Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

zviditelnění, propagace klubu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od 29Carlos »

Životnost samolepky na zadním okně je do první STK, jak píše Zvady. Stále se přitvrzuje...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od biscuit »

to neni argument. u dodavky, ktera nema vzadu sklo vezmou flexu? kde to jsme?
jinak, mne teda nedavno ten milej pan na stk nic nerek. myslim, ze kdyby to vadilo, tak by me alespon upozornil... fakt je, ze ja to nemam viditelne z pozice ridice, takze to absolutne nicemu nevadi a nuceni k odlepeni by byla pouha sikana.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od 29Carlos »

To co píšeš má logiku, ale bohužel předpis je předpis... :roll:
No a mně ten samej milej pán v sobotu sdělil, že v dubnu bude muset dolu... a nebylo to poprvý...:cry:
V podstatě to tak funguje od doby, co se auta fotěj...
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od Luke_Luke »

Ale no jo, to je "ponasemu". Priznavam, ze Jungmann by ze mne radost nemel, ale myslim, ze jste pochopili, co chci rict.
Kdybys mel opravovat kazdou spatnou koncovku od mistnich Stredocechu a Prazaku, pak bys zde pusobil pouze jako korektor :))

A pro mistni STK guru, pokud projde toto, pak zanedbatelny napis sire 11cm nahore na zadnim skle, ktere ani neni ve vyhledu, absolutne nemuze vadit.

Obrázek
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od biscuit »

luke: kdyz tys to tak hezky sladil, ze kdyz jsem to cetl, tak jsem povyskocil :-)

carlos: ja si snad na to auto nalepim "Ťoku, co tak blbě čumíš?!" a poprosim je, at si to s tim tak vyfotej, ze to je vzkaz :-)
nevim, urednici si tady delaj co chtej. vsichni nad tim kroutime hlavama, ze jejich predpisy nemaji logiku, ale nakonec se tomu vsichni podrizujeme. to je cesta do prdele. mne se to nelibi, mam v sobe prirozenej pud s tim bojovat, nebo aspon ukazovat, co si o tom myslim, ze si po sundani jedne nalepky schvalne nalepim novou a jeste vetsi.

neni nekde tenhle "predpis" k dispozici? celkem bych si ho rad precetl. abych nekomu nekrivdil ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od 29Carlos »

Luke: Jak stará je ta fotka?
Biscuit: A kdo říká, že jí tam zase nenalepím... :mrgreen:

On i technik na STK samozřejmě ví, že je to 3,14vina, ale je to jeho práce, která ho živí a postihy při zjištění jejich pochybení nejsou zrovna zanedbatelné...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od biscuit »

to ja samozrejme chapu. a vidim, ze i oni jsou z toho nestastni. a to je prave ten nejvetsi pruser...
mozna pasivni odpor je to nejrozumnejsi, co muze clovek delat, protoze by se z toho mohl taky brzo zblaznit :-) no jak rikam zvady, samolepky jsou i na par technickejch dopredu :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od Luke_Luke »

Carlos: Tahle konkretni asi starsiho data, ale tim jsem ti chtel jen naznacit, ze takovych aut jezdi po republice stovky, osobne vim o desitkach kusu, ktere odjizdi ze sousedni reklamky, jsou to vetsinou pizzerie(rozvozy) a podobne firemni vozy.

Doptal jsem se jeste kamarada, co dela na STK, rikal, ze to normalne muze projit, ale velmi zalezi na tom, jak se technik vyspi.

Takze v prekladu to znamena, ze zalezi, jak moc si nechas srat na hlavu.
Mne tam minule dusili hodinu za veci, ktere nebyly opodstatnene, ale ja jsem se snazil slusne argumentovat a nakonec jsem prosel bez jedine ujmy.(Jedna z nejvetsich bolistek bylo zadni zatonovane sklo pres treti brzdove svetlo - rekl jsem mu at mi pujci nuz a delal jsem jak nejpomaleji umim, po 5 minutach ho to prestalo bavit a sli jsme dale) :-))
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od 29Carlos »

Podle emisní známky jsem si to myslel... A i takovýhle polepy musely dolů...
No, já mám info takřka z první ruky, technik na STK a pak ještě pán z DEKRy... Oba dlouholetí známí, takže nepředpokládám, že by mě houpali... Ono je to spíš o tom, jak moc technik nechce přijít o práci... :wink:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od Luke_Luke »

Takže, aby to nezapadlo, pokud někdo chce, dávám šanci do příštího týdne, pak to řízneme pro ty, co mají objednáno ;-)
Luke_Luke píše:Od jednoho z Vás přišel nápad udělat samolepku ve stejném designu přes celé zadní okno, asi to není pro každého, ale když už to budu řezat ve větším, pokud by Vás tady bylo více megalomanů, můžu jich udělat více.

Vizualizace na te čeldě je slabší, ale aspon pro představu, kdyby něco, dejte vědět.

Obrázek
Obrázek
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

Příspěvek od Luke_Luke »

Mate jeste nekdo zajem o samolepky?

Ted se mi po dlouhe dobe ozval jeden clen a kdyz mu to budu rezat, ze bych rovnou toho riznul vice?
Vsechno info tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“