Toyota Celica GT

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Uživatelský avatar
yeepla
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: sob 22.11.2008, 16:50
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeepla »

Amadeus píše:Chlape nejel jsi náhodou tak cca 2 týdny zpátky s českého tešína směr třinec???
Bohužel ne, jelikož auto ještě nemohlo být dodělané :) ... a k tomu srazu, v Hlučíně by to bylo určitě bomba, jelikož jsem z Opavy, tak to mám jen pár Km...jinak jak se dívám tak máš taky pěkně udělanou čeldu :wink:
Toyota Celica GT r.v 2002
J & J = JAYJAY :)
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Óóóó děkuji,ale není to moc.Jen tak decínko.Ještě dodělat pár věcí a na jaře můžu zas vyjed.A co s motorem dělal jsi něco?
Obrázek
Uživatelský avatar
yeepla
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: sob 22.11.2008, 16:50
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeepla »

Amadeus píše:Óóóó děkuji,ale není to moc.Jen tak decínko.Ještě dodělat pár věcí a na jaře můžu zas vyjed.A co s motorem dělal jsi něco?
Není vůbec zač. Co se týče motoru tak tam mám jenom sportovní sání a zkrácené řazení. No a jak sis mohl všimnout na fotkách tak tam mám nějaké menší doplňky.. Ale zkrácené řazení doporučuju... :)..a co ty? .. motor, desing apod..??.. :)
Toyota Celica GT r.v 2002
J & J = JAYJAY :)
Uživatelský avatar
lukas87
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: stř 22.10.2008, 22:38
Bydliště: Stara Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukas87 »

pekna celda akorad se nam tu ty bodycka ala veilside zacinaj mnozit ,vzdyt na vyber je u nas plus minus 10 kitu, sou ty svetla z tuning-in? jakzni ta invidie na GTcku, pac ji mam obednanou taky tak bych rad vedel jaky to je??slysel sem HKS cat back a to byl mazec!!
Celica T23 GT (2OOO)
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

No zkrácené řazená mám taky.Je to rozdíl od normálního jak svina.Jinak já motor jen design,ale ted se chystám napojit chip,ale asi mi to vyjde až na jaře.No prostě na jaře ještě nějaké doůpravičky a budu s venkem hotov.Pak už jen udělat audio a je to vše.Asi pojedeš na jaře do kopru ne???
Obrázek
Uživatelský avatar
yeepla
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: sob 22.11.2008, 16:50
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeepla »

lukas87 píše:pekna celda akorad se nam tu ty bodycka ala veilside zacinaj mnozit ,vzdyt na vyber je u nas plus minus 10 kitu, sou ty svetla z tuning-in? jakzni ta invidie na GTcku, pac ji mam obednanou taky tak bych rad vedel jaky to je??slysel sem HKS cat back a to byl mazec!!
Noo je to tak, ale mě připadá že ten bodykit Veilside je ze všech nejpěknější tak to bude možná tím :) .. jo jinak co se týče světel tak jsou to z toho tuning-in ... jo výfuk je super, a dodávájí ho s utlumením, ale my ho máme tak jak je..je to mazec :) .. áá klidně když si napíšeš na youtube invidia celica tak určitě něco najdeš :)... :wink:
Toyota Celica GT r.v 2002
J & J = JAYJAY :)
Uživatelský avatar
yeepla
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: sob 22.11.2008, 16:50
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yeepla »

Amadeus píše:No zkrácené řazená mám taky.Je to rozdíl od normálního jak svina.Jinak já motor jen design,ale ted se chystám napojit chip,ale asi mi to vyjde až na jaře.No prostě na jaře ještě nějaké doůpravičky a budu s venkem hotov.Pak už jen udělat audio a je to vše.Asi pojedeš na jaře do kopru ne???
Noo stím řazením máš naprostou pravdu.. noo ale na ten chip tuning bych si dával bacha protože na tento typ to prostě nejde :wink: ..stačí když najdeš starší přispěvky a na tohle téma, se to tady už řešilo..stačí pohledat :wink: ..v Kopru určitě budu a doufám že se potkáme i v Hlučíně :) .. tak hezké Svátky .. :)
Toyota Celica GT r.v 2002
J & J = JAYJAY :)
Kecem
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30.12.2007, 16:32

Příspěvek od Kecem »

Ahoj,
Celicu chválím, je fakt pěkná :wink:
Ale zajímá mě, jestli jsi to auto přivezl přes firmu nebo známého? A mohl bys mi popsat, jak to celé 'nakupování' přes oceán probíhá, co je potřeba atd. Mám zájem sice o jinou káru, ale rozdíl s dovozem určitě nebude :)
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Zdar Kecem,já osobně s tím zkušenosti nemám,ale doporučuji přes firmu.Jeden bývalý známy si taky koupil auto přímo v USA protože tam žil a nechal jsi ho poslat do čr.Auto přišlo špinavé jak svina,sem tam požkozený lak a hlavně vykuchyný vnitřek.Jak to kupoval,tak byl tam subwoofer,zesák a kvalitní rádio a jak to přišlo tak všechno pryč a najeto o 300 km více než když to dovez na odeslání.Prostě firma si vše zajištuje sama pokud vím a je to bezpečnější.
Obrázek
Kecem
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30.12.2007, 16:32

Příspěvek od Kecem »

No, tak to teda nepotěší. Lidi umějí být pěkné svině :x . Firma si to určitě zajistí, ale zase jakou má provizi. Ta se pohybuje, myslim někde kolem 50k. Spíš mě zajímalo, jestli si to dovezl na 'vlastní pěst'. Nejlepší by bylo za tím autem se asi odstěhovat :)
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“