Celica Rallye videa DVD

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Sem po delší době dostal chuť na videa sezony 1992-1995 kde vyhrává Celica 5g, safari atd... + jezdí i 4g celica
Našel sem tohle, a je to výýýborný :-) :bomb: za 140kč, což je supr solidní cena máš za 10minut celý DVD 4.6Gb
Mam sezonu 1992, koupim ještě jednu a 2 by moh koupit někdo další- podělíme se / nenápadně o linky :-) je to fakt paráda...
https://www.dukevideo.com/prd4745ED/Wor ... 2-Download
je to fakt luxusní zážitek v dolby digital, slint slint :-)

Ok nejlepší záběr byl jak se z Carlose Sainze kouří, a to fakt fest, když dojel rallye Catalunia Costa Brava a chladí se energy drinkem... to je dýmovnice :-) ten model mam :-) zažil peklo :-)
Celica 5g má nej zvuk, fakt bych jí poznal i se zavřenýma očima... nejlepší, jak samopal...kalashnikov AK47 :biggrin:
Safriš ještě chci ještě :-)
Beru i sezonu 1993...
https://www.dukevideo.com/prd4746ED/Wor ... 3-Download
Takže vyměnim přes SZ download linky 1992+1993 za 1994+1995 nenápadně... 300,- za 4 nej sezony toyota to se vyplatí místo 600,- :biggrin:
Nebo dám 2 sezony za 1... 2ma lidem akce :-)... sice prodělám 140,- :-) ale ty piva z vás dostanu :-) PS: to je poprvý v životě co platim za video... je to neobvyklý, ale sem čech, takže chci víc :-)
4 za cenu 2... korektní :-)

tyhle chci
https://www.dukevideo.com/prd4807ED/Wor ... 4-Download tady chci vidět Duncana na Safari rallye... jak vyhrál s reklamou na párky v rohlíku :-) místo Castrolu... :-) celi 5g
to auto podle mě toyota nechala sešrotovat, protože to bylo moc drsný... místo nadnárodních firem vyhrál párek v rohlíku :-) Nejlepší... :-) žádnej nadnárodní oil sponzor... potupný ale geniální.
Castrol ho podle mě odmítnul financovat, jako že je odpadlík... Duncanovi to ale bylo fuck... prachy měl, sponzora si sehnal komickýho... a znal to tam... byl to keňan... a pak s nima pěkně vyjebal :-) :-)
https://www.dukevideo.com/prd4808ED/Wor ... 5-Download tady je Fujimoto winner 1995 Safari rallye. Auto- originál je vystavený v japonsku... celica 5g

Zajímaj mě jen tyhle, s dalšíma si obchodujte jak je libo :-) 4g a 6g.... 140,- je fér cena... za ten zážitek, až komická...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

pěkná dobová 5g US market recenze
https://www.youtube.com/watch?v=OQr3jrKTqak
A zajímavá prezentace historie Celicy ve 13 minutách (US trh) ale vtipný to je... dělá si dobrou prdel ze supry a "cheating? oh my goood" To sem se smíchy málem posral :-) Dobrý. + ta vsuvka jak cvičí v tom chrámu tak to nemá chybu :-) :-) :biggrin:
https://www.youtube.com/watch?v=Gy4JnmX9D0s
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od gramo »

Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od Joey »

kubrt hrne
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Jako před 2 dnama sem psal psal... a najednou blackout :-) jako tohle mě sere... fakt sem se snažil něco napsat a už vůbec nevim co... a nějakej čurák mi vyhodil pojistky... ve 20:40
Okej... nahodil sem zpět muziku sem jel, ale co si to někdo dovoluje ve 20:40? tak tohle ne... utek sráč zbabělej... nahodil sem zpět... ale PC ne a ne naskočit.... blikala red dioda na desce.... hoooly shit... ten čurák ten čurák.... takže mi něco zničil!!! ten sráč.... blikání diody na retro systemu ABIT by mělo znamenat vadu zdroje... jo druhej den check zdroj jinej a okej wowww :-). Takže ten zmrd co mi vyhodil pojistky mi zničil zdroj Arctic cooling 550w kterej se už nevyrábí... ultra tichej paradoxně :-)
Takže komp sem rozchodil se zdrojem 750w Corsair, test ok hlavně že se nepodělala deska ABIT, tu mam prostě rád jako celicu... :biggrin: málo kdo jí má :-)
Zdroj je hlasitej, fučí jako prase, a bzučej tam mouchy :-) Arctic byl total ticho. No něco najdu, ale po tomhle sem se rozhod koupit UPS a už se nabíjí.... Fortron 800 -15minut bez proudu dá :-)
Tam mrdnu PC a Onkyo receiver... to bude sráč čumět až vyhodí znova, muzika pojede dál.... FUCK I0I0I0I0-U to nedá :-) :-) :biggrin:
Fortron Nano 800 a až přijde znova, dám mu do držky.... bude asi nasranej že ty pojistky nefachaj :-) :-) 1200,- investice :biggrin: Noční klid je od 22:00 ne od doby kdy se jelimánkovi zamane... :biggrin: :biggrin:
Už se těšim až to vyzkoušim... ten bude nasranej :-) :-) to nerozdejchá :-) až vyjdu ven s katanou :-) Má prostě pocit že pravidla si dělá sám... tak to je omyl... od teď je dělám já + Fortron Nano 800 UPS. :biggrin:
No je to divnej pocit když s tebou někdo vyjebává, je to srab, a navíc ti něco zničil.... takže teď chci vyjebat já totálně s nim :-) a to fest :biggrin: :biggrin: to nebude čekat :-)¨jej jak já se těšim až s nim vyjebu :-) :biggrin: :biggrin: jen zhasne světlo.... pc pojede, muzika taky a popadnu katanu a běžim ven :-) :biggrin: Ani se nehni ty zmrde... volám cajty... co si to kurfa dovoluješ šahat mi na pojistky? ty zmrde??? Znova to nezkoušej... ANI SE NEHNI čekáme na poldy... kámo :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Dneska mě tak napadlo co zkusit najít ten samej zdroj co sem měl... asi od roku 2008? 10 let jel... Arctic Fusion... a jo no nekecej, on se pořád prodává... WOW :-)
https://www.mironet.cz/Productlist/show ... tic+fusion
Libová cena... libovej zdroj, kdysi stál min 3.000,-... tišší zdroj neexistuje. Kvalita taky fest prověřená. Případný shocky při výpadu proudu už mu jistí záložní zdroj, cajk. Nemá to rád!
https://www.alza.cz/fortron-hydro-ge-550-d5508522.htm
tenhle je taky zajímavej, málem sem ho koupil.... ale nebude totálně tichej jako Arctic. Arctic má system taky procesor + extra out ventilátor, takže prostě 3 ultra tichý větroně Arctic =ABIT system ... naprostý ticho.
Sem s nim... zlatíčko AC :choon: :thumbsup: Když se člověk ultra soustředí a našponuje uši, slyší jen jemnej proud vzduchu... a to jen když má ucho pár cm od bedny.... dokonalý.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Jo ale tak tohle mě nepřestane bavit... došlo pivko, barrandov downtown skrz hlubočepy... terénní vsuvka :-) vyhazovací viadukt, lihovar, motor zahřátej :-) a sprintík.... krááása já tohle prostě žeru... celica sviští jako nová... poslouchá na dotyk... možná mi i čte myšlenky... ten neuhne... šup z prava semafor neví... orange ale jo zelená podřadit 6000rpm 2, 3 150 woooow :-) a šupky pro pívo :-) Už vlastně chápu tu reklamu co byla kdysi na celicu jak tam jedou pro vejce :-) Je to požitek... za nic bych to nevyměnil...
sem byl tak unešen, že sem málem projel vratama od garáže... sem pustil brzdu :-) jak sem byl volnej... těsně :-) No je to relaxace :-) Zase sem se kochal :-) Bez sebemenší chybičky... špičkovej strojek 3SGE Yamaha/Toyota. Někdy to musim nafilmovat z venku Dronem.... z pohledu řidiče je to Do prdele! Kurfa výborný... :biggrin:
Miluju tu akceleraci na Barrandov... to je zvuk úplně božskej.... drsnej agresivní i když je 3x utlumenej 3ma tlumičma... stejně je to hukot :-) 3SGE miluju to, všechno original žádnej sport tlumič, ale hukot to je jako prase :-) :biggrin: Většina uteče do pravýho... zvláště když viděj 4 lampy 2 vyklopený a 2 mlhovky yellow... clear left stage... 1989 :biggrin:
No kdybych neměl celicu a věnoval se ženě, měl bych asi hodně parchantů... :biggrin: :biggrin: Tohle byla lepší volba :biggrin: Na tamto je času dost, celica ale měla přednost... a má :-)
Momentálně no už cca pár let je jediná modrá original v EU 2.0 GTi původní, s pár vychytávkama... označená, mam jí označenou různě...neexistuje aby se mi ztratila :-) ... Neni nikde stejná, ani podobná... potvora :biggrin:
Ale jo bude to chtít nový brzdový vychytání... komplet, mechanik má recht... sice to nemá chybu, ale sichr je sichr.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Ale joooo se si tak řikal jestli jako mi někdo vypne pojistky... ne--- divný jel sem až na max... skoro 80 na Onkyo... masakr musim říct :-) Takže na silvestra to neva jako...ale já sem potřeboval zjistit právě opak... aby to někdo vyhodil a hrálo to dál :-) :biggrin: hlasitost dávám max 50 ale dal sem 70 a víc a je to drsný teda :-) :-) ten test bude nenadálej tajnej... :biggrin: pojď a vyhoď mi pojitsky... kámo :-) :biggrin:
Zároveň sem si stáhnul rallye serii 1993. jako jsou tam zajímavý pasáže... fanynka dole bez-- :biggrin: furt nikdo nechce vyhodit pojistky... divný... :biggrin: 0:50 1.1 2019

Noo takže ten píčus je asi na dovolený... takže si na něj musim počkat :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica Rallye videa DVD

Příspěvek od micron »

Tak sem Arctic Fusion zpětně navrátil, teda je to úleva... ten Corsair 750w vypučenej bylo utrpení... hučel jak větrnná elektrárna, syčel/ bzučel- ložiska. Fakt psycho zdroj :-)
Tohle je jako pohlazení... Arctic Fusion. Ten samej prostě to nemá chybičku... zdroj je jako motor u auta... u Arcticu to poladili tak, že nikdo za těch spoustu let neudělal lepší zdroj. A mam fakt radost že se dá sehnat... nebyl bych spokojen s jiným :-) 3 roky záruka.... neni ani potřeba, ten je nesmrtelnej, když mu už nikdo nikdy nevyhodí proud. Teď je chráněnej. :biggrin:
https://www.mironet.cz/Productlist/show ... tic+fusion
děkuji :biggrin: Jako ale ten původní byl fakt hustej... ten přežil asi tak min 10x vyhození pojistek :-) 9+ let životnost, pořád byl tichej, ložiska jako nový, bez zvuku... a žádnej prach uvnitř. Dokonalej zdroj. AC uměj... :bigups: je to tak tichý, že si člověk neni jistej jestli je pc zaplej :-) Supr prostě. Dřív jich AC dělalo víc druhů, ale existuje jen tenhle... slyšel sem od jednoho borce, že měli problémy... tenhle model ale ne... to je zlatej grál...
https://www.czc.cz/arctic-cooling-fusio ... 14/produkt
no 93 fotek a člověk by měl mít pocit že to jako nemůže mít znova :-)
Nechápu proč to AC už nevyrábí, jen doprodává.... nějaká ta modifikace- odpojitelný kábly... cena 2200,- a jako neměl by ten zdroj konkurenci jako kdysi... ticho je ticho. :twisted: Já bych totiž klidně koupil i ten původní co mam o 1000,- dráž a ani bych se nerozmejšlel :-) za 1200 je to fascinující... :biggrin:
https://www.arctic.ac/eu_en/fusion-550-eu.html
Nooo ta čičinka jak si lebedí... jako já :-) výborná reklamka :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“