toyota sraz na Strahove

pravidelné i nepravidelné
Odpovědět
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

toyota sraz na Strahove

Příspěvek od Morfík »

Tak co nedame si maly srazek tuhle stredu na strahove?Je tam stejne jako kazdy mesic tuning sraz,tak bysme se tam mohli sejit ne?

:banana:
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Pojede zitra nekdo na sraz na Strahov?
Komanche

Příspěvek od Komanche »

nemuzu, jdu chlastat s kolegama... ;)
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Sedme nebe

Příspěvek od Morfík »

Tak panove o hodne jste prisli.Me se povedlo domluvit se s Poolem a hajili jsme toyotackou znacku dvouma peknejma celicama.Pool je hodnej a asi je to Santa Claus,protoze mi udelal Vanoce.Kdyz zahral svoji dracici tak mi ji jel tak jako lehce predstavit.Lehce proto,ze to predstavovani probehlo asi ve 150km/h a lepsi bylo koukat na cestu.Ale i tak jsem si ji stacil prohlidnout a ma ji moc peknou.Pote jsem zahral svyho draka a predstaveni bylo na me.Po lehke hrabacce pouze na 2. stupen (nejak jsem s ty rady vyjet musel) jsme pekne vyrazili stejnym smerem jako predtim Pool se mnou.Nechtel jsem svy auticko zahanbit a tak jsem Poolovi taky ukazal jaky potencial ma me auticko a bylo to fajn.

Asi si rikate kde je to sedme nebe a proc je Pool Santa Klaus,ze?No tak asi takhle: kdyz jsme jeli mym autickem zpet,tak mi Pool poradil at to necham vic vytocit a radim pozdeji.Ja jsem na to zatim nikde nemel misto abych to tak mohl vytocit a rozjet a protoze tam kde jsme jezdili(za Strahovem zezadu) byla takovy pekna dlouha rovinka,tak jsem to hned zkusil.Odpalil jsem,na dvojku jsem tocil nejakych 6000ot. az pak jsem tam lupnul trojku a muzu rict,ze takovou akceleraci a rychlost jsem necekal,ze moje auticko dokaze.Byla to fakt super jizda.Sice to neni jizda do mesta na kazdy den,ale az bude potreba tak uz vim,co muzu cekat od myho modryho draka.Fakt dik Santo Poole,zes mi to ukazal.Sam bych to asi jeste nejakou chvilku nezkousel.

A VY BANANI co jste tam nebyli zpytujte svoje svedomi proc jste nedorazili a koukejte to napravit.

:banana:
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Hezkej článeček. S tím vytáčením se nemusíš bát ani na nejvyšší výkon 6600ot. Možná zažiješ druhý vánoce banáne :D
Celica 4WD turbo 5.gen
Sokolík
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31.08.2004, 20:40
Bydliště: Byšice

Příspěvek od Sokolík »

Moje autíčko zatím není v takovém stavu aby se dalo použít na nějaký tuning sraz. Ale pokud se budete zase někdy sjíždět tak to napište a já zdrhnu z práce :lol:
donald
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 23.02.2005, 14:04
Bydliště: Bystrice u Benesova

Příspěvek od donald »

Pravda,pravda,neni nic opojnejsiho nez rucicka otackomeru u cerveneho pole a ani nevnimam,ze se u toho smeju jak blazen
Harry
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25.10.2004, 08:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harry »

Tak co pojede nekdo z vas tuhle stredu na strahov, rad bych se tam konecne podival, min. ctvrtek jsem byl s kamosem na bmw srazu a ucast byla urcite pres 20 aut.. meli bychom se stydet. Kde se to na strahove presne deje?
Harry
Uživatelský avatar
Bruzik
Člen Týmu
Příspěvky: 59
Registrován: stř 30.06.2004, 20:48
Bydliště: Jih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruzik »

Tak ze bych se taky prisel podivat? Ikdyz obavam se ze to auto by mi delalo spis ostudu, na prestavbu porad neni cas.. Na strahove ted bydlim, jen nevim kde se sjizdite...??
‾‾‾‾‾‾‾Ъķƒ‾‾‾‾‾‾‾
Celica '90 1.6 STi
Celica '90 2.0 GTi
http://bkf.networx.cz
Harry
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25.10.2004, 08:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harry »

Ostudy se neboj, prijedu seriovou camry bez zadniho narazniku nebo avensisem combi, tentokrat jen na podivanou, davam ji do kupy. Porad ale nevim kde a od kolika?
Harry
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Sraz byva zezadu velkeho stadionu.Tam kde je ten autosalon Skoda.Pokud to nebudete moc najit,tak staci stadion objet dokola coz neni daleko a urcite to najdete nebo se staci ridit hodne svetlama a hlasitou muzikou.

Ja tentokrat ale urcite nedorazim,protoze marodim :(

Ale vrele vam to doporucuju na podivanou.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

donald píše:Pravda,pravda,neni nic opojnejsiho nez rucicka otackomeru u cerveneho pole a ani nevnimam,ze se u toho smeju jak blazen
mluvis mi z duse :P

morfiku, kdyz jsi u toho uceni novych veci, mam pro tebe tip - jedna malickost, ktera je velice efektivni - pri podrazovani pri prudkem brzdeni pred zatackou davat meziplyn - ma to velmi zajimavy vysledek a zatacka jakoby se nekonala :wink: - proletis ji ani nevis jak - ale chce to znacny cvik, protoze je docela sranda slapat na tri pedaly dvema nohama ;)
(pro studium doporucuji produkci Best Motoring :wink: )
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Komanche

Příspěvek od Komanche »

Strahov dneska, jedete nekdo? Uz mam prezuto, ja se tam stavim... :)
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

ja prezuto jeste nemam :(

mozna se tam stavim s nekterym kamosem bez toyky, ale nevim nevim.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Odpovědět

Zpět na „Ostatní srazy“