E9 gti podlozky

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět
crx
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: pát 22.02.2008, 14:24

E9 gti podlozky

Příspěvek od crx »

Zdar, potreboval bych podlozky na moju corollu o velikosti 1,0cm, jen na zadni napravu a i o centak delsi stefty. Nevi nekdo? mam kola s et 42 jsou zadrhle o tlumic. V predu uz sedi v pohode. Diky
Corolla GTi
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Dotaz: když sundáš zadní kolo,tak tam nemáš originál podložky o síle 11mm co se tam dávaly? Jestli ne,tak já je mám a můžu dodat.Ale se štefty nemůžu sloužit.

Mimochodem mám taky ET42 7x15" a vzadu jsem 0,5cm od tlumiče.

Jestli máš zájem,tak se domluvíme na ICQ nebo Skype.Kontakt najdeš tu: http://www.toyoty.nolimit.cz/kontakt
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Ty podložky vypadají takto.
Obrázek ¨
Pneu vzadu je 205/55R15 a je tam ještě místo.Cena 400,- s poštovným.Jestli je chceš,tak pisni adresu buť tu a nebo Skype nebo soukromou zprávu a do pár dnů je máš doma. :wink:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od moto.cvok »

hele pokud by je nechtěl tak já si je za ty 4stovky moc rád vezmu :!:
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Ještě jsem je ani nenašel-mám je zaházený někde na půdě .Musím si na to některej den udělat čas a celou ji prolízt :?
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

nevím jestli najdu-bůh ví kde skončily
Naposledy upravil(a) Tonda dne pon 15.03.2010, 22:15, celkem upraveno 1 x.
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Ja som objednával PowerTech 3 cm na nápravu - ľahké ako pierko a v balení samo aj nové štifty na nalisovanie - cena za obe nápravy slabých 8 litríkov...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

RasťoSK píše:Ja som objednával PowerTech 3 cm na nápravu - ľahké ako pierko a v balení samo aj nové štifty na nalisovanie - cena za obe nápravy slabých 8 litríkov...
a jsou i v té ceně ložiska nábojů kol? Nebo ty budeš teprve objednávat? ;)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Ložiská idú komplet nové - podobne ako 90% auta ako takéhokasňu nevynímajúc...vzhľadom k tomu že robím onú...skutočnú prestavbu...takpovediac od gruntu... :wink:
A Libor - keď sme pri tom, tak ložiská sa pri rozoberaní nábojov nemuseli meniť až od E10??? :wink: tedy jestli se nemýlím... :lol:
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No pokud na ty nápravy daš 30mm podložky a k ním kola s et35 aby jsi se dostal tam kam by jsi se dostal třeba s et0 tak ty ložiska zacneš asi brzy shánět. Jistě zacneš mi tady říkat jak se nic neděje a jak to spousta lidí má. Ale už se ti ta spousta lidí nepochlubi že ty ložiska vyměnili. On totiž každý disk je při projekci dynamicky a staticky vyvážen tak aby rozdíl rádialní a axialni síly byl roven nule. Tím se rozumí to že obě dvě kolmé osy disku na sebe při rotaci působí protikladné. A ty,tím že daš takovéto podložky jednu z os disku vychýlys. No a povětšinou to odnese ložisko. Toť samozřejmě jen můj skromný názor. Vůbec na něj nemusíš brát ohled a já Ti přeji mnoho šťastných km.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

No čo sa týka 3D geometrie - tá je naplánovaná behom deruhého decembrového týždňa, lebo auto bude kvapôčku znížené...základy fyziky mi niečo hovoria... :wink:
K tým kolesám s ET0 - skús osloviť OZ racing, alebo zohnať ENKEI disky s roztečou 4x100mm a ET0 - akosi som tak trochu zháňal a popísal kopu mailov... :wink: Čo sa týka vyvažovania - podložky ako také Powertech vyvažuje - je to na nich pekne vidieť... :wink: K úprave kasne aby sa tam kolesá vtrepali - nové lemy boli mierne vytiahnuté a falce boli upravené. Momentálne prebieha celkom vážna úvaha nad montážou zadných plastových podblatníkov, ale asi ich tam dám aby som mal kľudnejší spánok, že som nevyhodil tisícku zbytočne a neštvala ma zas potenciálna hrdza aj navzdory HB Body...
A ešte raz - nové 4 ks ložísk sú momentálne v garáži na kope s ostatnými ešte nenamontovanými záležitosťami...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Odpovědět

Zpět na „Tuning“