Ventilátor topení a žárovky

vše ohledně modelové řady Carina
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Ventilátor topení a žárovky

Příspěvek od jarson »

dakujem, nepotrebujem iny diel.
Som presvedcený, že keby sa mi to chcelo vyoperovat von, tak to za par sekund vyriešim. len tam proste nevidim a nie som zvyknuty na nejake nasilie - zvlasť ked druha ide krasne pootocením von. Len ma napadlo, ci tu nebude nieco inak. proste ma prekvapilo, že sa to pretaca dokola , to nedava logiku, ak je tam bajonetový uchyt tej objimky.
Mam este anglicku Carinu, tak ma napadlo si to tam precvicit - no u nej obe objimky vyberem hravo .
No skusim použit nejake naradičko a uvidim. Nemam prave klavirne prstiky , asi to bude problem :)
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilátor topení a žárovky

Příspěvek od Stan »

Ahoj, tak jsem minulej týden absolvoval výměnu skoro všech žároviček. Měnil jsem všecky zelený v budíkách, ptž už svítily spíš žlutě než zeleně. A taky mi umřela žárovka ve vypínači předních mlhovek a pod kolečkem ovládání teploty. Tak jsem to vzal po letech jedním vrzem. Takže mám detailní info: v ovládání topení (vlevo směr ptoudění a vpravo teplota) jsou dvě žárovky. Samozřejmě jsou stejný bezpaticový. Ale ta pro směr topení je v patici, která nemá bayonet. Takže stačí jen zatáhnout dozadu. ta druhá za teplotním klolečkem bayonet má. Takže musíš otočit.
Tady je ukázka rozdílu, co dělají nový zelený žárovky oproti starým. Dával jsem klasická žárovky, co mají hlavičku jen namočenou v zelené barvě. nemá to žádnou tu gumovou šprcku.
Přílohy
budik po.jpg
(38.5 KiB) Staženo 1144 x
budik pred.jpg
(47.72 KiB) Staženo 1144 x
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
jarda123
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: stř 04.06.2008, 19:38

Re: Ventilátor topení a žárovky

Příspěvek od jarda123 »

Nevíš náhodou počet žárovek na osvětlení palubky?Že bych si je koupil předem.Díky
Toyota Carina E combi 1,6 16V 1997 LPG
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilátor topení a žárovky

Příspěvek od Stan »

Dvě jsou u ovládání topení, jedna v popelníku a jedna v kastlíku před spolujezdcem. Stojí asi 5kč jedna. Tak si jich můžeš koupit hodně :-) Ve vypínačích jsou pak ty menší a v budíkách jsou zas ty větší (stejný jako třeba v parkovačkách).
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Odpovědět

Zpět na „Carina“