Vrakoviště Kutnohorská

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Odpovědět
Pool
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04.07.2004, 23:40
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Vrakoviště Kutnohorská

Příspěvek od Pool »

Celkem slušný sortiment, auta vozí často a mají dobré ceny. Vždycky se mi ochotně věnovali a jejich člověk se mnou strávil nějakou tu půlhodinku hledáním součástí...
<b>Toyota</b> <b>CELICA</b><b> 2.0 GTi TWIN-CAM</b>,<b>115kW@123kW</b>,motor <b>3S-GE</b>.
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

Tak snad jeste nejakou promotion:
Kutnohorska, Praha 10
tel.

602314482 (mobil)
602333278 (mobil)

at to nemusite dlouho hledat :)
Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
Marclar
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23.07.2006, 19:16

Praha 10 - Kutnohorska

Příspěvek od Marclar »

I s mapou je odkaz zde: www.autovrakoviste.org :D
www.autovrakoviste.org
TOYOTA COROLLA 1,3
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Hm byl jsem tam, ochota byla i vidět že kluk rozumí jednotlivým dílů když mu člověk rekne o co má zájem a dokáže podle všeho z toho dobre žít :lol: usuzuju z toho když jsem tutéž součástku hřeben řízení hledal před půl rokem byla o 1500 Kč prvotní vyvolávací cena nižší jak teď /za tu lepší variantu to si taky pamatuju/ dost mě to zarazilo.To stojí česká koruna tak špatně nebo já mám vlčí tmu před očima???Cena auta dovezeného napr z anglie je cca 35 OOO a když jak počítám tak počítám tak 8000 litrů za tuhletu věc-součástku mi prišlo moc z auta které má 12 let.a je hodně velká pravděpodobnost že po roku bude taky možná v pr....Mám dojem že si vemu objekt bývalého JZD do pronájmu a po vybavení legisl. papírů si udělám vrakovistě :lol: .Nepřišlo by mně že to co jsem viděl mělo nejakou výraznou ekologickou anabázi atd. tak proč ne.A nepřesvědčujte mě kluci že jsou tam náklady,odpisy atd.Už 10 let se pohybuju mezi klukama který dělaj do aut a živěj se tím, dokonce pár z nich jezdilo rally takže co se týče aut a věcí kolem nich/lidi kterí mně už znaj to vedí/ jsem docela v obraze.Cena je to zač je schopen prodat toť šikovnost to se musí uznat obchodník to je dobrej a v obrazu akorát ta cena..., ale to je můj problém to si já radši udělám výlet do Polska a dovezu více součástek najednou za hodně míň peňěz.Nebo koupím bourané auto a rozpredám ho na díly a určitě v ztrátě nebudu.Toť jen můj názor.Spokojenost s obsluhou s cenou již ne :lol: Doky
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Tomas LJ70
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: úte 13.02.2007, 09:21
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Tomas LJ70 »

To je pravda, moje zkušenost. Sluštice: ceny tam jsou nižší a nechá se tam o nich jednat. Kutnohorská nepřipouští domluvu o ceně. Auto Drásov: velmi dobré ceny, možnost domluvy. Hradešín, slušná nabídka a opět nižší ceny s možností domluvy.

Pro příklad: Kupoval jsem převodovku na E10.

Kutnohorská 8.000,-
Sluštice 3.500,- (po domluvě).
Toyota Corolla 1,3 66KW. Rv.94. Najeto 350.000km.
Toyota Corolla 1,3 55KW. Rv.91 Najeto 186.000km
wrc50
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 14.06.2007, 14:44

Příspěvek od wrc50 »

Souhlas, zde není možná domluva o ceně prostě vyřkne ortel a buď koupíš nebo ave cesar, Hradešín nemá chybu mají téměř vše, ochota a vstřícnost a i možnost výměny pokud díl nefunguje prostě pro mě za 1*
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

Tomas LJ70 píše:To je pravda, moje zkušenost. Sluštice: ceny tam jsou nižší a nechá se tam o nich jednat. Kutnohorská nepřipouští domluvu o ceně. Auto Drásov: velmi dobré ceny, možnost domluvy. Hradešín, slušná nabídka a opět nižší ceny s možností domluvy.

Pro příklad: Kupoval jsem převodovku na E10.

Kutnohorská 8.000,-
Sluštice 3.500,- (po domluvě).
POZOR!!! DĚDOVI UKRADLI AUTO COROLLU E110 a já ji tam v pátek vypátral v DRÁSOVĚ za 25 tis Kč, byl pěkně sprostej a nemít klíčky a doslova nevyjet z vrakoviště za jeho zády, tak auto ještě nemáme, spáchal trestný čin, tak mu snad vezmou živnost... nyní toyotu dostanu já

ps nejede tu dat screen tak sem to uložil zde http://picasaweb.google.cz/FERNET1986/Plocha
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Tak to je vostrý!!!! Jednou u nás v DC kámošovi ukradli mašinu a za půl roku jí našel náhodou až v Budějicích.V normálním regulérním krámě s dílama a dílnou.Ty sráčové už jí měli proclenou a na jinejch papírech s údajným původem ve Francii...Jelo nás tam pro ní asi 17.Chlapík zpočátku arogantně dělal že nechápe,ale po "domluvě" kápnul božskou.Měli jsme mu to tam zapálit.Mě to někdo udělat,tak si půl roku sám nevytře ric :D
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

4 hodiny

Příspěvek od FERNET1986 »

no dědovi to bylo trapný říct že ho okradli a já se to dozvěděl až po 3 týdnech, tři hodky hledal po brně na kole a pak mrknu na net a do 10 minut sem to našel!!!! 5 fotek inzeroval, bylo to hustý, byl sem tam já, moje mamka, děda a jeho paní, ten srá* vlezl i dědoví do auta, že sním vyjede, ale to se mu nepovedlo- naštěstí, no prostě drsný, ten grázl měl smůlu, že do drásova jezdím celý život... když děda vyjížděl s toyotou, tak začal řvat, že to, že má klíčky ještě nic neznamená... po příjezdu policie se sklidnil a po příjezdu kriminálky už začal věšet hlavu, hovyslíchali 2 hodiny a nás asi 5 minut :D
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Čoveče fernete a jak se na to poldové koukali, že jste to vzali takhle do svých rukou? Nenarušili jste tím nějaký jejich postup?
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
FERNET1986
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 23.07.2008, 11:26

Příspěvek od FERNET1986 »

Marty píše:Čoveče fernete a jak se na to poldové koukali, že jste to vzali takhle do svých rukou? Nenarušili jste tím nějaký jejich postup?
no mi je volali, ještě než jsme tam dojeli, to jim to trvalo docela dlouho-tak tak v poslední chvili příšli, a kdyby jsme nevyjeli s tím kradeným? tak by tam policajti museli hlídat přez noc a počkat na povolení od státního zástupce na vstup na soukromí pozemek a to taky nebyla jistota, že jim to ten státní zastupce dá- naše zákony..., on to tam chtěl ten majtel zavřít a zdrhnout, jak ti vietnamci na tržištích,měl i před zavíračkou ale jak nás viděl zavíral okamžitě, aspoň jsme ho zdrželi. Jsme je volali i na místě že dělá problémi , kde trčí...

tak policajti nám nic nakonec nevyčetli, jim to bylo jasný, ale říct to nemohli.... tak ponaučení- pátrat sám, ale je fakt lepší tam jít s jejich doprovodem,ale kdo to mohl tušit, že přijedou bez majáčku ...
Začal jsem od 18 s toyotou corollou E9, ted sem si vysloužil/vypátral dědovi ukradenou toyotu corollu E 11, mazlík z roku 2000
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“