JDM Meeting Všechov u Tábora - 1.září 2007

pravidelné i nepravidelné
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Je mi moc lito, ze jsem nemohl prijet, al edostal jsem se do pracovni casove tisne.. bohuzel.. Tak doufam, ze nadsenci sem daji nejake fota, at vim o co jsem prisel... snad bude jeste neco takoveho.. celdu budu mit zacatkem rijna v novem kabatku, takze kdyby neco bylo v tento termin, tak jedu.....
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Pavo.B. píše:Sice bylo malo aut, zato to stalo za to:

Jen tak na ukazku Corvetta , Z350

a nejhezci a nejlepsi projizdka v Impreze - kdo nezazil nevi o cem to je :twisted:
ku*va, pí*a, de*il.. a já nevim co ještě!! ona tam byla i Vette :cry: Grr... to by mi prask (btw jakej model?), ukázal bych se tam, ale ještě nemám celdu doma :(
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Libas
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: pát 10.06.2005, 21:32
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libas »

takže všem zúčastněným toyoťákům díky....a samozřejmě i dalším, kdo přijeli.......počasí nás trochu vypeklo, ale neva
jinak k té Corvettě, byla to náhodička....nezval jsem nikoho takového, jen přes jiné forum se to známej toho řidiče Corvetty dozvěděl, tak dorazily ukázat Ameriku.....pěkné no, ale Japonec je Japonec, jak jsme se tam shodli, mě osobně to auto moc neoslovuje.......holt, každý jsme jiný
Teď trochu z celému dění všeobecně: myslím, že dokud nebudou samostatné stránky a jakoby prozatím virtual klubík, tak ta účast bude nadále slabá..prostě musí to vejít lidem nějak do podvědomí, aby přijeli a zúčastnili se.......jestli máte jakékoliv připomínky či nápady, tak sem s tím
Díky Libas
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

garfielld píše:
Pavo.B. píše:Sice bylo malo aut, zato to stalo za to:

Jen tak na ukazku Corvetta , Z350

a nejhezci a nejlepsi projizdka v Impreze - kdo nezazil nevi o cem to je :twisted:
ku*va, pí*a, de*il.. a já nevim co ještě!! ona tam byla i Vette :cry: Grr... to by mi prask (btw jakej model?), ukázal bych se tam, ale ještě nemám celdu doma :(
myslim ze rok 2002 - no 7 litr bublal pekne - byl tam chvily , ale vsem se vic libila IMPREZA i s krasnou a vostrou projizdkou
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Odpovědět

Zpět na „Ostatní srazy“