SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Mikipetr
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05.01.2016, 05:40

SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od Mikipetr »

Zdravím , musím se po osobních zkušenostech podělit o zážitky z využití služeb značkového servisu TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ.
Měl jsem v zákonné záruční době problém se svým vozidlem COROLLA 1,6 . Přístup techniků z výše jmenovaného servisu byl naprosto neprofesionální a jako zákazník jsem velmi nespokojený. Nejdříve jsem si musel doslova vynucovat skutečnost , že oprava je záruční oprava - závada na vozidle způsobená buď špatnou montáží ve výrobním závodě nebo způsobená vadou použitých materiálů.
Při servisu jsem dostával pokaždé jinou informaci , záměrně bylo oddalováno řešení problému.
PROSTĚ Z POHLEDU ZÁKAZNÍKA NAPROSTÁ KATASTROFA !
Tímto jednáním mi doslova znechutili tuto značku , dokonce přemýšlím , že díky této velmi negativní zkušenosti moje další vozidlo rozhodně TOYOTA nebude. Pokud kupujete nové vozidlo , záleží i na servisu , hlavně na řešení jakýchkoli problémů během záruční doby na vozidlo a rozhodně nechci zažít stres , který jsem si patřičně užil s tímto servisem.
Protože jsem z České Skalice , je to pro mne nejbližší značkový servis , další je v Pardubicích . Musím se tu podívat jaké mají zkušenosti tam , nebo jestli je podobný přístup i v ostatních servisech. Potom je jasné , proč není tato značka zase až tak rozšířená. I na kvalitním servisu totiž záleží a nikdo rozhodně nechce servisovat svoje vozidlo tam , kde se ho jako zákazníka snaží tahat za nos.
Celou záležitost jsem musel řešit s nadřízenými tohoto servise a zatím je vše v řešení , o výsledku vás budu informovat.
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 20:59, celkem upraveno 1 x.
Čepo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1030
Registrován: úte 12.01.2010, 13:42
Bydliště: Opavsko

Re: SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od Čepo »

Kde to patří nech na adminovi.
Toyota Corolla E 12, 1,6 VVTi, 5HB, 05/2006 ex
Toyota Auris 1,6 Valvematic Luna, VSC+TRC, 5HB, červená 3R3, 06/2010
Toyota Yaris III, 1,0 VVTi Active 5HB červená 3P0, 08/2012 "Mixérik"
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 21:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: SERVIS TOYOTA TSUSHO HRADEC KRÁLOVÉ

Příspěvek od m5t »

.. ale blbě, on má Corollu a bude psát do Aurise :roll: , navíc píše o značkovém servisu a zkušenosti s ním - čili dal to správně. Kdo chce mít nějaké info o značkových servisech nebude probírat modely, tady se mohou připojit i ostatní se zkušeností s dotyčným servisem.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“