Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Ladahori
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 30.03.2016, 09:19

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Ladahori »

PííáR píše:Dobré ráno,

hledám dobrý značkový servis TOYOTA v Praze nebo okolí. Budu vděčný za každé doporučení i nedoporučení. Pokud máte nějaké zkušenosti rád je s Vámi bude sdílet. Upřednostňuji KVALITU a serióznost. Informace především z poslední doby by byla více než vítána. Děkuji předem.
Tak první roční prohídka v Tsuchu, cena 4795,-. Auto bez problémů, ale 560,. za litr oleje..... Jinak se servisem spokojenost jako vždy.
Láďa
Georges_II
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 11.12.2015, 21:55

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Georges_II »

Na starší Toyotě (Avensis T25 2006 po FL, 2.0 vvti 108 kW) mě začala zlobit převodovka: vyskakuje pětka, jde obtížně řadit zpátečka. Též uvažuji o rozvodech (má najeto 185 tis. km), prohlídce podvozku (něco začíná tlouct) a celkové prohlídce auta (tedy pokud ta pětka nebude fatální a má tedy smysl...)

Doporučíte mi, prosím, slušný servis (nebo šikovného garážníka) v Praze a okolí či Mělníce a okolí, kde by se mi na auto podívali?

Děkuji.
Avensis wagon (T25), 11/2006 (po FL), 2.0 vvti
Danny_Z
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 21.07.2017, 21:59

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Danny_Z »

Rád bych trochu oživil toto téma – budu pořizovat novou RAVku, už na ni čekám a hledám kam na servis v Praze...

Tsusho Průhonice, jak už tu někdo psal, dobré zázemí, přijímací technici se snaží, ale nemám s nimi dobré zkušenosti - viz kauza originální plecháče...

Teď jsem dvakrát dával auto do Emil Frey Černý Most, tam spokojenost, ale zase... dojedu domů, otevřu kapotu a otevřená nádržka na brzdovou kapalinu a víčko vedle na plastovém krytu... Naštěstí jezdím plynule a vůbec nic se nerozlilo. Ale kdybych to nezkontroloval a někde prudce zabrzdil, rozlije se mi to po motoru...

Možná mám jen smůlu a jsou to ojedinělé případy, ale fakt se nenajde servis v Praze, kde nedělají nepozorní lemplové nebo nejsou zabedněnci na reklamačním? Fakt nechci u auta za mega řešit prasácký servis nebo že mi ho někdo někde odře.
Naposledy upravil(a) Danny_Z dne pát 03.04.2020, 14:49, celkem upraveno 1 x.
Toyota RAV4 (MY2020) Hybrid AWD Executive (+JBL +Skyview) Pearl-White
Bylo: Toyota Auris Touring Sports MY2017 Hybrid Executive modrá Denim
Ladahori
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 30.03.2016, 09:19

Re: Já

Příspěvek od Ladahori »

aczasa píše:Já bych doporučil Tsusho v průhonicích. Koukáš přímo do dílny, můžeš servisákům koukat pod ruce a měřit čas..... Jen jsou celkem drazí. :-/
Byl jsem zde 16.3. na 4leté prohlídce a v pohodě. Snad jen ta cena oleje.... Ale za auto 3+ 20% sleva na vše.
Láďa
Uživatelský avatar
Chorche
Člen Týmu
Příspěvky: 46
Registrován: úte 29.06.2004, 13:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Chorche »

no, já se už dávno přesvědčil o tom, že co si neudělam sám, tak stojí za prd...
Tondaa
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28.01.2022, 10:41

Re: Hledám KVALITNÍ servis v Praze neb okolí

Příspěvek od Tondaa »

Nějaké zkušenosti s Louwmanem v Praze?
TOYOTA Auris TS Hybrid 2015
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“