NASCAR

na čem se ještě podílí Toyota ve sportu
Odpovědět
Man
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: pon 15.09.2008, 10:34
Bydliště: Babice u Rosic

NASCAR

Příspěvek od Man »

Zdravím všechny příznivce motorismu.Sleduje někdo NASCAR.Jezdí tam toyota,třeba Denny Hamlin a vede si dobře.
Toyota Avensis Verso 2.0 VVT-i
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Nascar je na ... <>. Znak na custom kastli a poladěný jednotný motort nemá s toyotou nic společného...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

No něco málo společnýho má....motor pro Camry připravuje samo TRD :) V8 5,9l a 850k s karbecem....
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Někde jsem teď ještě četl, že snad jezdí i nějaký toyota V6 motory v naskáru. :-) Takže tam něco krom loga bude, ale stejně..... Naskáry nebrat.
Back in Czech.
novottom
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 10.02.2011, 11:43

Příspěvek od novottom »

když jsem byl v americe, tak jsem na nascary koukal, celkem mně to bavilo, ale máte pravdu, že s auty od toyoty to nemá moc společného..
Uživatelský avatar
Vaclav Kopecky
Navigátor
Příspěvky: 121
Registrován: čtv 20.12.2007, 19:54
Bydliště: Praha

Re: NASCAR

Příspěvek od Vaclav Kopecky »

Oprašuji dost letité příspěvky a doplńuji nové informace o Nascar (serie Monster Energy Cup). Tvrzení, že vozy Toyoty (Camry) nemají nic společného s "fabrikou" už neplatí. Tady na oficiálních stránkách závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing se k tomuto závodění hlásí -https://motorsport.sites.toyota.cz/#/cz/car/cars. Poslední závod v texaském Austinu https://f1sport.auto.cz/clanek/nascar-b ... ysel-zaver, který bylo možné sledovat i na NovaSport 3 se stal Tyler Reddick na voze Toyota. V tomto závodě startovali i exšampioni z F1 Jenson Button a Kimi Räikkönen. Je pravdou, že jde o typicky americkou serii a evropské pojetí závodění (F1,F2,Formule E,WEC,WTCC,DTM...) je poněkud jiné.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Toyota ve sportu všeobecně“