CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od Foost »

Ahoj Všem co přijeli na sraz, děkuji za účast. Bylo super Vás vidět a pokecat :-D . Velké poděkování patří Martinovi, který nás pustil na dráhu a pomohl tak se sobotním programem. Děkujeme :-D

Celorepublikový Celica meeting 2017. Výsledky závodu

STARTOVNÍ ČÍSLO - řidič
1 Luděk (Kedul)
2 Sutech
3 Vendys
4 Garfielld
5 Zejdy
6 Micron
7 M.kunsky
8 Brutusman
9 Tomáš
10 P. Dano

STARTOVNÍ ČÍSLO - čas
1 4:04.9
2 4:34.8
3 3:48.3
4 3:18.9
5 4:28.9
6 4:38.9
7 4:53.9
8 3:55.5
9 4:16.9
10 4:18.1
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od biscuit »

to je videt, kdo je bezmozek a kdo jezdi jako strejc :-) mam vas oba rad :mrgreen:
ja bych to na tom mokru mel za pet :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od gramo »

Pěkný rozptyl časů :D Nejsou někde pro srovnání časy ostatních závodníků?
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od garfielld »

taky ten čas měl svojí cenu... (ale nebyl jsem jedinej)
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od micron »

AAAAle i garfielld... to sem netušil že i ty si štrejchnul... ale jako máš tu hondu mnohem delší než celicy (mam dojem)... to by ani nešlo neštejchnout... já co sem se díval chvílema to bylo o milimetry u 5g--- hoodně stísněný...
Safriš kdybych nezabloudil a nemával pořadatelům :-) sem myslel že na mě mávaj jako na pozdrav... a ne že jedu blbě :-) ztráta strašná... časová... zpátečka... nojo :-) ale bez tý chybičky by to mohlo bejt i 2. místo to rozhodně... možná i první... ale aleeee :-) No bylo to matoucí... min. 5 nás to zmátlo...
Ale musim říct že sem se snažil i potom :-) jel sem i tou vesnicí naplno, nevěděl sem že cíl už sem projel :-) nebyl sem si jistej.... a najednou předemnou nějaký hundeee co bliká že chce uhnout... já rozjetej :-) co tu děláš? tady se jede závod :-) neboooo že by už neee? Aha :-) tak asi už ne :-)

Ale bylo to výborný... možná že byly ty pneumatiky až moooc blízko u sebe-- test brzd... ale vynikající zážitek. Člověk a celica pracovali jako dokonalej organismus.... šlo to do limitu... plyn, brzdy, řazení, řízení... na max... úhybný manévry... a všechno v maximu... SUPR. Celicy jsou takový hodný... ale dokázaly ject fest agresivně... a to všechny. :thumbsup: k ještě vyššímu výkonu by pomoh už jen modrej majáček s policejní hlídkou :-) :biggrin: Podle mě by ale nedojeli ani jedinou posádku, police škodka/ hundee by to nedala.... nebo dala ale se ztrátou... uprchlíků :biggrin:
PS: zajímal by mě čas případnýho autopilota v tesle :-) atp :-) :biggrin: Možná by to microchip nepochopil... kudy má ject... no na 99% by autopilot zastavil před první pneu barierou... :wink: konec. Kdežto člověk musel zahřát mozek... nejedu moc rychle? jak jsou blízko? Dost... mam podřadit ze 3 na 2 jo... jo to vyšlo... " to je bastard ten co to sem dal"--- pěkně si nás testuje... Takže takhle drsně teda... taaak jo... chápu... kuurva to bylo těsně... velmi hustý :-) z 2jky na 6500 rpm a na 3 na 4 azpátky na 2 4000rpm šup šup... vytočit... joj byl to solidní test a všechny celicy to daly bravurně... wow :alian: :wub: :inlove:
Prostě neexistuje člověk co by měl na srazu celicu "jen jako show car" Ale všichni jí umíme ovládat PERFEKTNĚ. Jako náš hudební nástroj...
+ myslim si, že nooo sem přesvědčenej, že i některý upravený auta maj horší časy nežli celicy v origo stavu bez tréningu...
Jsou to moooc dobrý kárky... ale to víme, proto je máme... :thumbsup:

+ Ještě by to chtělo video, jak celicy jedou na start... min. tohle sem viděl že filmovaný je... :bigups:
Adrenalin to byl vynikající... jak pro auta, tak pro humanoidy...
Já sem se v duchu připravoval jak se jen budou sekat zatáčky... a ony pneu zátarasy s "hadoidním prokluzem" sem fakt neočekával... fakt záhul jak pro řidiče tak auto. Pastičky :-)
Vtipný ale je to, že já sem si řikal, nebudu blbnout, pojedu jako hodnej strejda... aleeee ono to nešlo... všichni jeli jak utržený ze řetězu... ne úplně... ale tak na 90% jela většina... magoři :-) :biggrin: Ne s celicou to jde... neřikejte mi že někdo jel nad 90% :biggrin: to už by byl hazard :wink:

Kdysi když sem byl ještě malej micron tak sem zlobil, párkrát sem i ujížděl modrým majáčkům... to byl brutální adrenalin :-) Nikdy nezapomenu na výjezd z Crossu asi ve 2 ráno a blik blik... aaaa kurva no to snad ne oni my chtěj podělat krásnej večer? Co sem udělal? nic... nooo tak jo zajel sem k benzině v holešovicích... oktávka parkla předemnou a vyskákali ven a běželi ke mně :-) Sem se tak lek že sem na to dupnul a prchal :-) náskok... to sem jel na 100% 7000 rpm... šup šup na magistrálu v zatáčce se mi ztratili ze zrcátka... řadil sem 6500 frrrrrr.... nebyli za mnou... asi měli problém s tou zatáčkou na dálnici (vyhazovací) to celica ne... tam nabrala rychlost. pak 90° šup do prava do žitný a v ten moment sem zhasnul světla... "po tmě".... pak sem jen viděl v zrcátku jak letěj dál po magistrále... :-) strašně sem se začal smát... :-) :-) dal sem celicu do pohody a v klidu dojel domu, ale třásly se mi ruce tim adrenalinem... ještě 1/2 hodiny doma :-) Celica je hustá...
Ale smál sem se fakt maximálně, když sem tak přemejšlel jak už byli někde na spořilově a tam teprve pochopili kde kurva je? ten hňup? --- :biggrin: :biggrin:
Jo v ten moment sem fakt využil těch 160 koní a ten dokonalej konstrukční celek... na max... nikdy jindy sem to nepotřeboval. A stačí to :-) :biggrin: Když se s tim umí pracovat a využít to do maxima. V tý době bylo celice 20 let? A kloktávka si vyskakovala :-) Drzost :-) :biggrin: Bylo z nich očividný že mě fakt chtěj totálně nasrat.... tak sem totálně nasral je. :biggrin: Ale bylo to vo hubu... Jo ale pochopil sem co v tom autě 3SGE je... co to je... do tý doby sem to netušil. Pak dostala celica asi min. 20 pusinek na volant... zlatíčko. :inlove: a jen sem řikal: No nekecej... ty vole to bylo hustý tohle... to bylo moooc hustý ty jedno zlobidlo :-) :biggrin: No a od tý doby vim, že jí chci mít navždy.

https://www.youtube.com/watch?v=Pvz-UCM9AWc
Tady přesně stejná chyba... tam sem zajel taky, ale až skoro k nim :-) mávali jsme na sebe :-) :biggrin: To je to místo, bylo to blbě značený... ale zase to pobavilo :-)
I profesionálnější závodníci se tam vydali... to je potěšující :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
JardaH
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11.02.2018, 23:23

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od JardaH »

Čau pánové nechcete si s Celicama přijed zazávodit na Chrudimský rallyesprint i letos v dubnu?Loni v září to bylo zajímavé zpestření.Martin Kučera by pro vás určitě vypsal Celica Cup tak jako jsem já a spol. měli Clio Cup.Na některých bylo vidět,že mají o své čtyřkolové miláčky strach naopak u některých mě připadalo,že jim je jedno,že domů půjdou pěšky.Zde přikládám jedno pozdní video točené kalkulačkou. https://www.youtube.com/watch?v=ztUpdCs ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od biscuit »

panove, to by vubec nemuselo bejt blby se sejit v dubnu prave zde! co vy na to?
sraz, kterej jsem chtel svolat by stejne byl jen bez programu, takove iba "ustretove stretnutie". akorat bych to striktne nevymezoval jen pro celicy (nemyslim cup, ale stretko).

jakej je planovanej termin? na netu jsem to nikde nenasel. dik.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
JardaH
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11.02.2018, 23:23

Re: CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 2017 !!!! ZÁŘÍ !!!!

Příspěvek od JardaH »

Mělo by to být 28.4. M.Kučera to dává na stránky RTC Chrudim nebo FCB Rallye Team Chrudim a vše je to na domluvě s ním.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“