Která STK - Morava?

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Která STK - Morava?

Příspěvek od Tomi71 »

Ahoj všem, je tu někdo z okresů Přerov, Kroměříž, Vsetín nebo Zlín? Kam jezdíte na STK? Čeká mně to s Priusem II v září. Před 2 roky po tom dovozu z DE jsem byl v Poličné u Valmezu a byla to docela nepříjemná zkušenost, pomalu mi to nechtěli udělat, nastavte si o do servisního módu (teď už mám uložený odkaz na youtube, kde je ten postup nastavení), však vy jste si takové auto koupil atd.
https://www.youtube.com/watch?v=xvMK6GL ... e=youtu.be
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Která STK ?

Příspěvek od biscuit »

Jsi asi moc hodnej a vyzařuje to z tebe... Tohle si přece technik na STK nemůže dovolit. Ty STK platíš za to, aby její technici provedli veškeré náležitosti, které jim ukládá metodika MD a jsou na to řádně vyškoleni. Uvedení do servisního režimu je jednoznačně práce technika, takže neexistuje důvod, proč bys ji měl za něj vykonávat. Chce to hned si takovýho vola namazat na chleba a pohrozit mu kontrolou z Ministerstva dopravy.

STK u vás bohužel neznám, abych ti poradil kam zajet a vyhnout se srážce s blbcem :-(
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Anys
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: stř 25.09.2019, 09:46

Re: Která STK - Morava?

Příspěvek od Anys »

když jsem přihlašoval Priuse měsíc zpátky tak technik na emisích říkál, že hybrida ještě nedělal. Ale sedl k PC, stáhl si návod a asi na potřetí se mu povedlo nahodit "údržbový mód" a bylo vyhráno :bigups: . Technici by měli mít přístup k těmto návodům a jsou povinni ti emise udělat :wink:
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Která STK - Morava?

Příspěvek od ježek2 »

...byl jsem v červnu - chtěl po mě "mod" - nebo "vybitou baterii"....To by mu prý stačilo - už to tak dělali u nějakého Lexusu...No,nevím,jestli by mu to dalo ty otáčky...cca 2300...
Odpovědět

Zpět na „Prius“