Rav 4 2019 stěrače

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
Uživatelský avatar
farnell
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1365
Registrován: pon 07.03.2016, 20:43

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od farnell »

Takže prípravok nemajú.
Koľko je potom záruka na nastavenie svetiel?
Mám obavu , že tiež asi len tých 1000 km.
Aj keď u stieračov to chápem tie sa pohybom opotrebovavaju a aj uhol sa môže meniť.
Výšku svetiel iba máločo ovplyvní.
Toyota Corolla 1.8 TS Trek 2021
Uživatelský avatar
Pařmen
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: pon 18.05.2020, 22:50

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Pařmen »

Ja to reklamoval hned co jsem opustil salón. Resp jsem dojel domů, okno je asi mastné. Kulový. To byl pátek. V pondělí už jsem byl zpět.
Řešit se to řešilo. Ale nevyřešilo. Smutný. Auto za raketu a stěrač za 5.50, za který se tedy řeknou 1200 Kč, nefunguje.
Já okno myl i denaturákem.
Nic nevyřešila Toyota. Špatná konstrukce.

Další věc kterou řešim je aktualizace gracenote. To je taky lahůdka.

Když budete na západě Čech, pomůžu ohnout. Pak funguje.
Funguje i Continental.
Executive + JBL
AWD Hybrid
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Rav 4 2019 stěrače

Příspěvek od Jonky »

Salko píše: pát 26.11.2021, 14:33 Tak bohuzial sa aj ja pridavam do klubu. Sice Corolla, ale efekt rovnaky, ako ma Parmen. Auto super, stierace tragedia. Robi mi to presne to iste ako ma Parmen. Auto prevzate april 2021, teraz ma 7 mesiacov, nabehanych 13.000 a stierace po zotreti zanechavaju vodny film. Odmastoval som technickym benzinom, aj gumicky a aj sklo, nezlepsilo sa to. V pondelok budem volat garancneho technika.
Ak ti mozem poradiť,chod do Toyota PPC Team na Einsteinovej,mal som ten samy problem co Parmen,v aprili mi to tam nastavili,(uznali ze stierace boli zle nastavene a namiesto stierania rozmazavali)tiez som bol vraj prvy s tymto problemom,kazdopadne,je december a stierace odvtedy funguju na jednotku,nechceli za to ani peniaze,bol som tam myslím v ramci jarnej servisnej kampane
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“