ID Auto - Brno

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
MKD
Navigátor
Příspěvky: 112
Registrován: sob 23.08.2014, 10:17
Bydliště: Brno

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od MKD »

Moje zkušenosti s ID auto Brno jsou více než nagativní:
Před nějakými třemi lety jsme po drobnější kolizi nechávali auto opravit právě u nich - naposledy!
Když to hodně zkrátím, tak: na faktuře jsme měli novou nádrž na kapalinu ostřikovače, nové čerpadlo. Po necelém roce přestalo přestalo ostřikování čelního skla fungovat (zadní jede doteď). Reklamace by byla možná, ale za další peníze - zaplatil bych práci.Takže jsem rok a něco jezdil bez ostřikovače.
Teď (včera) jsem si nechával udělat nové zadní brzdy u známého v neautorizovaném servise (Kuřim, kdyby někdo chtěl kontakt, dodám).. A při té příležitosti mu říkám: koukni na ostřikovač. Koukl. Nádrž je prý stará minimálně 10 let, čerpadlo je prasknuté a zalepené. Jedná se nejspíš o to moje původní, které se dalo opravit..

Při předávání auta do ID Auto Brno jsem jim řekl, že chci mou nefungující nádrž a čerpadlo (jako důkaz, že to vyměnili). Dostal jsem to. Mám obojí doteď ve sklepě. Ale čí nádrž mi dali, to teda netuším..

A aby toho nebylo málo, rozbili mi při opravě přední blinkr (plastový, na opačné straně, než byla požadovaná oprava, takže jsem si toho logicky nevšiml). Někdo do něj v servise asi trošku ťuknul, takže jej pro jistotu zalepili průhlednou izolepou. Všiml jsem si toho po nějakém měsíci. Zároveň jsem ale věděl, že já jsem rozhodně nikam izolepu nelepil a mezitím auto v servise nikde nebylo.

Nikdy víc! Nejlepší zkušenosti mám se servisem ve Zlíně ( http://toyota-zliner.cz/). Nikdy mi tam nic podobného neprovedli, je s nimi úplně jiná komunikace, opravy perfektní, včas, podle domluvy. Žádné bonusy jako v ID Auto Brno...
Toyota Corolla TS 2.0, executive, 2019
Toyota Yaris, 5 dv., benz. 1.3, automat, 2007
Toyota Avensis, benz. 2.0, Liftback, Sol, 1998
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Haky »

Funguje ID Auto ještě jako autorizovaný servis? Nebo již také skončil? Na Toyota.cz zmizel ze seznamu společně s několika dalšíma. Tak asi už jedině do C&K, ten snad nestihnou zavřít.
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Pavlos1983
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12.08.2015, 10:58

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Pavlos1983 »

ID znám jen z internetu, ale koukám, že se tu píše o nich dobře. Tak aspoň tip.
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Xfield »

Haky píše:Funguje ID Auto ještě jako autorizovaný servis? Nebo již také skončil? Na Toyota.cz zmizel ze seznamu společně s několika dalšíma. Tak asi už jedině do C&K, ten snad nestihnou zavřít.
Když mi teď Toyota posílala seznam servisů (kvůli výměně airbagů), ID auto tam bylo uvedené jako autorizovaný servis.
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Srandista »

Hej, od novembra ci kedy opat dostali licenciu. Akurat este furt nie su autorizovany predajca.
Pavlos1983
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12.08.2015, 10:58

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od Pavlos1983 »

Já sice chodím v Brně do jiného autoservisu, ale co mám tak pochytané názory od lidí na ID, tak opravdu většinově mluví dost pozitivně, takže na tom asi něco bude.
gooffyy
Věčnej rejpal
Příspěvky: 556
Registrován: pon 20.12.2010, 10:54
Bydliště: Brno

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od gooffyy »

Další pozitiva pro tento servis......

Nechal jsem tam dělat vstřiky a čerpadlo... na vše tam mají odborníky, poradili a pomohli jak nejlépe uznali za vhodné pro moje auto.. + cena

Táta tam jezdi s drobnostma se 4letým Yarisem a kolikrát mu to opraví na počkání a třeba za žárovku nechtěli ani peníze.. je to drobnost, vím, ale ten přístup stojí za to.
Toyota Avensis 2,2 D4D 110KW
vittorio
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: sob 14.10.2017, 08:24
Bydliště: Rousínov 68301

Re: ID Auto - Brno

Příspěvek od vittorio »

Nemůžu si stěžovat,muzu mít vlastní i neznackove díly přístup perfektní ceny více než dobře. Přesně se domluvim jak dlouho to bude trvat a za kolik. Asi se vyvinuli k lepšímu. Na rozdíl od některých garážových vseumelcu mají totiž originální vercajk a zkušenosti. Já ID auto chvalim
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“