Daihatsu Terios 1,5

Jelikož v ČR nikde Daihatsu forum ani nic podobného nefiguruje a značka patří do koncernu Toyota, naleznete veškeré info tady...
Odpovědět
Roman Grepl ing.
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: pát 20.01.2006, 10:52

Daihatsu Terios 1,5

Příspěvek od Roman Grepl ing. »

Žádná velká diskuse o vozech Daihatsu,tak začnu...
Dle webu mne "nadchl" Daihatsu Terios 1,5 4WD,taková malá RAVka,říkal jsem si.
U prodejce toyoty jsem ho prohlédl a projel a jsem zklamán.
Interiér:auto za 600 00 Kč,- a plasty jako v mém Yarisu za polovinu,identická tlačítka ventilace,klimy...,krátké sedáky s minimálním bočním vedením.
Jízda:potvrdil se můj předpoklad,motor 1,5 na tak hmotné auto je slabý,
v Yarisovi mám 1,3 a to je "dělo".
Je to můj osobní názor,ale SX 4 od Suzuki je pro mne lepší vozidlo.
Alda
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 25.03.2006, 09:28

terios

Příspěvek od Alda »

pane inženýre u tohoto auta platíte za kvalitu, která nejde vidět, zaplatíte si za perfektní mechanickou solehlivost a bezproblémový dlouholetý provoz s minimálními náklady. Co se dynamiky týče, motor chce točit, je to stálá čtyřkolka s mezinápravovým diferákem, odpor pohonu je daleko větší než u suzuki. Napulírovaných aut je dnes kolem spousta, ale kvalita je ta tam. U daihatsu si můžete být jistý, že za svoje peníze dostanete maximum. Jestli někdo posuzuje kvalitu podle koberců, nebo čudlíčků ovládání ventilace je to jeho věc, ale na to to auto nejezdí a výroba interiérů je tou nejlevnější záležitostí na výrobě auta. Daihatsu je kvalitou o stupeň výš než toyota a vůbec nesnese srovnání se suzuki.
Tomash
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18.12.2007, 20:38

Příspěvek od Tomash »

Zebricek podle Tomase by byl:

Toyota
Daihatsu
.
.
Suzuki

Vcera jsme s kolegou srovnavali jeho Daihatsu Feroza r.v. 94, 1,6i, koupenou za cca 8Otkc se Samurajem ve stejnem roku a cene.
Oproti krasne Feroze s dostatecne silnym motorem a relativnim jizdnim komfortem stoji orezly Samurai, s plachtovou strechou, skakajici po silnici diky kratkemu rozvoru.
Myslim ze Daihatsu jsou velmi kvalitni a u nas nedocenena auta.
Terios jsem neridil. Zajimava je na nem stala 4x4.
Uživatelský avatar
OndraS
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: úte 19.10.2004, 11:45
Bydliště: Uh.Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: terios

Příspěvek od OndraS »

Alda píše: .... Daihatsu je kvalitou o stupeň výš než toyota ...
... ovsem TUV pravi neco naprosto odlisneho... cim to asi bude, ze by spatny staitisticky vzorek? ;)

Minimalne o malych Daihatsu to as platit nebude, jejcih misto mezi Peugeot 307 a jinymi "spolehlivymi" vozy mluvi za vse.

mrknete treba sem:
http://auto.idnes.cz/ak_aktual.asp?y=au ... t_2008.htm
ex - Corolla 1.6, 16V 4A-FE, 81kW, '98 alias mouchomedvěd, vděčně vzpomínám ;)
Corolla 1.3, 12V, 2E, '89 53kW compact alias placaťák
Starlet 1.3, 16V 4E-FE, r.v 98, 55kW, 5dv alias drobeček
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: terios

Příspěvek od Tygr »

[youtube][/youtube]
Alda píše: pát 14.12.2007, 22:12 pane inženýre u tohoto auta platíte za kvalitu, která nejde vidět, zaplatíte si za perfektní mechanickou solehlivost a bezproblémový dlouholetý provoz s minimálními náklady. Co se dynamiky týče, motor chce točit, je to stálá čtyřkolka s mezinápravovým diferákem, odpor pohonu je daleko větší než u suzuki. Napulírovaných aut je dnes kolem spousta, ale kvalita je ta tam. U daihatsu si můžete být jistý, že za svoje peníze dostanete maximum. Jestli někdo posuzuje kvalitu podle koberců, nebo čudlíčků ovládání ventilace je to jeho věc, ale na to to auto nejezdí a výroba interiérů je tou nejlevnější záležitostí na výrobě auta. Daihatsu je kvalitou o stupeň výš než toyota a vůbec nesnese srovnání se suzuki.
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Daihatsu Terios 1,5

Příspěvek od biscuit »

ten odkaz nejede resp. jsi žádnej nevložil, pane inženýre :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Daihatsu“