Teče olej Camry 94 2.2 automat

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Glimmer Man
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01.07.2007, 12:34
Bydliště: Ostrava ale momentálně jsem v Moskvě
Kontaktovat uživatele:

Teče olej Camry 94 2.2 automat

Příspěvek od Glimmer Man »

Nazdar chlapi, mám Camry 1994 roku výroby, objem 2.2 vrazil jsem do svého autíčka hodně peněz a pořad s tím jsou nějaké problémy teď mi z toho teče olej... Objednal jsem náhradní součástky a už na to čekám pěkně dlouho takže auto je na parkingu a hladina olej za ten měsíc co stoji klesla... Když to kontrolují tak je to uprostřed rysky. Ovšem se musí vyměnit olej jenže jestli můžu s takovou hladinou oleje vůbec dojet do servisu??? Jsem laik... Prosím o radu!!!

:oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Dolej olej a dojed do servisu, az to zpravi tak nech vymenit olejovej filtr a vymenit celej olej. Jestli je servis blizko a hladina neni pod carou a nesviti kontrolka oleje, tak bych do servisu dojel bez dolejvani. Je to jen na Tobe :wink: jestli mas auto rad tak dolejes :)
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Glimmer Man
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01.07.2007, 12:34
Bydliště: Ostrava ale momentálně jsem v Moskvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glimmer Man »

Své autíčko mám rad ale jen mi to pořad nedá jestli je to uprostřed té rysky tak se to prý nemá dolejvat??? Kontrolka svítí jen když startují... Mám něco s elektrickým vedením... Dík za radu!!!


:wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

To je v pořádku, že kontrolka svítí při startu. Pár vteřin trvá, než čerpadlo napumpuje olej do okruhu a dosáhne správného tlaku.
Glimmer Man
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01.07.2007, 12:34
Bydliště: Ostrava ale momentálně jsem v Moskvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glimmer Man »

aha díky moc!!! Ten olej mám ho teda doplnit???

:shock: :shock: :shock:
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Nicemu to neuskodi, jenom tve penezence. Lepsi dolejt nez zadrit motor , ale to strasim :wink: nemusis to samozrejme dolejvat uplne plny , proste aby to bylo v toleranci rysek
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Glimmer Man
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 01.07.2007, 12:34
Bydliště: Ostrava ale momentálně jsem v Moskvě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glimmer Man »

Když jsem si to auto koupil tak jsem vyměnil všechny tekutiny... Bylo to před půl rokem ani to ne. Tehdy jsem koupil Castrol 10/40 polosyntetiku ale teď až to auto dam do servisu řeknu jim ať ten olej vymění na Shell Hellix co myslíte je to lepší než Castrol??? Jo asi to dolijí... i když je to uprostřed rysek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Camry“