ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Někdy si řikám jo chyběj data o mně... nikde nejsou... existuju vůbec? :-)
No tak já nechci aby nějaký data někde byly... prostě ne... proč ne? Protože proto... další dotazy? ok...
proč ne? protože se taky nezajímám co si měl k večeři s kym a jak dlouho si se válel v posteli.... nikoho by to nemělo zajímat :-) Proto ne.
Tyhle kraviny jsou mi prostě uprdele---- :biggrin: tak Nějakej konstruktivní inteligentní dotaz? :-)
oco mi de? to sem zaslech.... no o nic... jako fakt že o nic.... všechno je mi vlastně totáně u prdele.... :biggrin: je všechno je mi u prdele a všichni mě serete....
zmrdi... :biggrin: tak co .....- no musíte s tim něco dělat kurfa :-) Hej brontosaurus... ty blbe... :-)

Z Jižní ameriky máme dobrý spojení, ale ze šumavy tu máme problémy se signálem :-) na to se musíme podivat, je tu nějakej psychopat co blokuje signál.... kurfa :-) a vraždí zvířátka.... úchyl... :biggrin: Hej o mně nemůžou nic vědět... prostě to neni vůůůůůbec žáááádná prááááááávda toto.... :-)
Nic sem neudělal a o ničem nevim.... to jsou jen spekulace.... totoooooo :-) chtěj mě zneužít..... já o ničem kurfa nevim.... :biggrin: sem úplně blbej.... proboha..... :biggrin:

Kurfa kolik tu je idiotů.... lidí může mi do prdele někdo říct kolik tu je do prdele idiotů???? :biggrin: Nevíme šéfe... 5 /7 ne nevíme....
A končit to jako nebude? Ne šéfe.... aha takže tu máme problém :-) a ten se bude řešit.... nezajímá mě jak.... já si du lehnout... to je problém jiných lidí.... zdar ....
šéfe ale to nemůžete jen tak zmizet... a dělat jako že nic... ale můžu kámo můžu :-) situac se uklidní.... a když ne, tak si dám další dovolenou....nemáš nic proti mý dovolený doufám :-) No tak fain...
No já bych si to zařídil jinak... aleeee i tak to jde.... Nechci se zabejvat těma lidma--- nezajímaj mě... zajjímaj někoho jinýho, ne mě..... ne nezjímá mě to...... nezajímá mě něčí infejekce,,,,, ne prostě ---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No tak na tohleto microna nedostanete....
http://amoris.sknt.ru/dubtechno.mp3
Ne jako on je náladovej... :angry:
jak náladovej... no prostě vypne co ho sere...
http://178.32.62.163:8096 toho na chvíli zaujalo, ale začne ho to srát taky.... :biggrin:
https://s2.spynetstation.com to ho nesere... allle časem by radši něco k-lidnějšího :-)
A i to ho někdy sere... :-)
http://5.39.66.128:8015/live
Tohle mě nikdy nesralo.... nechápu to, ale je to tak... fakt je mi vždycky fain když to poslouchám :-)
klídek pohoda pokrok v tom je... jo je to kvalitní... ale musíš mít A: SB X-fi a nebo B: mobil s Fiio BTR1.... pak je ti u prdele že zvuk vyšel 96kb/s 44100Hz 16bit, když to předěláš na 24bit 96000Hz 24 bit.
A pak je to leeeepší..... :biggrin: zní to kurfa líp :biggrin: zní to skvěle prostě :-) Neni to ani 128kb/s ale 96 zní v tomhle případě skvěle :-) 96kb/s 96000Hz 24bit...... PCM okej :-) O tom je právě ten Hardware... že :-) No je to tak je to tak....
No nikdo nejde 96 všichni jedou 128 a vejš... ale to nevadí :-) 96 se dá vychytat.... to jooooo to JOOOOOOO :-) :biggrin:
Hej ta muzika se zasekla nebo cooooo :-)
https://graalradio.com:8128/space192 tady máš novou.... abys nezmagořel vole.... dík vole takový energetický ty vole.... :biggrin:
A co někam do hajan... do pohody... jen to vyzkoušíme.... https://graalradio.com:8128/melt160 To jemoooc to ne.... tak jinak :-)
https://graalradio.com:8128/sensual160 to je zajímavě divný..... :biggrin: to je cajk---- to se neslyší jen tak... na tomhle se dobře testuje zvukárna, sluchátka a všechno :-) supr test.

Teďmi tu někdo hraje ale nevim kdo.... i ´ve lost mine painkiller painkiller.... :-) ale kde se tu vzalo???? hustýýý :-) a dobrej song mimochodem... :biggrin:
Fakt dobrej song a s dobrou muzikou to bude masakr... :biggrin: No tak joooo je to starší song, aleeee dokonale nebyl řečenej do dokonalých sound systemů :::????
Amatersky to bylo hustý, chceto ale profi sound.... nooooo tak :biggrin: koukejte něco vyprdelit.... :biggrin:
Už hraje něco jinýho.... njn.... to doděláte kurfa :-)
No a tohle to si nechám pro sebe.... :biggrin: to se nehodí do filmu... :-) asi... no možnájo.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No nebude takovej film.... nebude.... prostě ::-) nebude tečka. Podlemě nebude... a když jo tak já s nim nechci mít nic společnýho.... kapišto??? ne prostě.... NE kurfa....
Ale tak natáčet se musí..... já vim, ale tam kde nejsem... dementi dementní :-) okok........ no :biggrin: problemo
My sme chtěli jen aby byl šéf řeporyjí... a ty nic :-) :-) Vy hovada dementní----vemte si toho šéfa řeporijí do seriálu a dejte mi kurfa pokoj..... :biggrin: :blush:
Kurfa tak jo.... snad to vyjde.... :biggrin:
Pauza....
srát na film srát na všechny a na všechno.... takže tak.... :? ale jo je to tak.... vyseru se tu na všechno konečně a bude klid :-) nojoooo no taky tu bude pár idiotů oxidovat.... než zjistěj že ta oxidace je drahá a zmizej :-) a bude tu absolutní klid.... ticho nikdo tu nebude....
ale jo prostě mě to přestalo bavit... naprosto tu tu nic neni.... nic.... zdechlo to kdysi....zdechávám taky... prostě finito.. nebavim se tu..... stojí to tu za hovno. takže tak asi.... prostěse přestěhuju.... někam kde mi nebude blbě jen když se přihlásim.... tak asi...
.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

le jo fachá to... sem rád že dual system fachá.... XP+ Win10. sem čet, že prej win XP používá asi 1% populace, humanoidů :-) Wooow :-) I like that... :-) :biggrin:
Sem zjistil že kromě Esetu určitý verze ho umí chránit i Norton nikdy sem o tom programu neslyšel :-) Ale mam ho... někdy si prostě přepnu z win 10 XP a žiju si tam :-)
Norton Serurity je drsnej... jako nelíbily se mu nějaký zipy a programy na upravování GTA San Andreas... GTA IV..., crack na colin mcrae rallye 2005.... hned je zablokoval... tak sem je zase re- aktivoval... já ti dám viry, trojany... tyhle jsou okej :-) To jsou takový okej viry.... :-) Je ale drsnej :-) člověk ho musí sledovat co se mu nelíbí.... :biggrin:
Ale je to fain ho sledovat... jak loví :-) Nortona... Eset to ignoruje.... Norton je drastickej :-) Nic mu neunikne... :biggrin: pro Nortona je podezřelý všechno... :-) Něco se mi na tom programu ale líbí... no to že ho můžeš sledovat.... a on o tom neví :-) dává info detaily--- je dobrej. Když má tu drzost starat se i o XP :-) ten ti neřekne, nejsem kompatibilní s XP.... ale jede... :-) bez keců :-)
No a to se jen tak nevidí :-) :biggrin: taková drzost... chránit XP :-) No ty XP jsou chráněný win 10 a i klonováním hlavně :-) takže o o to nejde... je to jen test...
Nikdo vlastně kromě Eset starý verze a Norton Security nechce mít s XP nic společnýho :-) :biggrin: boooojej se :-) :biggrin: Nechápu ale čeho se bojej.... když to používá 1% :-) A i to 1% všech pc je velkej business :-) asi :-)
Teď jsou větší problém 7.... ne XP :-) Tam je % cca 30% a to se vyplatí... možná se tim zabejvat... některý nepřejdou na 10 nikdy.... ty budou tzv rezistentní.... asi jako já na XP......
Rozdíl ale je že oni fakt nepřejdou na 10 nikdy.... nechtěj změnu... já toleruju změnu, ale chtěl sem si nechat i původní system... pro porovnání... Je to super, zmačknu ESC při startu a dám druhej disk a jsem zpátky v XP.... pro porovnání noooo boootujou oba systemy stejně.... brutálně rychle :-) jak XP tak Win 10.... v tom neni rozdíl....
Ram žere víc 10 ale ne moc... 1.3GB až 2.5GB XP žraly 400MB až 1GB.... při normal use.... což je fain, brácha byl v šoku, že mi 10 žerou jen 1.5GB cca protože na začátku asi to bylo 4GB.... taaakže se něco změnilo asi.... o tom se nepsalo, nepíše, tak o tom píšu já :_) Brácha psal "ty vole, jakto 1.5GB.... win 10 žerou přece 4GB s přehledem..... noooo hovno vole.... už dávno ne :-) max sem měl 2.5GB z 4GB.... jo nechápe.... :biggrin: Já to chápu byla kdysi doba kdy si všichni kupovali RAMKU :-) bylo to populární :-) Pka až pozdějc.... tak microsoft vydal update co tu ramku uklidnil :-) :-)
No už prostě asi nelítá do 4-5GB... ale max 2.5GB... klíííídek :-) Al o co šlo? No šlo o to prodat RAMKY... :biggrin: To se povedlo...
A jakmile se to prodalo.... tak pak microsoft udělal update... poooozdějc.... že vlastně tu ramku ani vlastně nepotřebuješ :-) :-) ojjjjjjj
Brácha řikal: si děláš asi prdel ne? No ne....
muj snímek.... dostal sem se i na 1.2GB :-) :-) Joooo a deska ABIT si dá i 8GB.... ale jak je vidět to neni třeba :-) Okeeeeej jinou grafárnu... akčnější :-)
Tady se žádný blitkoiny těžit nebudoooo :-)
Obrázek

No na tohle seledování mě užije... já to sleduju rád... tyhle grafy... díky nim člověk pozná lec-coc :-) z1.2GB je fofrem 2.0GB
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No hrajou perdy.... neskutečně výýýýbornej sound...
http://149.56.14.57:8050/stream
Přes X-fi Xtreme audio a Onkyo HT-R558 a Yamahy RH5Ma.... YES.... Je to prostě pekelně hustý.... :biggrin: když se zrovna nerozcvičujou :-) nebo nehraje něco oldies...
http://streaming.martiproduccions.com:8000/indianahd
http://streaming.radio.co/s5f36b8035/listen
cajk
Poprvý sem taky něco přidal do wikipedie.... fotku mi to ale nevzalo... a je tam dobrá cenzura... když sem tam psal poprvý, tak mi to někdo zamítnul :-) woow na to nejsem zvyklej :-)
člověk se s tim psal jak idiot.... a pak to nějakej jouda vymazal :-) Bad... lidi tam víc hlídaj než aby přispívali.... to je divný :-)
Tak sem na oplátku vymazal někomu něco jinýho.... zbytečný kecy.... a dal sem tam svoje... :biggrin: Neserte mě :-) :-)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sound_Blaster
https://www.creative.com/oem/products/s ... sb104x.asp
https://www.creative.com/oem/products/chips/CA0110.asp
https://www.creative.com/oem/resources/ ... SB104x.pdf
https://www.creative.com/oem/resources/Chips/CA0110.pdf
Miluju Tinu 3 :-) :inlove: Lidi měli hemzy.... neni to chip EMU no neni.... ASIO umí/ neumí.... no já ho mam... ale nepoužívám ho.... mam radši mix SPDIF Direct sound, ASIO zní monotónně... direct sound je lepší down mix... :wink: ASIO je no prostě mrtvý.... je poslechově nezábavný. Chápu že někdo může mít fakt nervy z toho že levej a pravej channel nejedou synchronně... ale je to nuda... to zpoždění atd.... co umí direct sound je prostě lepší poslech... sorry.... :biggrin: 96/24 umí taky :-)

Tohle je audio Špička.... prostě... WOOOOOOOOWWWWWWWW :-) HOOOOOLY SHIT!!!!!
http://149.56.14.57:8050/stream
Na tomhle se daj testovat aparatury a sluchátka.... jojojo :biggrin: Naprostej úlet hustotka..... krása zvuku ty vole... sem rád že to můžu slyšet tak hustě.... hoooly shit :-) :biggrin: Tak tohle je mega good.... :-) :listen: :inlove: no nemá to chybu... kurfa je to hustý :-) Ten člověk co tohle vysílá je poklad.... :-) tohle je sound HEAVEN....YO to je paráda...
http://178.32.62.163:8096 no a mix... něco jinýho....
fain test... ono se blbě testuje když má každej jinej zdroj.... takhle je to fain... no taky bych řek... má to svojí logiku....nový frekvence, nový zvuky... fain
ne něco se nedá poslouchat... něco ale jo... a to si musí každej vybrat.... :biggrin: já sem hoooodně vybíravej.... ve všem....
Ku příkladu dneska sem chtěl HDMI kabely, našel sem za 99kč a borec přišel a ptal se jestli mi může pomoct? No díky--- já teď du hledat prkýnka od hajzlu.... to je tááámhle ojojoj :-) díky sem poslouchal muziku a mix tenhle borec :-) :-) fain...

totiž problém mýho prkýnka od hajzlu je ten, že hajzl je na hovno... prostě se vychčiješ a pochcaný je všechno... prkýnko, kryt, i stěny kolem mýho hajzlu.... a to chčiju normálně... nesprchuju.... ten hajzl je tak debilní že všechno rozstřikuje.... kokot :biggrin:
Tak sem... jak se to jmenuje.... kurfa v Hornbachu... njn sem našel HDMi kabely a pak sem šel do oddělení prkýnek od hajzlů :-)
Kuuurfa to je prkýnek..... no tak sem si poslouchal muziku a vybírám... jo tak tohle je hustý.... nejsouuuu????!!!! :-) a sakra asi tu máme podobnej vkus.... matný černý... no tak ne ty vole :-)
Asi přijel team pišusů a vykoupili černý matný kurvy :-)
No nevadí.... je tu velkej výběr... nějak mi pad do rány Bambus??? oleeee no nekeke.... to je fakt bambus... :-) dobře tvarovaný... když to pochčiju, dobře se to utře.... nebo to zkape.... :-)
Vynikající.... To potřebuju.... chci mít pěknej nepochcanej hajzl.... joooo :-) Ne fakt j fain, chrom, bambus, žádná ropa, plast.... takovej eko :-) otázka je co na to moje chcanky.... noooo :-)

Tak pokusim se se o to starat.... :biggrin: je to drahýýýý ale tak to nevadíííí :-)
Hajzl je důležitej jojo...

Obrázek

Obrázek
tady to je pochcaný a nedá se to zrenovovat ? :-)
Jsou to kvalitní zažraný chcanky... kaputo :-) Mi Madre.... kaputo totalo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Tak Bambus....
Obrázek

Obrázek

Obrázek

No podstatný na tom hajzlu je to že se dá dobře čistit... kurfa :-)
to že je z bambusu je hezký :-) nemělo by tam bejt tolik chcanek "Cersanit"... jako kdysi---- fukkk Cersanit už asi fakt nikdy neeeeee :-) sorry to byl omyl.... Cersanit nebrat!!!!

A co myslíš že se stane.... no stane se to že budeš mít pochcanej bambus... :-)
No to já vim, ale líp se bude ten bambus otírat... vole--- takže bude fain.... a ty chcanky se tam tak nezažerou jako do toho plastu.... podle mě.... hohooooo no tak to uvidíme :-)
No to uvidíme..... :biggrin:
Poblém tohodle hajzlu je v tom, že prostě čuráš, a stříká to a kape všude kolem.... to neni muj problém ale problém toho hajzlu... kurfa.... jo sere mě to.... sere mě dost, ale dávám mu bambusovou druhou šanci :-) :biggrin: akdyž jí prohraje.... rozkopu ho....Cersanit.... ne to by bolelo... prostě to rozmlátim....
Hajzlové :-) :angry: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Šéfe ale Vy prej vidíte potenciál i v tom noooo v no já vim.... hele--- takže takhle to fungovalo.... a teď to fachá tak.... tohle ale my nemůžeme šéfe.... tak se inspirujte :-)
Ale jo joudové se inspirujte... a pak nazdar.... kurfa :-)
Co je do prdele za problém letenky???? dejte jim letenky zpátky a koukejte se s nima pomazlit kurfa...... :biggrin:
podstatný je aby odtud odjížděli a stály jim péra kurfa----- no jinak to nemá cenu.... toto... kurfa

šéfe já dávám vpoveď... bez důvodu... jak kurfa bez důvodu pěkně mi to povíš co se ti stalo.... :-) To bych se na to podival..... Tohle se nám tu nestává moc často... takže kurva s čim máš problém _
Chceš tu hrát nebo ne.... tak co ksakru.... :wink:
Přece mě v tom nenecháte... já tu hraju sám jak idiot.... hrajte se mnou.... bez hry to celý pude do prdele-------::::::?????::::::::::
tak jo kecám jde to hrát i bez vás... ne neptej se mě proč tu hru hraju.... hraju jí jen tak---- pro nic za nic... jo je to divný... je.
Hraju jí proto že nikdo se nikdy nedozví kdo sem..... a proto to hraju. Jsem nikdo... nic.... nepotřebuju bejt někdo..... takže tak... Nechci bejt známej a nechci media.... takže tak.
Ne nenajdeš mě protože to si chránim.... ale jesliže budu chtít najít tebe, najdu tě....

To sem viděl ve filmu.... ty si hovado :-) :-) Celej kurfa problém jsou pochcaný hajzly.... :-) ne pochcaný ale prochcaný :-) A s tim je konec kufa....
Je to tu samej magor kurfa.... :-) samej píčus.... řešej si tu zasraný hajzly.... kreteni.... co si to řikal ty hovadooo???? :-) Zopakuj to..... řekl sem že tu řešíte samý hajzly a sračky.... nooooo to si měl pravdu blbečku a dál co si řikal dál :-) No že je to všechno na hovno.... to sem napsal.... Ahaaaaaa tak to je asi nedorozumění..... počkej chvíli... chlapče :-) A ani se radši nehni.... musim si to rozmyslet co s tebou safra....
Držte huby a ruce idioti... začínáte mě srát... .... co to tu je... kurfa do prdele.... co si o tom mylíš ty gringo... noooo je to divný šéfe no to je divný do prdele..... co to tu je kurva za bordel?
kurfa šéf je nasranej a neserte ho.... pudete sem a všechno mi povíte.... no a já vám dám odpovědi.... :-)¨ok....
Hele nic nikomu neřikej.... nemá to smysl... nic nikomu neřikej... a necháme to bejt :-)
Já fakt nechápu proč lidi furt maj nějakou potřebu lidem něco řikat.... informovat je.... neni to debilní???? jo je to debilní.... :-)
Tak já vás informuju že nechci bejt informován a neinformujte mě.... :-) díky.... je to pro Vaší i mojí pohodu....

Ne ty mi nerozumíš, dřív to šlo pochcávat moje prkýnko... bílý.... teď už ne.... je to bambus a budu si ho hlídat a kdo ho pochčije i odrazem tak má problém :-) NIKDO nebude chcát na ten bambus.... kurfa....
NIKDO NEBUDE CHCÁT NA MUJ BAMBUS já sem musel investovat do jiných pičovin.... ale už nebudu investovat do bambusu kurfa.... :-) :listen: :oha: :tellme:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Zima neni... nic se neděje.... všechno je jedna velká deprese... kurfa... všeci mě chtej ojebaj no aaanooooo No a to se asi posrali neeee???? Ako prečo vyjebavat so mnou.... keď možeš jebat s klokanom treba.... :biggrin: :biggrin: alebo drevokocurem.... :biggrin:
ťažko so mnou vyjebeš.... pretože nievieš s kym jebaš.... takže bych zostal na slovensku.... tak asi
kurfa už mě to nudí.... vydrž vydrž........ oj ok
Slováci se nemaj co sem mrdat, to je moje hra... jojooooo :biggrin:

Mam rád klid.... :biggrin:

Ale sranda musí bejt.... :-) to prostě musí.... jinak nevim k čemu bych tu byl.... k hovnu.... jo asi jo
Měl bych takovej smělej dotaz: K čemu jste tu VY?????? resp. k čemu tu seš? nezdá se ti to bejt divný bejt zrovna tady :-) a nenápadně :-) tajně.... ty vole... :-)
Ne počkej.... tk buďto se bojej mě, nebo toho že se zaregistrujou... a pak budou dostávat každej den reklamy.... to si třeba myslej... no když se někdo zaregistruje, nedostane jedinou reklamu během 365 dní v roce.... takže tak :-) přeprodáváme ty data... no šlo by to asi... ale tohle neexistuje. data byly uchovaný před GDPR stejně jako teď... prostě nikdo tady nemá zájem sledovat tě na netu nebo využívat tvý data.... nezajímá nás to.... :bigups: to jen pro ty co se bojej zaregistrovat.... nikoho to fakt nezajímá.... to řikaj všichni.... ale nám je to fakt u prdele....
Mně prostě přijde praštený že na foru jsou lidi stovky lidí co se bojej přihlásit----- já se taky nepřihlašuju všude---- ale tady je to ok.... je
já mam 3 emaily.... 4 vlastně.... 1 je na něco druhej je na něco třetí je na spam a sračky---- a čtvrtej je na klasickou poštu---- :biggrin: je to divný... ale nikdo neví o mně nic... :biggrin:
Málo lidí má 4 emaily----- většinu lidí by to ani nenapadlo.... každej má vzorně 1 mail :-) otázka je proč maj lidi vzorně jen 1 email :-)
Jo je to divný mít jich víc... je to divný... ale nikdo ti nikdy neukradne identitu hohohoh :-) Může ale fakt těžko....
Prostě neni dobrý mít všechno na 1 účtu..... na 1 mailu... tak prosim.... pauzu a teď reklamy.... :-)
Ne my tu reklamy nemáme a stejně všichni neretardi maj Ublock Origin... že psst :-)

Hele ale jak vůbec můžem fungovat? Jo tak tohle mě taky vždycky zajímalo.... ne nedozvěděl sem se to.... ale zajímalo by mě to fest dost... :biggrin:
Asi to někdo nějak financuje.... a jo rád bych to někdy financoval já třeba... až zafinancuju sebe :-)
No právě já nejsem náročnej a na nic nečekám... a většina lidí mě nezajímá..... což je oboustranný.... tyhle lidi nezajímaj tamty lidi....
Jo nějak se to tu ocitlo ta krásná hláška: "Tyhle lidi nezajímaj Tamty lidi"....... woooooooowoooooooooowooooooooooooooooooowoooooooooooooow
________Tyhle lidi nezajímaj Tamty lidi.... ______________" WOW Jan SPL. vvvv

kdo zajímá vůbec koho....... když tyhe lidi (ne) zajímaj tamty lidi...................
"TYHLE LIDI NEZAJÍMAJ TAMTY LIDI" chce to pomoct... ale já to nejsem.... sorry....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No pěknej hajzlík :biggrin:

jako lidi útočili.... asi moc drsnej hajzl :-) hele ser na lidi.... já na ně taky seru....

Jo prostě srát na lidi stejně ti nikdo nikdy nepomůže--- i kdybys krmil kočku psa.... ne vyserou se na tebe lidi i zvířata....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

jaký zvíře je fain... no žádný..... každý tě obtěžuje..... tak a tak
kočku bych nesněd... kdyby byla pěkná :-)¨
Tak tohle je uch\lný :)
Tohle by mi babička nikdy neudělala....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od zmaxxx »

Palačinky

Recept na jednoduché palačinky, které si můžete dát s marmeládou, tvarohem nebo masem.

Ingredience:
olej na smažení
mléko 400ml
špetka soli
hladká mouka 200g
2 vejce

Postup přípravy
1. Hladkou mouku rozmixujeme se špetkou soli, mlékem a dvěma vejci tak, aby vznikla správná hustá směs vhodná pro palačinky (ani řídká, ani moc hustá).
2. Na pánev s rozpáleným olejem vlijeme přibližně jednu malou naběračku směsi. Palačinku smažíme z obou dvou stran dozlatova.
3. Na hotové palačinky naneseme libovolné množství čehokoliv, co nám chutná. Vhodné jsou marmelády, tvaroh, pudink nebo masová či zeleninová náplň.¨

Dobrou chuť.
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od corona19 microb »

zmaxxx: supr, ale chtěl bych umět nej omoledy... omolety.... omelety :-) :-) nikdy sem nedělal omelety... a stačej na celej den s pivkem.... na prkně někde :-)
Jak udělat nejjednodušší a výborný omelety... :-) To mi poraď :-) palačinky mi tak nechutnaj aleeee omelety.... to je jiná :-) prostě ráno kafe.... doutníček, pak blbneš na snowboardu.... a omeletu... s 1/2 pivkama... a drandíš do večera.... energie akorát.... omeleta mě zajímá... nikdy sem jí nedělal---- ale mam jedny oblíbený v Panorama na Kronplatzu.... tak takový bych rád uměl :-)
Tu si tam dáš s 2ma pivkama... a chce se ti drandit dál... NRG akorát... volský voka umim výborně.... ale omelety neumim... :-) A už vůbec nechápu proč by měly bejt omelety jen k snídani... Jsou přesně akorát na prkno, omeleta, 2 pivka, kafe třeba navíc--- :-) mega relax a frčíš... Nrg přesně akorát-- ne fakt nechápu lidi co se vyvezou nahoru aby se přežrali.... nebo i ožrali a pak se vezou lanovkou dolu... to jsou sráči :-) :-) ale je pravda je, že ta sjezdovka tam je dooost drsná :-) mega black... :-) ale proto je tak supr to sject s nrg akorát a dát si doutníček v privátní lanovce a pozoruješ ty chudáky co se báli.... no vlastně si lanovkou vyjedou na oběd s lyžema, prknama a pak zase dolu... lanovkou :-) svět je jeblej :-)
já to mam tak že čim drsnější to je, tim víc to chci... :biggrin: pak ten doutníček v lanovce nahoru chutná líp :-) Afurt musí člověk poslouchat muziku... ta dělá tempo a ten požitek.
Bez Helmy... ne tu fakt ne.... sluchátka stačej :-) nikdo neměl nikdy kecy... no ještě aby jo.... :-) stejně bych ho neslyšel :-)
Jo tahle sjezdovka je drsná, člověk se musí soustředit právě jen sám... se svojí hudbou.... jinak uděláš chybu a bad :-)
Jo mam to tam rád... max soustředění.... max si to užívaj i uši s muzikou.... člověk je jakoby nesmrtelnej tam... jak to zná.... :biggrin: Ale jo musíš si odpočinout, protože ta černá potvora ti dá zabrat :-) zvláště když je někdo rychlejší než ty... ty mě serou :-) :biggrin:
Nooo jen počekej až se rozsekáš tak pak budeš pěkně v klidu oleee :-) faktem je že když si tuhle sjezdovku dáváš furt, tak tě pak unaví.... vytříská z tebe veškerou energii.... potvora... :-) Ale tak stejně víš že bys nikdy nebyl takovej sráč co by se vyvez lanovkou nahoru šel na oběd... mega oběd... a pak se bál sject dolu :-) :-) tyhle lidi tam jsou :-)
To sem prostě nechápal.... podstata je nabrat si všechno a pak se nemoct ani hnout :-) :-) To je absurdní....
No fakt je ale že přežranej a ožralej člověk by tu černou nesjel ani omylem :-) :biggrin: no člověk musí bejt vysportovanej 4 pivka jen tak... a černá.... no je to tak-. :biggrin:

Sport mě jinak nebaví... takže stop :-)
Ty omelety by mě zajímaly... jo já vim že se to dá najít na netu... ale já chci radu jak udělat nej omelety... ne ty internetový.... :biggrin:

No já to tu budu jen kontrolovat aby mi nikdo nezneužíval moje témata... :biggrin: než to zgebne totálně... což nebude dlouho trvat... je to tu absurdní.... :biggrin: už pár let a chce to prostě změnit... Format c:// and clone to next system---
tohle je zaseklý někde v roce 2000.... a je to sračka....
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od corona19 microb »

No je potřeba udělat nový stránky jen na oldtimers celicy.... a prostě zmizet odtud.... :biggrin:
pak tu zbydou jen 6tky co budou taky brzo old timerky.... no prostě bych to přestěhoval....

No je to taková novinka bejt old timer pro 5g???... je.... tak já budu jen tak zjišťovat co na to pojišťovny.... celica má direct.... můžu vypovědět kdykoliv... aleeee maj info o tom že celica je veterán? já furt čekám na dopis... abych se jich zeptal.... podivejte se nechci mít veteránská značky... ale chci mít levný pojištění.... takže co???? No já vim že vám můžu dát výpověď kdy chci... aleeee mě zajímá jak to máte s veteránama.... předpokládal bych že si to system uvědomí... a bude respektovat že je to veterán, ale chci k tomu pojištění skel... jako kdysi 5000,- stačí... tak jak ????
No na to sem zvědavej....

Subaru nechám u AXA... si zvedli jak jinak cenu asi o 150,- ale už jste na limitu... příště mizim... :-)
Celica Direct... noooo tady sem zvědavej... jak se s nima člověk dohodne.... kdybych se dohod fain, tak jim dám i subaru.... ne nechci platit pojistku na celi... ta jí má mít gratis...
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od corona19 microb »

ale tak to zkusej... zkusej vytřískat prachy i z celicy--- :-) nebo neeee..... :biggrin: dělaj jako že nic... :biggrin: jo 1/2 roku je přeplácim... ale jako že nic :-) tak sem zvědavej.... na dopis Direct
přeplácim je a čekám... jako dostal by mě dopis typu: vaše vozidlo je nyní veterán, gratujulujeme.... máte u nás služby defakto zdarma... atd... to by bylo fain... jinak mě naserou :-)
Nikdo nebude vojebávat celi 706---- nikdo kurfa....
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“