Pan european celica 2018

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Pan european celica 2018

Příspěvek od micron »

Nooooo.... tak ne řikám nejel bych, na autě sem potřeboval něco dovychytat.... ale jako sere mě to, že mi nikdo nikde neřek že nějakej sraz je....???? OK... Hrajou si tu 2 party joudů.... 1 parta posrala minulej sraz v ČR.... pak se oddělili... jak malý haranti.... fakt ale :-) Teď sem koukal jak vypadá bejvalej klub na slovensku... je mrtvej... definitivně.
Takže jde o to umrtvit i tenhle klub? Tak to asi těžko :-) :-) :-) Ale je to fakt debilní mít 2 kluby v takovým prdelákově jako je ČR.... až absurdní---- rozdíly tu jsou a to podstatný.
Tady se každej dozví cokoliv---- kdežto na celicaclub.cz jsi v poutech... to já nemam rád.... někdo, hodně lidí se spoutat nechalo... ok... mě nikdy nespoutáte! Když někdo cenzuruje info, je to komunismus. a hnus... tak tohle sem měl potřebu říct. tečka. soudruzi

Odkud se bere ta nenávist? Kurfa já nevim a mrdám na to.... odkud se bere ten hnus????
Jak je možný zničit klub na slovensku? přestal bejt zájem... a přitom se to tváří jako že to fachá :-) absurdní.

Někdo se očividně snaží aby to tu padlo podobně.... ne řikám že ne :-) :-) já to nejsem :-) Klidně to tu celý koupim :-) pak bych ale nebyl nezaujatej :-) resp. translade byl bych zaujatej :-)

slovenkej klub je prostě mrtvej... ale jestli se někdo snaží zabít i tenhle... tak to ses asi fakt posral kámo :-) :) ne-existuje fuck facebooks---
--
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Pan european celica 2018

Příspěvek od Myfune »

Microne, microne ty ale zlobíš. :mad: O záložku vedle v ostatatních srazech je vlákno "PECM 2018 Pieniny". Je to tam už od února 2018. Sraz probíhal v srpnu 2018. http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 24&t=40381 O zániku slovenského klubu dost pochybuji. Z čeho prosím tebe vůbec vycházíš? :shock: Já byl na zakládajícím srazu Slovenského celica klubu a i na PECM v Pieninách a můžu tě ubezpečit, že slováci jsou správná parta která to jen tak nezabalí. :bigups:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“