LandCruiser - 3 detské sedačky

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Odpovědět
VonSatrapold
Navigátor
Příspěvky: 82
Registrován: úte 24.11.2009, 12:40

LandCruiser - 3 detské sedačky

Příspěvek od VonSatrapold »

Zdravím Vás. Zvažujem kúpu auta, do ktorého sa do 2. radu sedadiel zmestia 3 detské sedačky vedľa seba a všetky by mali byť na ISOFIXe. Mám 4 roky Rav4-ku a som s ňou veľmi spokojný, preto by som najradšej opäť kúpil Toyotu a do úvahy prichádza práve jazdený Landcruiser, niekedy okolo roku 2010 výroba.

Chcem sa preto spýtať, či Landruisery majú vzadu 3 isofixové úchyty, alebo iba dva a tiež čo si myslíte o Landcruiseri ako rodinnom aute. S autom jazdím tak 70% po bežných cestách a 30 po poľných cestách, resp keď sa dá tak aj mimo, a to už aj tá RAV4-ka sa mi občas zdá málo.

A ešte jednu vec. Prosím, ja viem, že pre 3 deti je ideálny nejaký ten van a podobne, ale tomu sa zatiaľ bránim zubami nechtami, čiže návrhy iných aut ma momentálne nejak nezaujímajú, rád by som videl názor práve ľudí ktorí majú skúsenosti s LC. Dík
Flare
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 05.10.2014, 22:13

Re: LandCruiser - 3 detské sedačky

Příspěvek od Flare »

Podívám se Ti, ale na 99 procent jsou vzadu jen isofixy dva ... Jinak LC je jako roidnné auto myslím víc než dostatečné :-)
MUF_IV
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23.06.2019, 08:48

Re: LandCruiser - 3 detské sedačky

Příspěvek od MUF_IV »

Ahoj klubáci,

měl bych prosím také dotaz, řeším nějakého LC s tím, že potřebuji auto které zvládne 3 dospělé a 2 dětské sedačky pohodlně na cca i 500km přesunu. Hlavně řeším druhého dospělého, např mezi sedačkama v 2 řadě ? Kolik je tam místa ? Aktuálně jezdím tohle s BMW X5 a nedá se to na delší trasy, manželka se tam nevleze a to je štíhlá :) .... do auta bych investoval max 300t, bude to auto " jen na někdy ".. Ještě dotaz ohledně 7 místné verze. Jak se na těch sedačkách sedí a jak je to tam s bezpečností...vím že tyhle verze jsou ale nechce se mi do toho moc...raději bych pokud by se vše vešlo na 2 řadu sedaček. Je mé smyšlení reálné ? a jaké jsou látkové sedačky... z pohledu na inzeráty to vypadá jako pohodlná "papuč" ale jsem zvyklý na kůži i z hlediska udržby...
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 723
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: LandCruiser - 3 detské sedačky

Příspěvek od DavidDDD »

Z toho rozpočtu vychází hodně jetá 100ka, nebo ojetá 120ka. Jestli sedáky s isofixem, tak 100ka až po facliftu. U 120ky je to řešený naprosto napikaču. Za mě druhý (velký) dopředu a žena dozadu, to je o.k.
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“