Náhradní díly

vše ohledně modelové řady MR2
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já si zase myslim, že kdyby se koupila dohromady mrka na náhradní díly, že by z ní stejně většina lidí potřebovala nejčastěji ty samý díly-takže by to taky bylo naprd
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to TommyD-helec původní pozičky sou často za pakatel na ebay.de
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Jasně chápu tě,každej má něco,co by potřeboval aby měl svojí emerku maximálně vyšperkovaný,přeci jen jich v ČR není moc tak aby se všude líbily,no tu řadičku si od tebe vezmu určo,já nevím kolik si řekneš je to na tobě,ale tak představoval bych si něco okolo těch 400-500 jestli je fakt v dobrym stavu,poziček je škoda snad je ještě najdu jinde
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

já na ebay účet nemám jednou jsem zkoušel něco obědnávat ale nějak to nevyšlo tak do ebay jsem ještě nějak nelezl,všiml jsme si že i na aukru se občas něco oběvý a na polských stránkách toho maj v aukcích taky dost,ale bojim se tohohle obědnávání z cizí země nemám s tim zkušenosti
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

s tou hlavicí řadičky se určo dohodnem-jedeš třeba do Mimoně-že bych ti ji tam vzal aby ses na to moch mrknout?, jinak mě věci z ebay obědnává kamarád kerej umí hodně dobře německy a vždycky to bylo v pohodě a to už sem toho obědnával dost.Toyota vrakáče si zkoušel?
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj vrakáče jsem zkoušel,jinak,na mimon jedu,jsem rád že tam jedeš i ty alespon tam bude větší zástup mr2 všehovšudy jsem tam viděl za celou historii 2 emery
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tak letos bych tam měl jet s kamurádem Rendou-stříbrná mr2 turbo, takže bysme měli trhnout početní rekord :D takovej minisraz mr2, mrkneš tam na tu řadičku a uvidíš kolik za ni budeš chtít dát-ok?
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Jasně,určo,no já budu zbrusu novej,pozičky už mám sehnaný,ted sem je našel na netu tak jsem si je hnedka stáhnul,no a emerku už mám na celolaku,bude krásná nová červená barvička,tak jsem zvědavej ale dal jsem to k nejlepšímu lakýrníkovy z okolí tak si myslim že on mě nesklame dělá lak jak zrdcadlo,a snad mi ještě vyjdou do mimoně nové kola Kosei,rád bych to stihnul ale i tak si myslím že nebudem dělat ostudu:) a hlavně tvůj kámoš s turbem,to se musíme domluvit na test jízdě,protože turbínu si už dlouhou dobu vyhlížím,a zajímaly by mě všechny změny na autě v reálu, ne jen ze článků:)snad tam dorazí zase i Jakuza se svím hifotronic stánkem
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jo-mohlo by se tam sejít víc mrek, už se na to docela těšim, jo jinak kdyby ještě někdo věděl o nějakým chladiči za normální cenu, tak taky stále sháním
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

chladič? no já jsem to vyřešil jednoduše,jelikož když jsem si kupoval mrku byla po nehodě na přední bok a když jsem sundal přední nárazník tak jsem koukal jak to ty inženýři daly do kupy,a nestačil jsem se divit,místo originálního chladiče zbyl jen vršek a spodek který byl předělaný na držákách a mezi to narvanej nějakej menší chladič,který byl jenom skříplej zbytkama originálního,takže sem to vysekal pryč,nechal si navařit vystuženou kontrukci pro větší chladič a nasadil jsem tam chladič z Toyoty Supry MK3 je stejnej jako u mrky jen je větší,takže jsem dvakrát spokojenej,teplota je uplně v pohodičce i v kolonách v pařáku,a ještě mám zespoda chladiče takovou malou traverzičku kdybych nedejbože třeba vymetl nějakou škarpičku a byl tam nějakej šutr tak mi to nezničí chladič
viz foto,když jsem začal rozebírat mrku na celolak,vepředu vidíš tu nosnou konstrukci,je daleko pevnější než originál a můžeš jí kdykoliv rozebrat,dělal mi to jeden šikovnej klempíř u nás..
Obrázek
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

TommyD píše:škoda že jsme se tenkrát nedohodli,a nekoupily tu emeru na náhradní díly,koukám že by se pořád hodila,no jsem zvědavej jak to seženu,v toyotě na mě budou asi koukat:)
No ale není to blbý nápad, kdyby tak někdo koupil MRku navíc, a pak ji postupně rozprodával na díly podle potřeb zdejších členů. Myslím, že ve výsledku by na tom i něco vydělal. Kdybych měl na to prostory, tak bych do toho asi šel :-)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to je dobrej nápad-dát tam větší chladič ze supry-ale já už tam nechci nic převařovat a už vůbec ne odstrojovat předek-doufám že sem to dělal naposled-sám víš že ten přední spoiler je přichycenej asi 40šroubkama zvrchu i zespodu-málem mi u toho ruply nervy-mám tam teď navařenej novej příčník, jelikož sem ho při vejletu do polu trochu urval, takže tam chci origo chladič, aby tam sednul jak prdel na hrnec, jinak mr2 se mi stejně nikdy nepřehřála, takže si myslim že tam origo stačí, s tím vrakem si myslim že to neni tak super nápad-kdo potřebuje víc dílů-může si zajet do tý firmy na kraji německa specializovaný na mr2-mělo by to bejt hned někde za hranicema
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

marcelus píše:kdo potřebuje víc dílů-může si zajet do tý firmy na kraji německa specializovaný na mr2-mělo by to bejt hned někde za hranicema
No ne každý bydlí v Čechách a jet přes celou ČR kvůli nějakému dílu se zrovna moc nevyplácí. Pokud by se ti ale chtělo zajet mi tam pro to zadní křídlo a pak jej poslat, určitě bychom se dohodli, abys na tom nebyl ztratný.
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jo to chápu-já to z Hradce mám nějakejch 150, tak to neni tak hrozný.Já tam teďka určitě mít cestu dlouho nebudu, taky se to bčas objeví na ebayi.Jinak kdyby někdo nabídnul slušnou cenu za to moje křídlo na revizi 4, tak bych ho asi prodal, chtěl jsem to křídlo z revize 5
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

marcelus píše:jo to chápu-já to z Hradce mám nějakejch 150, tak to neni tak hrozný.Já tam teďka určitě mít cestu dlouho nebudu, taky se to bčas objeví na ebayi.Jinak kdyby někdo nabídnul slušnou cenu za to moje křídlo na revizi 4, tak bych ho asi prodal, chtěl jsem to křídlo z revize 5
jj, na eBay jsem jej teď koupil...jen je hrozný, že to bude tak dlouho trvat, než dorazí a navíc poštovné stojí stejně jak to samotné křídlo :-( Na druhou stranu to pořád vyjde lépe, než kupovat v Toyotě. Jen pro zajímavost - za tu pravou lištu ke křídlu, které je připevněna k blatníku, chtějí v Toyotě nějakých 7.800,- Kč, zloději!
Odpovědět

Zpět na „MR2“