AW 11

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Terazky
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25.08.2018, 11:44

AW 11

Příspěvek od Terazky »

Ahoj, vzdycky jsem chtel puristicke auto s motorem uprostred. Padlo mi do oka emerko prvni generace. Mate nekdo zkusenosti s jednim z tech, jenz je momentalne na prodej na sportovnivozy.cz? Vic me zajima ta targa. Jakekoliv pripadne zkusenosti a nastrahy i v pripade samotneho modelu jako tokoveho rad uvitam.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: AW 11

Příspěvek od Idaho »

Terazky píše:Ahoj, vzdycky jsem chtel puristicke auto s motorem uprostred. Padlo mi do oka emerko prvni generace. Mate nekdo zkusenosti s jednim z tech, jenz je momentalne na prodej na sportovnivozy.cz? Vic me zajima ta targa. Jakekoliv pripadne zkusenosti a nastrahy i v pripade samotneho modelu jako tokoveho rad uvitam.

Komprese, stav podvozku a brzd.. Katsle bývá zu 90% KO pokud chceš AW11 s trosku rozumnou předrenovační kastlí určite hledej v cenové hladine 80tis+
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

Re: AW 11

Příspěvek od lukaš pěntka »

čau,ja mam 1 generaci ve verzi targa.ta na sportovnich vozech vypada dobře.jsem s ni spokojeny,mam ji asi 12 let a ještě mě jizda v ni neomrzela.
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

Re: AW 11

Příspěvek od lukaš pěntka »

co se spolehlivosti tyče,za celych dvanact let sem nedojel jen jednou.vinou zuhelnatěleho dratu co vde od řidci jednotky k benzinovemu čepradlu.takže za mě mužu doporučit.jedine misto kde to rezavi u me mr2 je přechod zadnich blatniku k prahum.
Odpovědět

Zpět na „MR2“