Koupě Versa z Toyota Výhodně

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Efi80
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 10.03.2019, 20:54

Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Efi80 »

Čau :) mám prosbu, chci si splnit sen a pořídit Verso. Zaujala mě nabídka odtud https://www.toyotavyhodne.cz/cze/ojete-vozy
Zajímají mě zkušenosti vás majitelů(závady, koroze spodku, vrzání palubky atd..) Popřípadě pokud má někdo zkušenost s
Toyota Dolák Příbram.
Pročetl jsem snad celé fórum a na nic zásadního jsem nepřišel(samo nějaký drobnosti jsou).
Budu rád za info. Díky EFI :)
Corolla 1,6 Valvematic.
Uživatelský avatar
Viper54
Manager Týmu
Příspěvky: 310
Registrován: ned 23.01.2011, 17:00
Bydliště: Pardubice

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Viper54 »

Mám Verso 5 a půl roku a žádnej problém,je to pohodlný,prostorný auto,můžu jen doporučit.
Carina II (r.v.1989)
RAV 4 (1996)
SUZUKI LS 650 Savage (chopper) -2001
Corolla 1,4 HB (1999)
SUZUKI Grand Vitara 1,6 (2005)
Corolla Verso Sol 2,0 D4D (2004)
AYGO 1.0 2010
Verso 1,6 Active (2013)
MR2 SW20 (1991)



Rejži a nic jinýho!
simonides
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 21.08.2010, 17:58

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od simonides »

Mám Verso1,8 8 let a maximální spokojenost , ale nebrat 1,6 je slabá a naftu pokud má víc najeto jsou s ní problémy kvůli různé kvalitě nafty , tak jedině benzín. Doláka můžu doporučit, jezdím do toyoty Dolák v Českých Budějovicích a jsem spokojený s přístupem a ochotou zaměstnanců.
Casey
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11.03.2019, 12:24
Bydliště: Tábor

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Casey »

Zdravím, v Toyota výhodně v Příbrami jsem v srpnu 2018 kupoval Verso .Taky jsem ho moc chtěl. Domluvil jsem si schůzku, přes internet jsem si vybral asi tři čísla aut z nabídky (ty mají přidělená) a po příjezdu do Příbrami mi prodejce vybraná čísla odemkl a já jsem měl dost času na jejich prohlídku. Byl jsem tam v sobotu. Auta mají najeto kolem 15000Km.Já jsem nakonec vybíral podle vzhledu. To, které jsem vybral, mělo najeto těch 15000 Km, ale bylo tam i s najetím 11000Km.To mi ale připadalo v ,,horším‘‘ stavu než to naše (škrábaneček na kole od obrubníku ). Auta jsou téměř stejná, stejné výbavy. Byla to prý auta, která měl nějaký zaměstnanec Toyoty, rok ho měl v užívání a pak se prodává. Jezdil s ním tedy jeden člověk a vypadá jako nové. V inzerci je uvedeno stav nového vozu a to určitě souhlasí. S předváděcím vozem se to srovnávat nedá, to většinou bývá v mnohem horším stavu. Střídají se tam zákazníci atd. Po vybrání vozu proběhla předváděcí jízda a domluvil jsem si, že vůz zaplatím přes internetbanku a po tom, co proběhla platba nám prodejce volal, že je auto převedené a že si pro něj můžeme přijet. Součástí prodeje byly zimní pneu, v autě není rezerva, ale pouze opravná sada. Já jsem si tam dokoupil rezervu se zimní pneu. První garanční prohlídka byla na náklady Toyoty.
Efi80
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 10.03.2019, 20:54

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Efi80 »

Super je rozhodnuto mám domluvenou prohlídku. Děkuji vám moc za rozhodující informace :)
Corolla 1,6 Valvematic.
tomas1870
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: pon 27.08.2018, 08:17

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od tomas1870 »

Verso môžem iba odporúčať. Ak dovolí rozpočet, tak odporúčam benzín 1.8 s CVT automatom. Kupil som na Slovensku niečo podobné, moje mal jeden nemenovaný predajca a po 15000 km mohol predať. Čo mne vadilo a "prerábal" som bol príjem FM rádia - pomôže iná anténa, predné reproduktry - menil som, hneď som aj vytlmil predné dvere a už tak na ďiaľnici nehučí. Svetlá - halogén nič moc - dal som led, Trocha mi vadí sedenie vodiča, nejako mám problém nájsť dobrú polohu ale už neriešim, asi som si zvykol. Prístrojovka hlavne stredný panel okolo páky automatu sem tam vydáva rôzne zvuky, pri zmene teploty, napr. v zime kým sa vykúri vnútro.. dá sa s tým žiť. Ináč spokojnosť.
Toyota Verso 1.8 CVT LPG Obrázek
Toyota Auris 1.6 CVT
Uživatelský avatar
indet
Manager Týmu
Příspěvky: 432
Registrován: pon 25.03.2013, 19:57

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od indet »

Efi80 píše:Čau :) mám prosbu, chci si splnit sen a pořídit Verso. Zaujala mě nabídka odtud https://www.toyotavyhodne.cz/cze/ojete-vozy
Zajímají mě zkušenosti vás majitelů(závady, koroze spodku, vrzání palubky atd..) Popřípadě pokud má někdo zkušenost s
Toyota Dolák Příbram.
Pročetl jsem snad celé fórum a na nic zásadního jsem nepřišel(samo nějaký drobnosti jsou).
Budu rád za info. Díky EFI :)
Jsou to auta z operáku, sleduj opotřebeni auta v interieru napoví ti, jak s tím kdo jezdil a jak se k tomu choval.
AUR 10, OCT II, VER 13
Obrázek
quaero
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: stř 10.08.2016, 11:07

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od quaero »

Nevypadají zle. Jak je ten 1.8 motor vhodný na přestavbu na LPG? (Nájezd budu mít 25000km/rok)
Volvo V70II 2002 CNG
Uživatelský avatar
indet
Manager Týmu
Příspěvky: 432
Registrován: pon 25.03.2013, 19:57

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od indet »

Je to jak se podíváš, zmam kluky co s tím jezdili jak s vlastním , ale i jednoho kterému to bylo fuk. Jak pišu víše. Stav auta hodně napoví o dočasném majiteli. Na druhou otázku by měl spíše odpovědět plynař, ale co vim do japonských a korejských aut se plyn spíše nedoporučuje.
AUR 10, OCT II, VER 13
Obrázek
Uživatelský avatar
Maxifik
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pon 03.09.2018, 14:40
Bydliště: Trutnov

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Maxifik »

Já bych se plynu nebál. Musí se mazat sedla ventilů a musí to dělat dobrý plynař. pokud použije modernější LPG systém komunikující po OBD s autem je to OK. Já to tak mám a ani nevím, kdy to přepíná z BA95 na LPG. Motor bez turba a bez přímého vstřiku je fajn.
Toyota Verso Active Trend 1,8 CVT (09/2013) 5M LPG
argus12
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: pát 19.10.2018, 20:17
Bydliště: Berounsko

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od argus12 »

Taky se chystám dát Verso do plynu. Mám ještě Corollu, která je v plynu už 11 let a stále slouží.
Ku8izn4
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: úte 23.04.2019, 22:34

Re: Koupě Versa z Toyota Výhodně

Příspěvek od Ku8izn4 »

Verso můžu jen doporučit , jízda je pohodová , naše verso má 150000 a nic nevrže nic neklepe , při vyssich rychlostech hlučnější (aerodynamika - je to hold trochu krabice ) .. mi osobně trochu vadí sedadla , ale spoustu známých tenhle problém neřeší , možná je to výškou 190cm . Doporučil bych benzín automat , když jsem v něm jezdil byla to naprostá pohoda a spotřeba se vlezla do 8l , ja se svým dieselem jezdím 6,6 převážne město ale dálkovky ti mic dolů nejde , cestou do řecka s vynulovaniu spotřebou jsem udělal 6.5 takže tomu autu je jedno kde jede spotřeba pořad stejná .
Toyota Verso 2.0 D4D 2011
Toyota Avensis 2.0 2001
Toyota Avensis T25 2.0 D4-Vvti A/T
Odpovědět

Zpět na „Verso“