Sedadla v aurisu - ergonomie a odvětrávání

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Fajo
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24.02.2007, 16:27

Sedadla v aurisu - ergonomie a odvětrávání

Příspěvek od Fajo »

Zdravím, svého Aurise Hybrid TS mám opravdu moc rád, je to po mnoha stránkách skvělé auto, ale těžko se mi smiřuje s tragickými sedadly... Jako bych měl hrudní páteř propadlou dovnitř sedadla a seděl shrbený. Nemáte stejnou zkušenost?
Už jsem uvažoval o nějaké "vypolstrování" nebo dokonce výměny sedačky za lepší (recaro třeba dělá i odvětrávaná sedadla, ale prý nemají redukce na aurise, takže smolík...).
Nevíte případně o nějaké variantě, jak do auta domontovat odvětrávání sedadel a lépe pořešit ergonomii?
Díky
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 729
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: Sedadla v aurisu - ergonomie a odvětrávání

Příspěvek od MartinHSD »

to bohužel nemám tušení, sedadla jsou hodně individuelní věc, mne se v tzv. sportovních sedadlech současného aurisu sedí velice dobře, nevadí mne ani dlouhé celodenní cestování a to se dlouhodobě lečím se zády. Za mne nemám sedadlům co vytknout.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
Srpenec
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 05.02.2018, 12:41
Bydliště: Plzeň

Re: Sedadla v aurisu - ergonomie a odvětrávání

Příspěvek od Srpenec »

Taky jsem se sportovníma sedačkama naprosto spokojený a to mám též problém se zády :-)
Toyota Auris Touring Sport Hybrid Executive
Hyudai Elantra 1.6
Frank24
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 23.08.2018, 12:07

Re: Sedadla v aurisu - ergonomie a odvětrávání

Příspěvek od Frank24 »

Ja tam mam polohovatelnou bederni operku a ta ten komfort vylepsuje, ale mam pocit jakoby "uchazela" nebo jak to rict, po case se mi zda, ze je treba ji zase prenastavit.
Ale jinak bocni vedeni je super, na to si stezovat nemuzu. Jenom stejne ne a ne najit idealni polohu pro sezeni.
Odpovědět

Zpět na „Auris“