pocit že ještě spaluju zbytky alkoholu :lol: Zpáteční let konstantně 170km/h parádní, žádnej provoz, žádnej déšť- parádní dálnice, až na ten žaludek teda "dosti "na vodě. U Prahy sem si všimnul takovýho "hutnýho basovýho zvuku" doma čumim a ďoura že i prsty by se mi tam do zadního tlumiče vešly :lol: tak dostane Bosal dáreček 8)
No jo, Microne, nejvic s toho srazu, se mi libil ten pokec s tebou..., v sobotu...když jsem dorazil... :wink:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

ja vim ze sem tam byljen chvilku takze nemam zadny fotky jen tyhle ale tesim se na vase
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

sraz plzeň...

Příspěvek od aczasa »

Tak děkuji Foostovi za přijetí i s tak velkým a ošklivým autem. :-) Byl to teda opět masakr a počasí akonec docela vyšlo. :-)
Obrázek
Obrázek

Takže "Na zdraví"
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

cera> něco sem zaslech... jen vim, že se mě snažili unést z palandy, ale držel sem se jak klíště :lol: příště si beru nakládaný okurky a semtex... na zklidnění toho překvašenýho žaludku na druhej den. :thumbsup: banánovej juice neni to nejlepší... když sem si byl čistit zuby a sklonil sem se k umyvadlu, tak ze mě trocha banánu vytekla :lol: :lol: bleee
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

bylo to pěkný fajn lidi i zábava ani počasí mi nevadilo, takže už se zase těšim na příště:)
kdyžtak všechyn moje fota jsou tady, jinak něco sem naházel i na Rypákbook
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Příspěvek od Vladas »

micron píše:cera> něco sem zaslech... jen vim, že se mě snažili unést z palandy, ale držel sem se jak klíště :lol: příště si beru nakládaný okurky a semtex... na zklidnění toho překvašenýho žaludku na druhej den. :thumbsup: banánovej juice neni to nejlepší... když sem si byl čistit zuby a sklonil sem se k umyvadlu, tak ze mě trocha banánu vytekla :lol: :lol: bleee
Neboj, příště tě vezmem i s palandou :D
Uživatelský avatar
Vladas
Navigátor
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20.05.2008, 19:25
Bydliště: kousek od Plzně (stříbro)

Re: sraz plzeň...

Příspěvek od Vladas »

aczasa píše:Tak děkuji Foostovi za přijetí i s tak velkým a ošklivým autem. :-) Byl to teda opět masakr a počasí akonec docela vyšlo. :-)


Takže "Na zdraví"
Co dělá baterka do foťáku, nešel si ji :D :?: Jinak pěkný fotky, auto mam někde vzadu za zejdym, sice neni vidět, ale je tam :D doufam že sem dají fotky i ostatní ať je co stahovat. :lol:

Jinak eště jednou díky Zdendovi za organizaci, Zejdymu za diagnostiku a všem co přijeli za super víkend. :D
Uživatelský avatar
jacques11
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pát 05.12.2008, 15:16
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Příspěvek od jacques11 »

Naprosto perfektně strávený víkend... sice jsme tam byli s Barasem bez Cecilek, ale i tak jsme si to užili... Děkuji všem za organizaci, pohodovou náladu a tak vůbec... taktéž všem co nás nenechali ve štychu a vzali nás sebou... už, aby bylo září... :wink:
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Moje naštěva srazu celikařu pripominala sex...krasny,ale kratky (byl jsem jenom v sobotu a i to odpoledne se musel vracet) :cry:
Oprava:novomanželsky sex...chlaaadny...a dva krat do roka... 8)
Vtip..., ale určitě priště přijedu i na "kulturni" program, když naše stařenka bude slavit čtyřicatiny...samozřejmě jestli mně pozvou (myslim ze, jak jsem byl střizlivej a jenom na naskok, jsem snažel držet hubu a nikoho neurazil... :roll: )

Děkuji moc organizatorum, a všem zučastněnym, byla to parada... :) :)
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

micron píše:cera> něco sem zaslech... jen vim, že se mě snažili unést z palandy, ale držel sem se jak klíště :lol: příště si beru nakládaný okurky a semtex... na zklidnění toho překvašenýho žaludku na druhej den. :thumbsup: banánovej juice neni to nejlepší... když sem si byl čistit zuby a sklonil sem se k umyvadlu, tak ze mě trocha banánu vytekla :lol: :lol: bleee
Sakra, tak to ti lituju, bananovy džus...brrrr...to už jsi ronou mohl syrove vajičko rozmichat s pepřem a tabascem a vypit... :lol:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
pepamoto
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: sob 22.11.2008, 20:30
Bydliště: Statenice

Příspěvek od pepamoto »

Taky chci poděkovat organizátorum-ovi za pěkný srázek i když jsem byl jenom v sobotu , a všem ostatním za super přijetí a pokec s prima lidičkama .
Příště snad i na dýl , dík . :lol:
Konečně mám auto s motorem uprostřed
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem děkuji za účast bylo super Vás všechny vidět :-) . Vladasovi děkuji za VELKOU, VELKOU pomoc při organizaci, která ho stála čas, úsilí i peníze. Také děkuji Zejdymu za diagnostiku, koordinátorům a jejich dalším pomocníkům za solečné jízdy, Dalkonovi za organizaci na shromaždišti u Tesca. Burákovi za stopování času, Zuzce za signalizaci startů, Květě za zapisování časů, Jirkovi za dořešení sponzoringu a samozřejmě Všem co se srazu zůcastnili nerad bych někoho vynechal . Všíchni jste přispěli pomoci a za to si zasloužíte dík. Všichni jste byli super a tak i navzdory neúspěchům (počasí, nepříjemná obsluha, malá komplikace s modeláři a dalšími 350 neuspěchy :-) ) srazík dopadl dobře i když z organizační strany nejsem ze sebou vůbec spokojen :oops: na celorepublikový sraz si sebou vezmu žehličku abych si to u Vás vyžehlil :lol: Navzdori počasí byla i celkem hojná účast. Foto a videa ještě dodám.

Ještě jednou Všem díky.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: sraz plzeň...

Příspěvek od Foost »

aczasa píše:Tak děkuji Foostovi za přijetí i s tak velkým a ošklivým autem. :-) Byl to teda opět masakr a počasí akonec docela vyšlo. :-)
Chlape nemáš zač také děkuji že si nám dělal pohotovostní doprovod + blokoval dopravu na kruháči atd. Doufám, že se v září uvidíme. Škoda, že jsme se nestihli rozloučit. Koukám koukám a ty nikde

Budeme čekat na fotky až tedy najdeš baterku. Hlavní paparazzi Burák a ty výsledek hlavního paparazzi uvidíme až to sem nafrkáte :lol:

Bude možno dodat foto ve větším rozlišení než co je zde vloženo??
Naposledy upravil(a) Foost dne ned 16.05.2010, 23:22, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“