Chvilka k odreagování

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od micron »

kocůr: no tak to musela bejt taky zábava.... :biggrin: Tahle moje doc je dost dobrá, ale jako tenhle zub byl fakt zmetek... už 3 roky mě vždycky chytil z jara... a udělal se tam zánět... pak okej... nevylez ven parchant... ale kdo by řek že je tak drsnej.... horní 8 nemam, ty nebyly problém vytrhnout... tohle bylo ale moooc---- zbejvá poslední dole, ale ten je vylezlej... ten nejdřív za rok.... jako je to shock pro organismus, i mi píská v uchu chvílema.... z tý ztráty kosti :wink: Horní jsou okej.... ty křupnou teda víc, ale neni to taková krvárna a nebráněj se tak, dolní jsou víc maso-přímo jatka.
Faktem ale je že nevim proč ale pomáhá pivo... nějak to prostě v hubě léčí... už sem přišel o 3 zuby modrosti a pivko vždycky pomáhá.... ty kvasinky čistěj držku nějak... tim sem si jistej. Ne ale fakt si nedělám srandu.... však chemici na to někdy taky přijdou... :wink:

Pak je zajímavý že člověk vidí reklamy na to že když bereš antibiotika... máš brát i to tamto :-) Co to jeeee.... já sem nikdy neměl antibiotika... 37 let.... vůbec nechápu co to je?
Pak je spousta lidí co žerou ibalginy jako lentilky... prej i fogi :-) řikala máti.... že by jinak nefungoval :-) cooože.... jo viděl sem kdysi v práci že tam bylo víc lidí na ibalginech závislých... mizelo to z hotelový lékárničky a nikdo se nepřihlásil... nikdy... loupež :-)
Tak nevim je normání žrát ibalginy nebo neni.... třeba nejsem normální proto že je nežeru :-) :-) No na druhou stranu jestli mi někdy no bude fakt blbě... tak antibiotika zaberou ihned... a ibalgin asi taky :-) :-)
Ale furt mam pocit hele jako nepřicházim o něco? když nejedu ibalginy? ? ? třeba je to nějaký afrodisiakum nebo co :-) To bych nerad.... když máš pocit že si v prdeli, vem si ibalgin, bolí tě hlava ibalgin, nechce se ti něco... ibalgin :-) Mně doporučila doktorka zubařka taky ibalgin.... no nemam.... tak sem dal paralen... no ne nemam ibalgin.... mě nikdy nebolí hlava... na to měl bejt asi původně?
Ibalgin je normálně droga... a vydělává fest.... a já jí nemam... ješššš :biggrin: no a ty antibiotika tak to nechápu už vůbec.... nikdy přísahám nikdy sem to neměl... nechápu když je člověk v prdeli paralen/ modafen.... ale antibiotika to už musíš bejt polomrtvej.... asi....
No tohle mě neba.... ale zase jako kdysi dááávno za mlada sem toho vyhulil fakt mraky :-) :-) :-) takže sem celkem imunní :-)

Ibalgin je ale drsná firma... taková legal droga... defacto... to musí vydělávat jako ty prášky na erekci.... drsně.... :biggrin:
Ufff přestala mě tlačit držka... už se asi huba uzdravuje... bylo na čase... 5 dnů... njn

Sranda je že lidi co ty ibalginy žerou raz dva.... se nikdy nepřiznaj.... jen je někdo napráská :-) Nejradši maj firemní ibalginy :-) totiž... gratis... sice byly pro hosty, ale žere je personál ty vole :-)
Totiž možná je ibalgin nebezpečnější než marihuana a hašiš.... dost možná :-) Ibalgini se totiž nepřiznaj k loupeži.... huliči jo :-) takže nevim no...
Fakt je že reklamu na ibalgin sem nikdy neviděl... nepotřebujou :-) to se prodává samo .... :biggrin: Máti: " táta to zobe každej den, jinak by nefungoval" Coooooooo???????? co to je u všech čertů----
No konečně to fakt přestalo tlačit.... huba se mi recoveruje jako u carmageddon.... po eliminaci drastický 8.defected... hustý fakt příjemnej pocit... člověk si zase přestane všeho vážit :-) a bude stejnej jako před eliminací 8. A jo tohle utrpení bych přál každýmu... hodně to člověka změní.... na chvíli a pak je zase stejnej sráč :-)
:oha: :inlove: :wub: :xmas: :alian: :banana: Hrdina co to přežil :-) Nikdo neví co to je odinstalovávat dolní 8..... to je HW a SW proces.... :-) Chrumkající.... :biggrin: Dolby pro-logic II. Dolby Atmos až když seš pak doma... :biggrin: To pochhopíš atmos :-) :-)

No drsný je že první den flušeš krev.... druhej den taky ale jako míň.... ale prdel je že se nějak nevim jak něco v hubě aktivovalo a tvoří to tekutinu která by se měla polykat.... jenže krk bolí taky--- takže máš po chvíli spánku plnou hubu slin... a slintáš všude.... člověk nemůže polykat... ale v hubě se tvoří mega množství slin... takže se celkem blbě spí...
dost blbě... musíš jít vyflusat krev a hnus do kuchyně.... lehneš si a slizuješ..... prostě vytváří se ti v hubě sliz.... nevim jak je to možný... asi jako ochrana... ale nedá se s tim spát :-)
Protože toho máš plnou hubu a jediná možnost je to spolknout, nebo vyflusnout.... no tak pak díky lenosti ti nezbyde než to spolknout... joj chvíli se vyspíš a zase tě probudí plná držka... slin... polštář osliněnej.... všude sliny.... co to jeeeeee kurfa :-) Tělo se brání.... a tvoří sliny jako obranu.... 3 dny.... včera to přestalo a moh sem se vyspat... hustýýýý slinný žlázy se uklidnily.... ojojoj, byly zmatený.... tak si člověk slintal.... kdyby neslintal.... udusí se....

Ale řikal sem si jak mam kurfa to slintání tu produkci slin zastavit????----- Numůžu to polknout bolí mě krk... je to fakt zajímavý---- včera to přestalo "slinit" nechápu---- Je to asi sofistifikovanej automatickej system... kterej opravuje automaticky držku PH atd.... a to díky slinám... v případě problému jich produkuje mega moc..... a snaží se to opravit... asi což fungovat bude, jestliže se ale člověk neudusí ve spánku.... No lepší smrt neni... aleee tak mělo by to fungovat jinak----
člověk byl zmatenej.... na chvíli sem nevěděl jestli ty sliny jsou normal nebo ne.... včera to ale přestalo.... už nejsou potřeba... opravovat se bude jinak... Ufffff žádný sliny.... super...
Nevim co k tomu říct.... je to prostě tak.... tělo dostalo info že jako ok... neslinit :-) a tak.... přestalo to samo, ale tohle je rozkaz 2.0 STOP
Tak co slintalové :-) :-) někdo chce něco.... ? tady je to celý o slintání.... a neni to prdel... když máš plnou hubu slin... a spíš co jako..... no co jako? ? Co uděláš když máš plnou hubu slin... v posteli....

Coooooože doprdele.... :-)

a jak je možný že to téma je furt spojený kurfa.... takový velký kurfa.... :biggrin: No nedohlednu na koniec.....sorry

A prečo hledaš koniec... když toto je len začiatok... kurfa... filosofická otázka... joj :-) No líbí se mi "proč hledáš konec, když je to začátek" Super dokonalý dokonalý :-)

No... líbí se mi "proč hledáš konec, když je to začátek?" ........................................ Super dokonalý dokonalý :-)
Takže já hledám začátek.... začátek je místo odkud to začíná :-) :::::://////))))))) tady někde---- asi začíná co?
No něco by tu mohlo začínat.... :wink:
Zubní prezentace... tak jinak... no nemáš na to... zoubek rulezzz... nedáš ho.... lidi chtěj maso kostli a krev... :biggrin: utrpení :-) bolest... jsou úchylný.... a až když to uviděj... v HD tak budou hodný :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

biscuit píše:ne moje, ale je to realna fotka z jednoho fora, kam lidi davaj silenosti z cr. stejne jako to zmrazeny dite :-)
A psali na tom foru, kde bych nasel takovou cestu, chtel bych to totiz videt na vlastni oci :-D
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2182
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od jarson »

kde ty na toto chodíš.... :D
Aj ked myslím, že pre tu druhú " mašinu" by bol vhodnejší repkový raciol :mrgreen:
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od petrbk »

Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2536
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Kocúr »

1pyituci3lxd8wa34e092d41xks7d8keab8an6xk.jpg
1pyituci3lxd8wa34e092d41xks7d8keab8an6xk.jpg (51.58 KiB) Zobrazeno 1621 x
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1478
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od MiBo »

-uf!
-ze by sa pchal niekomu do...
-ŽIVOT je...
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2536
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Kocúr »

Ako rúška na ochranu pred koronavírusom...
:bomb:
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Jimmi »

Tohle ne, to mě zabije :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od zmaxxx »

Počkej, Jimmi, Ti tam v těch Sudetech vyhlásej stanný právo, a budeš v háji :D
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od GammaRay »

Mám odolnou Carinu - nechytla ten všude zmiňovaný Corona vir :-)

Obrázek
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od gramo »

na srazu Na kopci pod kopcem?
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od GammaRay »

Přesně tak, biscuite, to je historické foto z dob (taky) čínského sarsu...
Gramo: jo jo, byl to ten kemp v údolí pod kopcem s názvem "Na kopci"...
https://gramophon.rajce.idnes.cz/2015-0 ... G_4784.jpg

Tehdy tam byla i dnes už asi "polonebožka" Stanovo Carina:
Obrázek
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Tygr »

To byl parádní sraz..
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od GammaRay »

Ano, to se "našim" organizátorům velmi povedlo, i když na nich bylo znát jisté "vyčerpání", ale my prostí účastníci jsme si to užívali :D
Čili chlapci, ještě jednou po létech: velké DÍKY! :wink:
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od gramo »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“