Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
shepardN7
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: stř 04.09.2019, 23:46

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od shepardN7 »

Jen se ještě zeptám, existuje způsob, jak zapnout rádio bez klíčku? :D
Toyota Auris TS 1.6 Classic 2018
Obrázek
Uživatelský avatar
karlos76
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 25.11.2009, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od karlos76 »

jasný, u bezklíčku zmáčkni knoflík start!
sorry, zrovna pročítám debaty o vhodnosti oleje do hybridu a všude podobné rady :-)
Prius + 2013
Auris HSD 2015
Ex. Avensis 2.2 D-CAT 2007, Corolla 1,3 1995
vaseks
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: úte 17.04.2018, 10:02

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od vaseks »

Až dnes jsem zjistil, že auris má funkci doprovodného osvětlení :-) Standartní čas má 30 sec a lze měnit na 60,90 nebo 120 sec. Taky jsem zjistil, že hybrid nemusí při zpátečce furt pípat, ale pípne si jen 1x. Jj, tak to dopadá, když se člověk v práci nudí a po letech se začte do manuálu :-)
Toyota Auris 1.6 LPG TS Executive 2018 - minulost
Toyota Corolla 1.8 hybrid GR 2022
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1471
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od MiBo »

vaseks:
... a po letech se začte do manuálu
LEPSIE "NESKORO" AKO NIKDY!
Su majitelia auta, radsej budu vypisovat na klubove stranky aby sa dozvedeli to co je napisane v manuale!
TO JE ZIVOT...
pogo8303
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 28.02.2022, 13:45

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od pogo8303 »

Zdravím, trošku to tady oživím. Výběru "nového" ojetého auta jsem se věnoval fakt dlouho. Jako skoro až zapřísáhlý renaulťák jsem chtěl Megane IV, doteď jsem jezdil Meganem II (1.6). Nakonec mi ve výběru zůstal Megane IV Grandtour 1.3 a Auris 1.6. Po různých úvahách o spolehlivosti (i co te týče "spolehlivosti" Meganu II - který byl ale co do jízdních vlastností pro mě naprosto super), jsem se rozhodl pro Auris. Samozřejmě i z důvodu, že 1.6 motor je ještě klasika a byť už prý 1.3TCE je úplně jiná než problémová 1.2TCE u Renaultu, prostě těm turbům tolik nevěřím. Limit jsem si dal klasických max. 100.000km a roky 2016-2019, podmínkou, vzhledem k tragicky svítícímu meganu (který ale svítil lépe než Clio I :)), bylo Full LED.
Chtěl jsem manuál. Vzhledem k tomu, že se mi trošku podělalo levé koleno, ani jsem se moc nenechal překecávat od známého, který mi s výběrem pomáhal, že už půjdeme do Hybridu.
Ideálně jsem chtěl v CZ, ale nebránil jsem se Německu, pokud se to vyplatí stavem a výbavou. Nakonec jsme vybrali a docela se i povedla barva - Tokyo red ve výbavě Executive. Jezdím s ním 14 dní, zatím se seznamuju, ale jelikož jsem přecházel z Megana r 2006, tak jsem v 90% případů překvapen příjemně. Mám ještě docela těžkou nohu, takže jsem momentálně na průměru 5.8l, nejlepší cesta se mi povedla na silničkách 2.-3. třídy na 25km trase za 4,5l :). Jinak dálnice zatím 6.2l. 16" sjeté zimáky, které k tomu byly - dojezdím teď a na příští sezónu pořídím nové gumy - akorát jsem si musel za 600,-- nechat poslat potvrzení od Toyoty, že můžu 16" používat. Protože v německém techničáku ani COC nebyly napsané (všichni přitom víme, že je to jenom o verzi výbavy, kam přijdou 16" a kam 17"). Toyota ale chtěla nejdříve CZ techničák (nestačil pouze VIN), takže jsem musel nejprve nechat dodělat CZ papíry a následně znovu skočit na dopravák...
Poctivě jsem si tady přečetl posledních asi 10 stran :) a musím konstatovat, že kontrolku ostřikovačů jsem neměl zatím na žádném autě, takže mi tady chybět nebude :).
Obrázek

ten link na obrázek se ti moc nepovedl, tak jsem ti to přesunul... BIGBROTHER
Odpovědět

Zpět na „Auris“