Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
PeRiNa_SpEeDy
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09.02.2020, 20:08

Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od PeRiNa_SpEeDy »

Ahoj mohu se zeptat jestli existují originální koberečky s ozobným okrajem barvy červené barvy do toyota celica st205 s podpisem celica a pokud ano, kde mohu zakoupit tyhle koberečky nebo podobné odpovídající bez podpisu ? Děkuji předem za odpověď.
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2084
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od jarson »

noriginálne asi tažko zozenieš...aj ked neviem, možno existuju. Ale da sa zohnat neoriginál ...pokial ti stacia textilné, tak to robí viac firiem. Farbu aj material si navolís sam a aj motív - bud výšivka alebo flock. Staci sa pozriet po internetových ponukách. Akurat niektoré firmy nechcu dávať logo automobiliek ( asi autorské práva ...na druhej strane iné s tým nemaju najmenší problém). Da sa samozrejme objednat aj zo zahranicia - klasicky čína - ale tu býva na rozdiel od malých a lahkých blbostí dost velké poštovné, casto sa to neoplatí.
napríklad námatkovo z góóógľa :D :
https://www.vopi.sk/konf-potlac-autokob ... nfigurator
Naposledy upravil(a) jarson dne pon 23.03.2020, 23:07, celkem upraveno 1 x.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od biscuit »

podpis je vlastní rukou napsané jméno jeho nositele. koho podpis bys chtěl mít na koberečku? :biggrin:

a teď vážně, když jsi předem tak krásně poděkoval ;-)
existuje spousta firem, které vyrábějí koberečky na míru podle šablon. většina těchto výrobců má dostupný seznam automobilů na svých webech. materiál koberečků, druh i barvu obšití a taktéž výšivku, si v jejich konfigurátorech můžeš sám... nakonfigurovat :-)
doporučil bych ti firmu, u které jsem před lety udělal dobrou osobní zkušenost, bohužel už zanikla. takže dávám tip na jinou, osobně neprověřenou, ale v čechách asi nejzaběhlejší:
https://www.tepichy.cz/

pokud jde o ten nápis/logo, většina firem nemá problém ti tam dát co budeš chtít, jen po tobě bude chtít soubor v křivkách. kdyby sis s tím neuměl poradit, napiš tady, pomůžu.

jinak koukám, že s jarsonem píšeme oba skoro to samé, jen každý jiným jazykem. alespoň je vidět, že je to v celém československu pořád docela podobné :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
PeRiNa_SpEeDy
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09.02.2020, 20:08

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od PeRiNa_SpEeDy »

Ahoj,
děkuji za odpovědi, právě jsem na vovi stránku narazil, ale furt nemám jistotu, že budou sedět autokoberečky do toyoty celici st205. Zjistil jsem, že se asi nemám řídit tvarem a velikostí náhledu koberečku, co uvádí webové stránky, prostě chci mít jistotu, že budou přesně sedět do auta.

A chci se ještě zeptat jak mám vyřešit fixaci koberečku na podlahu. A pokud nebudu mít možnost uchycení koberce jak je mohu jinak upevnit.

Děkuji předem za odpovědi.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od biscuit »

A proč bys neměl jistotu? Je to vzor přesně pro daný vůz, když nebude sedět, tak jim to vrátíš.

Upevnit můžeš různě. Většinou se do koberců dělají otvory a k nim ti dodají protikusy, které se zafixují do podlahy. Za tyhle otvory můžeš taky koberec zafixovat k uchycení sedačky. Případně zespoda opatřit koberec suchými zipy (imho nejlepší řešení).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od Stan »

Třeba tady u nás stačí zajít v Olomouci do obchodu a autodílama a koberečky objednat. Nedělají to přímo oni, ale fungujou jako sběrný místo pro firmu, co to šije. Zapíšou si typ auta a pak ta šicí firma řekne, že buď tvar má, nebo si od tebe zažádá tvar třeba na kusu velkýho papíru. Nebo nim díš stávající moberečky. Třeba na carinu e a mazdu 6 vzory měli, na mou celicu 5g jsem jim donesl papíry. Vybrat si můžeš z cca 20ti různých materiálů s různou tloušťkou, barvou, pogumováním zespod, různý typy olemování (textilní x gumová páska s různou barvou). Logo automobilky nebo auta ti buď přišijou nebo naflockujou. Loga si stáhnousami. Taky ti tam můžou oni přidělat úchyty podle původního koberečku (očka nebo takový plastový bayonety). Já si nechal dělat koberečky bez úchytů a o úchyty si u nich řekl a sám si je dal do koberečku a i do koberce v autě. Cenovka za 4 koberečky cca 1200,- Výroba s dovozem do obchodu asi týden.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
PeRiNa_SpEeDy
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: ned 09.02.2020, 20:08

Re: Koberečky do toyota celica st205 s nazvem celica

Příspěvek od PeRiNa_SpEeDy »

Ahoj
děkuji všem kteří se zapojili aby mi pomohli a jsem velice rád.
Odpovědět

Zpět na „Celica“