Váha vzduchu

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Pičma
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pon 25.02.2019, 19:22

Váha vzduchu

Příspěvek od Pičma »

Zdravím. Potřebuju poradit, jak vyndám váhu vzduchu u Previe 2.0 D4D. Diagnostika hlásí chybu a tak jsem ji chtěl zkusit vyčistit, ale nevím, jak ji dostat ven. Toho místa tam fakt není. Musím vyndat víko od airboxu? To mi taky nejde. Je tam nějaká svorka na sání, nebo je na to nějaký fígl, jak ji vyndat? Děkuji moc
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Váha vzduchu

Příspěvek od jarson »

Netusim.
Ale mozno by ti pomohol rozkres / schema...proste obrazok ako to tam vlastne je poskladane.
To najdes na stranke toyodyi.com.
Zadaj svoje vin do sekcie " parts reference" . Najde ti to tvoje auto a potom sa uz preklikas k potrebnej skupine dielov. No a tam je aj ten rozkres. V podstate to iste najdes aj inde ...napr. na stranke aci cz. Tu zadas " originaly", hodi ta to do elektronickych katalogov, potom :idea: zase vin kod a ides...nie je to ideal, ale pomoct moze.
Alebo skusit najst priamo dielensky nanual. Byvaju na atiahnutie napr. v pdf....Ja mam napriklad k honde elektronicky dielensky maual. To je super, pretoze riesi prave taketo otazky. Najdes co chces robit a ukaze ti to jrok po kroku ceky postup.
Keby sa ti podarilo bajst nieco take k tvojmu autu, budes jak profik :).
Takto vyzera ten moj k honde:
http://civic.hondafitjazz.com/manual2.html
...neviem....ale preco by nemohlo nieco podobne existovat na previu? Dost velky "talent" na hladanie podobnych super linkov tu ma kolega MiBo.
Mozno zareaguje.
Inak ti nezostava len hladat ;)
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1471
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Váha vzduchu

Příspěvek od MiBo »

Odpovědět

Zpět na „Previa“