Picnic

vše ohledně modelové řady Picnic
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

:D to je OK.....ale tolik penez nemam..... :(
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

TOm píše::D to je OK.....ale tolik penez nemam..... :(
tak by šel zařídi leasing ne?
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

yarisek píše:
TOm píše::D to je OK.....ale tolik penez nemam..... :(
tak by šel zařídi leasing ne?


:( splacim uver z banky a pristi rok si chci kupovat byt, takze musim koupit auto neco kolem 100k :roll: vis.... a musim setrit....mam ted Astru za 99k a nikdo ju nechce :cry: proste plany nejak nevychazi..... :evil:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

nj ted na to tak koukam, tudle astru co mas, akorat 5ti dver, prodaval kamos, predpokladal ze za nic dostane tak 120, pak byl rad ze sla pryc za 75... :/ Po pul roce prodavani...
milda
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22.08.2006, 10:43
Bydliště: pardubicko

Re: Picnic

Příspěvek od milda »

Aleš Brustmann píše:Nazdar Toyoťáci, jednoho Picnica bych měl a jsem s ním fakt spokojenej. Na kouli mám 2000kg, takže s ním tahím i "hengr" na auta. Taky vám tu nechám nějakou fotku, aby jste věděli, jak Pikouš vlastně vypadá. aha, tak foto asi nebude, nepřišel jsem na to, jak, jedině snad na mém webu www.toykaservis.cz je v galerii. Ať vám to frčíííí

Dobrý den
Zakoupil jsem Picnica a rád bych sehnal něco okolo jeho údržby a podobně. Moc se nám líbí, ale manuál je v D a to je problém. Mohu Vás poprosit o nějaké info.? Na e-mail mhrisko@seznam.cz.
Moc děkuji.
Rovak
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 30.08.2006, 15:40
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rovak »

Picnica mam asi mesiac a som nadseny.

Milda, ak najdes nejake zaujimave info, zaujimalo by to aj mna. Tiez som nenasiel o nom ziadne info na webe, co by ma zaujimalo. Vsade chcu za to zaplatit mastne $$$ :(
Picnic 2.2TD, '99
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Picnic

Příspěvek od stolidus »

Ahoj.

Ještě provozujete autoservis? Mám taky jednoho picnica (2.2td) Jezdí pořád dobře, ale už je na něm cítit, že by zasloužil větší servis a navíc má dost prohnilý jeden práh. Tak buď se s ním budeme muset rozloučit (jinak je naprosto spolehlivý) a sehnat něco jiného (nevím co jiného bych koupil) nebo ho pořádně udělat. Ale nevím jestli to má přímo u tohohle kusu smysl, když je tam už nějaká ta koroze zespodu, jinak vypadá celkem pěkně, když se člověk neohne pod auto :-) Nejlepší by bylo sehnat nějakého extrémně zachovalého v benzínu.
carina e, picnic, starlet
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Picnic

Příspěvek od biscuit »

20 let starej příspěvek kámo :-)
Napiš mu mail - web servisu mu běží - viz první příspěvek v topicu.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Picnic

Příspěvek od stolidus »

Jo jo. Díky. Nějak to tu odumírá. :-) Asi už nikdo moc nejede ve starších toyotách. A já absolutně netuším po letech vlastnictví starých toyot, co za auto k obnově parku pořídit.
carina e, picnic, starlet
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Picnic

Příspěvek od biscuit »

Záleží jaká kategorie je tvému srdci milá. Já osobně už jsem teď víc v mazdách... Vlastně už máme doma posledního toyotího mohykána, potom co jsme přišli o corollu, se kterou jsem plánoval ještě minimálně dalších pět let, protože byla ve vůni a nejetá. Nahradí ji zase mazda (nejpravděpodobněji trojka).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Picnic

Příspěvek od stolidus »

Na Mazdy jsem taky koukal. Hlavně na Mazdy 5 dvoulitr benzín. Ale prý strašně hnijou, tak jsem se z nich zas dostal do neznáma.
carina e, picnic, starlet
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Picnic

Příspěvek od biscuit »

Starší hnijou, já teď mířim na vlastně docela nový auto. Ale taky je to o tom, kudy je kdo tahá a kde je nechá stát :-) I když - mám už brzo babičku MX-3 (1995) a pořád je v hezkém, rozhodně neshnilém stavu. Jasně že to není auto na denní ježdění, ale těch skoro pět tisíc s ní ročně udělám a za těch skoro deset let co jí mám jen měním olej a leju benzín (a na začátku jsem vyměnil tlumiče).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Picnic

Příspěvek od stolidus »

Omlouvám se za delší odmlku. Já mám takhle na ježdění po okolí toyotu starlet. Z "výbavy" jen autorádio. A je to zlatý auto. Výměna oleje a běžných spotřebních dílů. Ohledně toho picnica se zatím nic neudálo. Ale včera jsem s ním po delší době jel a jezdí se mi s ním výborně. Budu muset zkusit napsat panu do výše uvedeného servisu. Nebo jestli by o něčem v lepším stavu nevěděl. Protože druhý takový auto bez močovin, dvouhmot apod. těžko pohledat. Jediné nechat dovézt jiné na zakázku. Nebo nějakou menší dodávku. Ale jakou ví bůh. :-(
carina e, picnic, starlet
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Picnic

Příspěvek od stolidus »

A tak je to asi pasé. Teď jsem se dočetl na stránkách servisu, že se z technickych důvodů nezabývají opravami vozidel starších 12 let. Tak to jsem v loji.
carina e, picnic, starlet
Odpovědět

Zpět na „Picnic“