zabezpečení vozu

Odpovědět
aknevrec
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13.12.2018, 15:36

zabezpečení vozu

Příspěvek od aknevrec »

...dobrý den, mám C-HR v hledáčku na pořízení nového vozu, ale chtěl jsem se tímto informovat o možnostech zabezpečení vozu proti odcizení. Nevím zda je možné instalovat zamykání zpátečky, u prodejce mi řekli. že Construkt patrně dodávat nelze, nabídli mi nějaké satelitní zabezpečení. Proto bych rád zkušenosti někoho z Vás. Spíše bych šel do 1,2MAN asi ve vyšší výbavě. Zkušenosti ocením a díky předem za info.
Uživatelský avatar
farnell
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1364
Registrován: pon 07.03.2016, 20:43

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od farnell »

Toyota Corolla 1.8 TS Trek 2021
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 21:41, celkem upraveno 1 x.
AllBunda
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 19.10.2018, 12:30

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od AllBunda »

Mně prodejce bez problémů namontoval Medvědblok
kyry
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 16.12.2018, 09:17

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od kyry »

Zdravim,měl jsem ten samý problém,prodejce se k zabezpečení stavěl negativně,prý nic takového zatím nedělali,lide to nechtějí a toyoty se nekradou.Defendlock se nedělá a construct zatím taky ne.Komunikoval jsem z constructem a na c-hr to ještě nemají,ale pokud jim tam auto nechám tak si na něm vyzkoušejí co by tam z jejich produktů šlo a namontují to tam.Ale upřímně nechce se mě jim nechávat auto jako zkušební vzorek.A zeptám se - medvědblock mě nenapadl,kolik to stálo a kde to dělali?Na jejich stránkách sice toyoty jsou,ale ne c-hr.
AllBunda
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 19.10.2018, 12:30

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od AllBunda »

Kupoval jsem auto u Autobond Ostrava Hrabová a Medvěda mi namontovali při nákupu. Cenu si nepamatuju a nechce se mi hledat. Zatím cca 14 měsíců to funguje bez problémů.
aknevrec
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13.12.2018, 15:36

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od aknevrec »

....zdravím, dnes jsem se koukal na stránky Medvěda a v přehledu sortimentu od 4/2018 je uvedeno i C-HR jak manuál tak automat včetně umístění zámku, ale nikde jsem neviděl ceník. Napíši mail přímo na KASPO s dotazem a poté zveřejním. Jinak přemýšlím o doplnění zabezpečení asistencí SafeLine od UNIQA pojišťovny, ale to musím ještě zjistit podrobnosti.
kyry
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 16.12.2018, 09:17

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od kyry »

super,dejte pak vědět,zatim tam nechávám mobil ale je to jen provizorní řešení.
aknevrec
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13.12.2018, 15:36

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od aknevrec »

...zdravím cituji z mailu od Kaspa

"Dobrý den,cena zabezpečení i s montáží je 5100kč se vším všudy,montáž trvá hodinu až hodinu a půl,

pokud chcete k nám na středisko je nutno se předem telefonicky objednat.

S pozdravem Párovská."

servisní střediska mají uvedená ve Zdibech, Chrášťanech, Plzni a Vratimově...
kyry
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 16.12.2018, 09:17

Re: zabezpečení vozu

Příspěvek od kyry »

super,díky.
Odpovědět

Zpět na „C-HR“