GP Brazílie

vše o dění ve Formuli 1
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

GP Brazílie

Příspěvek od Pavo.B. »

No ten náš Glock mě teda dost zklamal - zatrest bych mu dal do kazdyho zavodu v desti gumy na sucho aby se naucil jezdit na mokru ( ja totiz jinak fandim ferrari ) , on to ten kre.. nemoh doject na tom 4 miste :cry:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Dost napínavej závod....a škoda, že zrovna toyoťák to ,,pokazil´´ - já to taky přál Masovi.
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

chlapci, toyotak nic nepokazil.. nie na konci.. ak by bol vysiel ako kazdy pre pneu do dazda, bol by za hamikom... prave takto drzal nadej ferrari a massu na zisk titulu,... ale svoju cest v kazdom pripade massa ziskal.. hamik? nespravil absolutne nic, len to minimum, co mal, aj to mu kubica riadne s vettelom natreli :-) a ferrari mame titul :-)
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Skoda Glocka...Vettel paradni vykon...
Ale divim se, ze zrovna posledni zatacku Glock neukociroval...
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Včera jsem sledoval kvalifikaci na STV a říkali,že uvažujou o jednotným výroci motorů.S tím nesouhlasí Toyota a prohlásili,že jsou jeden z týmů který investuje největší peníze právě do F1 a výsledky nic moc.Takže údajně zvažují odchod z F1 a navýšení investic do jiných ovětví motor.sportu.Rád by jsem věděl jestli nebodují kvůli neschopnosti jezdců nebo techniky(spíš to přisuzuje pilotům).Toyotě fandím i když prohrávají-doufám,že v F1 skončí a peníze investují do Rally a budou zase vyhrávat jako tomu bylo.Podle mojeho do rally Toyota patří jako prdel na hrnec. :wink:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Byl to nervák. I v těch nejtěžších chvílích jsem v F1 Toyťák. (špatné sezony a stále fandím). Letošní rok byl pro nás dost dobrej a ani poslední závod to nezkazil. Moc jsem to Massovi přál, ale snažili jsme se pro nás vyždímat maximum a doufat, že to dojedem na suchých. Proto, jestli jste sledovali pozorně, tak jsme byli potřetí v boxech kolem 35 kola a tankovali jsme 14 sec. Strategie až do konce. A za deště přezouvat? Byl to risk a šlo o naše body. Byl to v kameře záblesk, ale v poslední zatáčce mu to ustřelilo a musel je pustit. Koukněte taky s jakou ztrátou za nimi dojel jen ten kousek rovinky.
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
Uživatelský avatar
kudl
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: stř 22.10.2008, 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od kudl »

Skoda ze ten perfektni zavod kazily kecy toho stupidniho komentatora :mad:
Corolla E9 1,6( 77Kw :-(( ) limousine a hlavne 4WD:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cbY7v41nNDw Novy video
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

Prý, proti jednotným motorům protestuje i Ferrari.....a taky hrozí odchodem. Je to pravda??
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Je. Vždyť je to jedno z těch markantnějších hledisek, co jednotlivé týmy od sebe rozlišuje. F1 má být technologická špička a i tam mají být rozdíly. Nakonec by to bylo jako v A1, kde je vše stejné a jen závisí na pilotovi. To ne. Rozdíly zde musejí být. A to nejsem fanda vítěze konstruktérů.
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

mel cernyho sestrelit a svest to na gumy - ne

opravdu skoda ze to neukociroval do konce kdyz se tak drzel , Fikus ma naprostou pravdu

Tondo - technika je celkem dobra ( i kdyz se nemuze tak uplne rovnat tem cervenym a ost. ) a piloti , drivmeli smulu kdyz vzali R.Schumachra - ten jezdil spis za sebe nez za tym,
ted je tam Trulli kterej v kvalifikaci predved uz parkrat ze jezdit umi ale vzdycky se neco stane - at uz jako nedavno rozstrelenej zadek atd. .a holt skonci az vzadu , Glock je taky v pohode a podava stabilni vysledky , ale na zkusenosti a roky vyvoje u tech vitezu proste chybi,uvidime dalsi sezonu

s tema motorama je to nafouknuty - stejne se toho moc nezmeni , pochybuju ze by z toho opravdu udelali A1

WRC se se taky siklo - i kdyz toyota sbira vitezstvi v mnoha jinych u nas neznamych zavodech

gabko - ja vim ze to risknul na suchej - svoji poznamku jsem myslel trochu jinak nez to vyznelo - skoda ze to nevyslo
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Odpovědět

Zpět na „Formule 1“