Katalyzátor,kde koupit?

vše ohledně modelové řady Celica
celicaGT2

Katalyzátor,kde koupit?

Příspěvek od celicaGT2 »

Vzhledem k tomu,že během třech měsíců musím na technickou a celicu jsem koupil bez katu tak ho sháním. Byl jsem u autokelly,auto bados,auto prima u nás v Liberci ale tam 6.g celicu ani neznaj,pouze univerzalni katy mají.(v připadě nouze,mohl bych ho tam dát?) V toyotě ho mají za cca 24 000 což je pro mě fakt moc. Nevíte aspoň kde by se mohl koupit? Myslím teda z druhovýroby přímo na celicu. Nebo rovnou a další části výfuku,především zadní,přeci už je to 12 letý auto a ty spoje nevypadaj že by ještě měly nějak dloho sloužit.
Hledal jsem na netu a všude mají jen univerzální
Předem moc díky za rady.
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

teoreticky by nemel vadit ze je universalni, jde ale oto aby nebyl na mensi obsah motoru aby ti to "neudusil" ale taky nebude mit určitě stejné příruby a dá to dost práce a "bastlení" :wink:
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Podivej se na www.vyfuk.com. Jen mi nejde do hlavy proc nekdo vyndava kat. Kdyby to delal u nejakeho osobaku,tak to snad i pri trose dobre vule pochopim. Ale u celicy? Ktera uz mela sportovni kat v zakladu. Zrejme nejaky "ladic",ktery si myslel dam rouru zvedne se vykon. Ale on vetsinou zustane nebo hur,snizi se.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

mam doma jeden z 5 gen. 2,0 , kdyby byl zajem - zvenku je trochu orezlej ale vevnitr dobrej , najeto ma okolo 100tis.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalyzátor,kde koupit?

Příspěvek od Kenny »

celicaGT2 píše:Vzhledem k tomu,že během třech měsíců musím na technickou a celicu jsem koupil bez katu tak ho sháním. Byl jsem u autokelly,auto bados,auto prima u nás v Liberci ale tam 6.g celicu ani neznaj,pouze univerzalni katy mají.(v připadě nouze,mohl bych ho tam dát?) V toyotě ho mají za cca 24 000 což je pro mě fakt moc. Nevíte aspoň kde by se mohl koupit? Myslím teda z druhovýroby přímo na celicu. Nebo rovnou a další části výfuku,především zadní,přeci už je to 12 letý auto a ty spoje nevypadaj že by ještě měly nějak dloho sloužit.
Hledal jsem na netu a všude mají jen univerzální
Předem moc díky za rady.

Uni katy bezne davam normlnebez problemu to projede na emisich(bavim se o legalnich emisich!) :D daval sem i dva male od bosalu na A6 a bez problemu. na bezne auti davam veliky placaty. Sikovneho clovicka co ti to navari mezi origo priruby katu pokud sou ok. no a nebo udela nove :)
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

To auto bylo dovezeno z IT a když jsem ho kupoval jako moje první auto,tak mě fakt nenapadlo se zeptat jestli tam je kat,ke všemu je tam "sportovní" koncovka,takže při rychlostech vyšších jak 130 to strašně řve,už mi to fakt vadí,ale to až časem.Zpočátku se mi to líbilo. Naletěl jsem a musel jsem dávat celej loňský rok auto du kupy,a tak nebyl čas na výfuk,nu což,člověk se pořád učí.
No nic,Pavo.B. jsem už kontaktoval,tak se snad ozve. Všem jinak moc díík.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1796
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

celicaGT2 píše:To auto bylo dovezeno z IT a když jsem ho kupoval jako moje první auto,tak mě fakt nenapadlo se zeptat jestli tam je kat,ke všemu je tam "sportovní" koncovka,takže při rychlostech vyšších jak 130 to strašně řve,už mi to fakt vadí,ale to až časem.Zpočátku se mi to líbilo. Naletěl jsem a musel jsem dávat celej loňský rok auto du kupy,a tak nebyl čas na výfuk,nu což,člověk se pořád učí.
No nic,Pavo.B. jsem už kontaktoval,tak se snad ozve. Všem jinak moc díík.
No pokud Tě sere ten hluk tak se mi doma válí jeden originál koncový tlumič, který šel ven kvůli laděnému výfuku,(je ve výborném stavu) ten stačí jen nasadit na trubku a je to :lol:, co máš za motor?...
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Mára GT-i
Navigátor
Příspěvky: 127
Registrován: sob 19.05.2007, 14:15
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mára GT-i »

Když už je řeč o výfucích, sháním teď nový poslední díl, ale mám pocit, že nejde sehnat nic rozumného, u čeho by člověk při jízdě neohluchl. Koukal jsem po takovémhle tipu:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/univ ... a-10-2-cm/

ale na to bych musel mít ještě středový mezitlumič, aby to nedopadlo, tak jak nechci.
Nemáte někdo nějaký tip kde sehnat to co píšu?
Toyota Celica T16 2.0 GT-i 16V 103kW r.v.88
Toyota Celica T16 2.0 GT-i 16V 103kW r.v.89 - odstavena
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

libor12 píše:Podivej se na www.vyfuk.com. Jen mi nejde do hlavy proc nekdo vyndava kat. Kdyby to delal u nejakeho osobaku,tak to snad i pri trose dobre vule pochopim. Ale u celicy? Ktera uz mela sportovni kat v zakladu. Zrejme nejaky "ladic",ktery si myslel dam rouru zvedne se vykon. Ale on vetsinou zustane nebo hur,snizi se.

Sportovní kat už od výroby :lol: Raději už nic nepíšu. :mrgreen:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Tonda píše: Sportovní kat už od výroby :lol: Raději už nic nepíšu. :mrgreen:
psat nemusis,staci porovnat plochu a prutok treba se sportovnim uni katem. A zjistis ze jsi tam kde uz vyrobce byl. Asi tak. :D
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Mára GT-i píše:Když už je řeč o výfucích, sháním teď nový poslední díl, ale mám pocit, že nejde sehnat nic rozumného, u čeho by člověk při jízdě neohluchl. Koukal jsem po takovémhle tipu:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/univ ... a-10-2-cm/

ale na to bych musel mít ještě středový mezitlumič, aby to nedopadlo, tak jak nechci.
Nemáte někdo nějaký tip kde sehnat to co píšu?
Jj tenhle se mi taky mooooc libil, vypada moc dobre! Ale tvuj mechanik mi rikal ze bude rvaaat. No ten co tam mas ted neni zase tak hrozny (nemyslim ten z Forda :lol: ).
Tak mam napad, kup si ho, ja si ho poslechnu a pak se rozhodnu 8) :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Mára GT-i
Navigátor
Příspěvky: 127
Registrován: sob 19.05.2007, 14:15
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mára GT-i »

ja_ma píše:
Mára GT-i píše:Když už je řeč o výfucích, sháním teď nový poslední díl, ale mám pocit, že nejde sehnat nic rozumného, u čeho by člověk při jízdě neohluchl. Koukal jsem po takovémhle tipu:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/univ ... a-10-2-cm/

ale na to bych musel mít ještě středový mezitlumič, aby to nedopadlo, tak jak nechci.
Nemáte někdo nějaký tip kde sehnat to co píšu?
Jj tenhle se mi taky mooooc libil, vypada moc dobre! Ale tvuj mechanik mi rikal ze bude rvaaat. No ten co tam mas ted neni zase tak hrozny (nemyslim ten z Forda :lol: ).
Tak mam napad, kup si ho, ja si ho poslechnu a pak se rozhodnu 8) :wink:
To je od tebe hezke, ale myslim ze to nedopadne. Neminim ohluchnout. A ten co tam mam ted mi asi mechanik jen tak nenecha :?
Kdyz jsem tam psal a ptal se na nej tak mi bylo receno ze pri zachovani stredoveho mezitlumice je to ok, a kdyz jsem psal znovu ze nase auta bohuzel stredovy mezitlumic nemaji tak mi odepsal ze si u nich mam koupit jeste:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/spor ... ka-635-mm/

a to pomuze, coz se mi dost nezda :roll:
Toyota Celica T16 2.0 GT-i 16V 103kW r.v.88
Toyota Celica T16 2.0 GT-i 16V 103kW r.v.89 - odstavena
celicaGT2

Příspěvek od celicaGT2 »

mam GT verzi z 96,ty stranky www.vyfuk.com jsou na prd,maji tam celicy jen do roku 93,to jest 5.gen. Prostě na 6.g sehnat pro mě něco z druhovýroby je nadlidský úkol,zkrátka nevim kde se ptát a na netu to taky není. Taky bych potřeboval ten pravej plastovej podběh a nezbejvá mi nic jinýho než jet do toyoty.
to ArnieGT: ten koncovej díl bych bral,máš SZ
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

To Mara GT-i:

věř že to pomůže, sám sem to měl podobně udělaný než sem to udělal celý nerezový a tenkrát sem si ten rezonátor nechával dělat u RPtuningu
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

Tonda píše:
libor12 píše:Podivej se na www.vyfuk.com. Jen mi nejde do hlavy proc nekdo vyndava kat. Kdyby to delal u nejakeho osobaku,tak to snad i pri trose dobre vule pochopim. Ale u celicy? Ktera uz mela sportovni kat v zakladu. Zrejme nejaky "ladic",ktery si myslel dam rouru zvedne se vykon. Ale on vetsinou zustane nebo hur,snizi se.

Sportovní kat už od výroby :lol: Raději už nic nepíšu. :mrgreen:
SOUHLAS TONDA
RAV4 D-CAT
Odpovědět

Zpět na „Celica“