Urezlý výfuk

vše ohledně modelové řady Previa
Tomixx
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 06.01.2019, 09:59
Bydliště: Plzeň

Re: Urezlý výfuk

Příspěvek od Tomixx »

Zapalovací cívka DENSO DIC-0102
Kus 1619,-
Previa 2 , benzín+LPG
Plzeň
fsoos
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: stř 16.06.2010, 18:11
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Urezlý výfuk

Příspěvek od fsoos »

To bude karma, mne minuly tyzden na tom istom mieste odisiel vyfuk. Hned som zacal hladat diely - ale velka bieda to bola. Tak som poprosil kamarata a CO2 to zavaril. Priruba mala este dost "masa". A tie cievky teda asi tiez vyskusam. Ale asi tak o mesiac. Teraz som vymenil pre vylucenie moznych pricin problemov s teplymi startami 3 senzory (kluka, hriadel, chladiaca kvapalina), ak nepomoze (zatial mam len malo km najazdenych) pridu naradu cievky.
maslisko píše: sob 15.08.2020, 22:13 Tak mi dneska ureznul výfuk, potvora. Jedu, jedu a najednou slyším, jak je auto hlučné. Prostě se ulomila trubka na sváru do zadního tlumiče:
2020-08-15_urezly_vyfuk_previa.jpg

Letmo jsem hledal v českých e-shopech a zjistil, že takhle bych asi nějakou druhovýrobu nekoupil. Zachránil mě Ebay, z anglie i s poštou to vyšlo na necelých 2500.

Nevím, kolik nás tu s dvojkovými Previemi je, ale docela by mě zajímalo, kde a za kolik jste výfuk pořizovali :-)
Uživatelský avatar
zaki
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: pát 22.01.2010, 22:55
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Urezlý výfuk

Příspěvek od zaki »

Jedině co jsem našel tak u sousedů v Polsku https://allegro.pl/listing?string=wydec ... a%20previa , ale jakou to bude mít výdrž , nevím . Tak pokud to jde , tak opravovat původní .
Toyota Prévia 2.4 DOHC VVT-i 115 kw,r.v. 2002,stříbrná metla,LPG AC Stag 300 + Dodělané opěrky hlavy s DVD a 9 palcovou obrazovkou,pro děti.Obrázek
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: Urezlý výfuk

Příspěvek od zvady2 »

:angry: tak včera u mne to samé a uvidíme zda to půjde zavařit nebo pak koupim zde
https://aukro.cz/vyfuk-toyota-previa-r3 ... 6985772369
Tomixx
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 06.01.2019, 09:59
Bydliště: Plzeň

Re: Urezlý výfuk

Příspěvek od Tomixx »

Koukni se na polské allegro, prodejce pamaku, což je polský výrobce. Bral jsem od nich střední část výfuku, u nás nikdo neměl a tady jsem v neděli objednal a v úterý byl doma. Nechápu dodnes. Registrace je rychlá a jednoduchá. Jinak hledej" tlumik "
Previa 2 , benzín+LPG
Plzeň
Odpovědět

Zpět na „Previa“