Previa I

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Previa I

Příspěvek od stolidus »

Zdravím pánové. Dostala se ke mě jedna previe. Překvapila mě tam vůle řadící páky ala vařečka v 10 litrovým hrnci. Tak jsem sundal kryt manžety. Nejsem sice znalec previí, ale řekl bych, že se za ty roky rozpadlo to silonové pouzdro, co v řazení bývá (kousek jsem tam i našel). Fotku jsem musel tak blbě zmenšit, aby šla vložit, případně můžu poslat originál velikost na mail třeba. Tak bych chtěl poprosit, jestli se nenajde někdo známější, kdo to třeba už řešil. Jestli se to dá koupit nové, nebo jestli je to totožné s nějakým jiným autem, kde se to ještě dá sehnat a nebo to zkusit vyrobit. A bylo by super, kdyby by byl ochoten někdo z vás, co vlastní previi první generace vyfotit z pravé strany rozdělanou kulisu, abych viděl, co tam má být, když je to v pohodě. To že je to normální stav nevěřím :-) Moc děkuji.
Přílohy
IMG_20190407_181223.jpg
(257.1 KiB) Staženo 814 x
carina e, picnic, starlet
stolidus
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: ned 07.04.2019, 15:01
Bydliště: Brno

Re: Previa I

Příspěvek od stolidus »

Tak jsem to normálně vyřešil, tak že jsem si tam vymezil vůli vlastním "pripravkem" udělal jsem to asi druhý den po tomhle příspěvku. Píšu to jen ,kdyby to někomu pomohlo. Takže možno smazat
carina e, picnic, starlet
Odpovědět

Zpět na „Previa“