Toyota Glanza

veškeré novinky na trhu
Odpovědět
Uživatelský avatar
stani
Věčnej rejpal
Příspěvky: 876
Registrován: úte 07.02.2012, 16:05
Bydliště: Č. Budějovice

Toyota Glanza

Příspěvek od stani »

Jak se vám líbí nová Toyota Glanza (1, 2, 3), ve srovnání například s Honda Jazz?

Vím, prodávat se zřejmě v Evropě nebude, ale přesto by mě zajímaly názory.
Zaujalo mě mj. cena, ale i třeba že má rezervní kolo.
Avensis T25 FL kombi 1.8 VVTi automat(HDM)
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
stani.1blog.cz
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Toyota Glanza

Příspěvek od biscuit »

upřímně? je to hnusný jak prdel (rozuměj nechutně tuctový až nuzný) a připadá mi to jak sandero od toyoty - akorát, že to sandero je v mých očích hezčí a je od automobilky, která je prostě celá zaměřená na lidi, kteří mají hloubš do kapsy a člověk to tak nějak bere, ale u toyoty je to teda, alespoň pro mě, pořád tak trochu nezvyk. kdyby to aspoň nemělo ty chromovaný sračky na sobě, to z prvního odkazu je suverénně nejvíc v tomhle teda :-) dál bych to nehodnotil, protože jsem se ani v jednom nesvezl. cenovka je ale opravdu, opravdu lidová a tak trochu sráží ty moje argumenty do kolen.

edit: ale třeba bude evropská verze jiná, jestli teda bude...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Glanza

Příspěvek od 29Carlos »

Vypadá to stejně nudně a vošklivě jako osmičkovej Golf... Ale oproti němu je tak trochu omluvenkou by mohla být ta cena, ale obávám se, že kdyby to dorazilo do Evropy, tak bude cenovka trochu jinde...
A když teda srovnání s Hondou Jazz, tak u mně Jazz vyhrává na celé čáře...
Odpovědět

Zpět na „Novinky u toyoty“