blinkry ve zpetnych zrcatkach do modelu corolla Verso 2007

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

blinkry ve zpetnych zrcatkach do modelu corolla Verso 2007

Příspěvek od Martin_HnN »

Ma nekdo napad, ktera zrcatka, pripadne "jen" kryty s blinkry z neceho jineho (novy Avensis, novy Auris) by pasovaly na stavajici zrcatka?

Pripadne nahradit cela zrcatka? Versik i novy ma toitz jen "male" bocni blinkricky a prijde mi, ze to neni treba na kruhacich moc videt ...


Pokud mate nekdo jiz vyzkousene reseni, tak na kolik to asi tak vyjde??

Take by mne zajimalo, jak by to bylo s dratama - predpokladam ze by se to natahlo asi nejjednoduseji od toho bocniho blinkru - ale take to nemusi byt pravda.
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
tomko
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1500
Registrován: ned 27.05.2007, 20:00
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od tomko »

co sa tyka blinkroch neviem ako je to u corolli verso ale u versa je pod zrkadlom svetlo (pri odomknuti zasvietia az po nasartovani zhasnu) a neviem si predstavit kde a ako by sa to tam nainstalovalo. ja neviem ci by to zhladiska atestu bolo vsetko OK. ked tak tak by som tie blinkre nahradil ledkovimi ziarovkami.
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

Prave o ten atest mi jde ... prilepit na zrcatko LED pasek mi prijde uz trochu brutalni reseni :lol: :lol: :lol:

Pokud by prave nektery model mel shodna zrcatka jako stare verso, tak by to bylo prave s ohladem na atest bezproblemove...

Tak to mas lepsi verzi - mne ten blinkrik na blatniku blika stejne jako ostatni blinkry. To sviceni do doby nez nastartujes je celkem prijemne - osvetluje to cestu :-D
Nahradu za LED zarovku zvazuji - az budu mit cas, tak najdu vhodny typ - stejne tak jako pro osvetleni SPZ.
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
tomko
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1500
Registrován: ned 27.05.2007, 20:00
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od tomko »

nemyslel som led pasku ale tu nahradu starej ziarovky za LED ziarovku
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

Tak jsem to naštěstí pochopil, že mám vyměnit žárovičky za provedeni s LED :-) ...

Tomko, tak jsem si ted precetl jeste jednou jednu z predchazejicich odpovedi - ano, mne take zhasne vnitrni svetlo az po nastartovani, nebo az po dlouhe dobe ... ja myslel, ze pises o tech bocnich blinkrech na blatnikach ... nejak posledni dobou neumim cist ci co ... :cry: ... tak jak jsem to cetl puvodne by se mi libilo - hlavne ve tme :-D ... nebo alespon do otevreni dveri od odemceni .... :shock:
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
tomko
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1500
Registrován: ned 27.05.2007, 20:00
Bydliště: Slovensko, Žilina

Příspěvek od tomko »

to so svetlami je paradna vec, nielenze efektne ale aj efektivne
Obrázek
PtrialM
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 29.06.2018, 22:31
Bydliště: VŠUDE

Re: blinkry ve zpetnych zrcatkach do modelu corolla Verso 2

Příspěvek od PtrialM »

IMG_20180413_140722_2.jpg
(262.37 KiB) Staženo 1598 x
Mám VERSO 2009,jak v těch zrcátkách vyměnit ty žárovky co svítí dolů,chci tam dát ledky,
dík za odpověď
AUDI 80 AVANT
TOYOTA VERSO 1.8
Odpovědět

Zpět na „Verso“