Camry XV20 1996 3.0 V6 AT (rady pro nezkušeného nováčka :)

vše ohledně modelové řady Camry
lisakus
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 11.08.2005, 15:24

Re: Camry XV20 1996 3.0 V6 AT (rady pro nezkušeného nováčka

Příspěvek od lisakus »

Caddy píše:to je zrovna docela hezke, jen mi prijde, ze to je namontovane obracene (paprsky proti srsti) :) Mne v 95 % pripadu prijde, ze vymyslet neco lepsiho nez original, je dost tezke...a zvlast u takoveho devadesatkoveho sedanu :) Obecne mam nejradeji spise vice jemnejsich paprsku... a dalsi plus pro original je jistota, ze to bude sedet, zkoumat vsechny mozne parametry a rozmery u neroiginalu, pripadne zkouset, zda to vubec vyjde, me moc nebavi a nelaka :)

Co jsem tak lovil na googlu, nejvice mi padlo do oka asi tohle, ale uz je to taky na to auto az moc sportovni...to, co jsi ukazoval Ty, je asi z mizerneho vyberu to nejlepsi :) Je trochu smutne, ze ty poklice tomu mozna designove sedi nejlepe :)

Ale ten dvouton, mnam :)
Obrázek
to jsou camrynky vyráběné v austrálii, tam jedině se dělala combi verze 1997-2001 s pravostraným řízením, japonci jinak všude jinde vyráběli camry 1997-2001 pouze sedan
lisakus
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 11.08.2005, 15:24

Re: Camry XV20 1996 3.0 V6 AT (rady pro nezkušeného nováčka

Příspěvek od lisakus »

Caddy píše:
zvady2 píše:já mám nahoře na CD a dolu na kazety :D = ty tam máš jenom plast, protože nemáš originál rádio v nejvyšší výbavě
No pockej, tohle je taky origo, je i v prospektu :) Jen teda je vice verzi...takze pod tim fakt neni nic, jo? Proc to maji tak blbe vystrceny v tom pripade...ach jo :)

To me tak napada, jeslti by teda nesel udelat nejaky plast treba s AUX a USB a napojit ho na radio :-D (neco jako 3,5" sloty v case PC :)))
vystrčený je to proto že za jízdy když potřebuješ ladit tak se o to dobře opře ruka aby se neklepala a trefil si čudlíky, mě to je docela pohodlný :)
Odpovědět

Zpět na „Camry“